Skocz do zawartości
przemekd2vip

Demontaż tapicerki bagażnika (variant)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Koledzy podpowiedzcie jak sie zabrac za zdjecie tapicerki bagaznika po prawej stronie w kombi. Jest tam taka jakby klapka. I jeszcze pytanko- co jest pod ta klapka? Jakis plastik z kostka. Od czego to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zalaczniku demontaz, a co do klapki, hmm gdzie tam masz takie cos, nie kojarze, moze jakas fotke podeslij?

bok.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam masz przypuszczalnie zasilanie 12v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że cały demontaż jest już opisany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to co na zdjęciu, to tak jak mkpol pisze, gniazdo 12V

boczek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o gniazdo zapalniczki. Nizej jest taka duza otwierana klapa. Jak sie ja otworzy to cos tam jest. Wydaje mi sie ze moze cos od centralnego zamka. Chodzi o to ze dostalem na parkingu strzal w blotnik i to sie przemiescilo a nie wiem czy przypadkiem nie jest uszkodzone. Musze zdjac tapicerke zeby sprawdzic zanim rzeczoznawca przyjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta duza klapka to po prostu schowek i w nim oryginalnie nic nie ma, jezeli cos tam masz to jakis dodatek, dokladany element

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Taki myk. No u mnie to schowkiem tego nazwac nie mozna bo widze tam poszycie zewnetrzne jak otworze. Jakbym tam cos wrzycil to juz bym nie wyjal bo by sobie wpadlo gdzies gleboko. Ok. dzieki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha. Taki myk. No u mnie to schowkiem tego nazwac nie mozna bo widze tam poszycie zewnetrzne jak otworze. Jakbym tam cos wrzycil to juz bym nie wyjal bo by sobie wpadlo gdzies gleboko. Ok. dzieki wszystkim.

 

a co masz po lewej stronie? Powinienes miec dokladnie taki sam schowek i tez pod klapka masz wglebienie z wykladziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam faktycznie mam schowek. Czyli tu ktos grzebal i wyjal wykladzinke. Co nie zmienia faktu ze pod tym wszystkim jest jakis sprzet. Przewaznie w tym miejscu jest central i pewnie tu tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nizej jest taka duza otwierana klapa
to po prostu schowek

dokładnie :ok:

 

Zdarzają się również schowki z wycięciem , wówczas za wycięciem możesz znaleźć sterownik kamery jeśli oczywiście ją masz i moduł PDC oczywiście jeśli masz czujniki parkowania ;) .

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki cental? Takiego czegos nie ma w B6, w tym miejscu mozesz miec co najwyzej oryginalny sterownik kamery cofania, tuner DVBT lub od czujnikow parkowania, nic innego tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz wiem wszystko. To od czujnikow parkowania. Mam przod i tyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam problem. Otworzylem dzis bagaznik i zamek "zazgrzytal" i nie da sie go juz zamknac. Zamykam klepe i nie idzi zamknac klapy, jedynie opuscic i sie nie zatrzasnie. Wydaje mi sie ze to wałek w zamku sie urwal. Wiecie moze jak zdjac caly plastyk z klapy aby wyciagnac zamek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się dostać to tylnych żarówek ? też trzeba tapicerkę demontować do wymiany żarówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak się dostać to tylnych żarówek ? też trzeba tapicerkę demontować do wymiany żarówki ?

 

 

Żeby dostać się do tych żarówek o których wspominasz wystarczy wyjąć zaślepki, które znajdują się w tapicerkę klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o żarówki w klapie bo to wiem, tylko o żarówki od pozycji, stopów, migaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o żarówki w klapie bo to wiem, tylko o żarówki od pozycji, stopów, migaczy...

 

Czyli boczne tylne lampy. Tam są ledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli boczne tylne lampy. Tam są ledy.

 

w b7 - nie koniecznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym schowku jest w wyposażeniu premium włożony specjalny akumulator do ogrzewania postojowego.

Grzałka elektryczna podczas wyłączonego silnika korzysta z tego akumulatora.

Dlatego nie ma dna bo nie jest to schowek tylko tak jak wspomniałem miejsce na dodatkowy akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności