Skocz do zawartości
rafus13

[Archiwum] -> Nysa 2015 13/14 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze że wiedział gdzie jesteśmy bo w końcu sam by siedział na środku placu bo wszyscy pojechali na chatę :lol3

 

No to teraz czuję się urażony. O ile dobrze pamiętam, to siedział nie na środku, tylko w moim aucie i nie sam, bo pilnowałem, żeby się nie rozkleił z żalu, że w zamkniętym aucie zostało piwko. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze że wiedział gdzie jesteśmy bo w końcu sam by siedział na środku placu bo wszyscy pojechali na chatę
Nie wszyscy... Niektórzy śmigali z młodym do Rydułtów po zapasowe kluczyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy byśmy zostali :ok: , ale te łubu-dubu było delikatnie nazywając mega drażniące :wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszyscy byśmy zostali , ale te łubu-dubu było delikatnie nazywając mega drażniące
i między innymi dlatego stawiam wizytę w nysie w tym roku pod ogromnym znakiem zapytania, bo nie po to spinałem i ustawiałem wszystko, żeby 2 dni słuchać łubudubu, tylko żeby pogadać ze znajomymi, a się nie dało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myśmy z Darią wytrzymali 15 minut i zawinęliśmy się do Lądka na kawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze w tym roku az takiego lubudubu niebedze, bo fakt niektorzy przesadzali

 

flover niemarudz ttylko melduj sie w nysie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie organizatora pokazała się informacja, że od jutra ruszają wpłaty (do 12 kwietnia), żeby wyeliminować niezdecydowanych.

A co do łububu, to mam nadzieję, że nawet jeżeli ktoś znowu się nastuka i puści tak głośno to łubudu, to organizator w tym roku coś z tym zrobi (bo w innym wypadku chyba osobiście zaniosę te kolumienki i utopię je w zalewie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 17 pojawią się informacje co do wpłat na Nyse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz temat nr konta mozna wplacac

 

Wpłaty na IX VAG Nysa 2015.

Wszyscy którzy mają przyznany numer wjazdowy robią przelew – wpłatę na Nasze konto za udział w Spotkaniu .Tym samym wyeliminuje to zgłoszenia Tych którzy zapisali się i nie wiedzą czy przyjadą blokując miejsca innym .

W tytule przelewu prosimy podać dane jak w zgłoszeniu.

Przykład:

nr -- A017

nr rej. -- WWE 1290

auto -- VW GOLF 4

imię i naz. -- Jan Nowak

pesel -- 77123489760

nick -- Nikuś

poczta -- jannikuś@internet.pl

Prosimy o pobranie pdf z potwierdzeniem operacji – przelewu oraz wydrukowaniem i zatrzymaniem do IX VAG Nysa 2015.

Wpłaty będą przyjmowane do 12 kwietnia ( data wpływu na Nasze konto ) po tej dacie wykreślamy z listy wszystkich którzy nie wpłacili i zapisujemy dalej (pierwszeństwo z listy – R )

45 zł - auto + kierowca (prosimy nie wpłacać innej kwoty )

Za dodatkowe osoby w aucie płatne przy wjeździe na ośrodek - 5 zł .

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy : VAG

Numer konta : 81 1240 1688 1111 0010 6248 9394

Adres: Wyszyńskiego 20/10

48-200 Prudnik

Pozdrawiamy , organizatorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W temacie organizatora pokazała się informacja, że od jutra ruszają wpłaty (do 12 kwietnia), żeby wyeliminować niezdecydowanych.

A co do łububu, to mam nadzieję, że nawet jeżeli ktoś znowu się nastuka i puści tak głośno to łubudu, to organizator w tym roku coś z tym zrobi (bo w innym wypadku chyba osobiście zaniosę te kolumienki i utopię je w zalewie).

teraz to wszyscy tacy mądrzy, a w tamtym roku nie było komu podejść, jedynie biedna "pani organizatorka" musiała probować swoich sił, po kolejnej nie udanej próbie razem ze mną z resztą, daliśmy sobie spokoj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz to wszyscy tacy mądrzy, a w tamtym roku nie było komu podejść, jedynie biedna "pani organizatorka" musiała probować swoich sił, po kolejnej nie udanej próbie razem ze mną z resztą, daliśmy sobie spokoj..

Lover, obiecuję, że w tym roku razem z "biedną Panią organizatorką" i Tobą podejdę i i osobiście zabiję im te głośniki, a potem jeszcze je utopię. A czym więcej browarków wypiję, tym bardziej odważny będę (dlatego, jak tylko wjadę i ustawię auto, od razu otwieram pierwszego browara ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lover, obiecuję, że w tym roku razem z "biedną Panią organizatorką" i Tobą podejdę i i osobiście zabiję im te głośniki, a potem jeszcze je utopię. A czym więcej browarków wypiję, tym bardziej odważny będę (dlatego, jak tylko wjadę i ustawię auto, od razu otwieram pierwszego browara )

no to ci moge obiecać, że razem z "nami" tego już nie zrobisz... Najprawdopodobniej w tym roku wpadam sam, a ona nie wiem z kim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ci moge obiecać, że razem z "nami" tego już nie zrobisz... Najprawdopodobniej w tym roku wpadam sam, a ona nie wiem z kim..

 

No cóż, takie życie, ważne, że wpadniesz, będzie z kim pogadać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż, takie życie, ważne, że wpadniesz, będzie z kim pogadać :-)

 

To już nie będziesz gadał z Romeo? Hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my juz zrobilismy wplate takze na 99%widzimy sie w NYSIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my juz zrobilismy wplate takze na 99%widzimy sie w NYSIE

 

Ja tez juz zapłacone. Teraz tylko bede kompletował brygadę do auta i namioty dla mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny też zapłacił :) , pamiętać :kumple że do 12 kwietnia organizatorzy czekają na wpłatę :ok:.

 

 

Wpłaty na IX VAG Nysa 2015.

Wszyscy którzy mają przyznany numer wjazdowy robią przelew – wpłatę na Nasze konto za udział w Spotkaniu .Tym samym wyeliminuje to zgłoszenia Tych którzy zapisali się i nie wiedzą czy przyjadą blokując miejsca innym .

W tytule przelewu prosimy podać dane jak w zgłoszeniu.

Przykład:

nr -- A017

nr rej. -- WWE 1290

auto -- VW GOLF 4

imię i naz. -- Jan Nowak

pesel -- 77123489760

nick -- Nikuś

poczta -- jannikuś@internet.pl

Prosimy o pobranie pdf z potwierdzeniem operacji – przelewu oraz wydrukowaniem i zatrzymaniem do IX VAG Nysa 2015.

Wpłaty będą przyjmowane do 12 kwietnia ( data wpływu na Nasze konto ) po tej dacie wykreślamy z listy wszystkich którzy nie wpłacili i zapisujemy dalej (pierwszeństwo z listy – R )

45 zł - auto + kierowca (prosimy nie wpłacać innej kwoty )

Za dodatkowe osoby w aucie płatne przy wjeździe na ośrodek - 5 zł .

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy : VAG

Numer konta : 81 1240 1688 1111 0010 6248 9394

Adres: Wyszyńskiego 20/10

48-200 Prudnik

Pozdrawiamy , organizatorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaska wplacona Nysa nasza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już nie będziesz gadał z Romeo? Hmm

 

Kurcze! Ty, to zawsze podstęp "zwąchasz". Jak mam nie gadać z Romeo, jak z nim najczęściej się widzę. Jeszcze się obrazi i nie będzie więcej miejsca dla mnie na kolejce w Rudach (a potem tego wspaniałego bigosiku w świetnym towarzystwie) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności