Skocz do zawartości
przemekd2vip

Demontaż tapicerki bagażnika (variant)

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam kotleta.

Czy u was,chodzi i kombi B7 lewy boczek bagażnika jest luźny. Zauważyłem że u mnie jest luźny a prawy przyczepiony na stałe.

Może gdzieś mocowanie puściło. Macie może zdjęcie gdzie to się przykręca i gdzie są mocowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja walczę z tym nieszczęsny boczkiem w kombi.(B7).

Jak zdjąć te dwa elementy?

20200813_184842.thumb.jpg.f885e647a9200833a0dde491b949fb93.jpg

A potem do góry ten element?

20200813_184913.thumb.jpg.a4aa393068794d21b99adeab96ae9e53.jpg

Tak jest w B6, ale już widzę,że plastiki chętniej się łamią niż w B6 :-(

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik jest na wcisk, boczek na 2 śruby pod tym plastikiem. Zacznij od zdjęcia osłony progu.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od strony tylnej klapy i stop.

Czyli próg,potem ten wąski, pionowy plastik, fotka nr 1  ( ciągnąć do siebie?), następny ten miękki  pod pasem? On jakoś mocno trzyma u góry.Też go szarpnąć w stronę kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jak odegniesz uszczelkę to tam jest dobre miejsce żeby wsadzić jakiś plastik i podważyć. Jak ciężko idzie to tylko się cieszyć, znaczy że nie ruszane. Zacznij od osłony progu i będziesz wszystko widział. Możesz też siedzisko zdjąć i zobaczyć czy tam pod spodem nie ma jakiejś śrubki.

 

Jest klip pod uszczelką 

image.thumb.png.874722757bcbec115e9829b53e393c2b.png

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło.Fakt, zaczynając od progu jest łatwiej.Ta miękka część pod pasem jest zamocowane 1 śrubą na dole.Całość  należy wyjąć ciągnąc w górę.

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2015 o 19:06, dszyszko napisał:

w zalaczniku demontaz, a co do klapki, hmm gdzie tam masz takie cos, nie kojarze, moze jakas fotke podeslij?

bok.pdfNiedostępne

Witam Czy mógłbyś podesłać ten plik bo teraz jest już niedostępny w tej wiadomości [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mierzę się z wymianą głośniczka PDC tylnego. Plik  bok.pdf również by mi się przydał. Mogę prosić na maila?   [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności