Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2015-pierwszy pon. miesiąca 07.12.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Aż strach się bać! To było agresywne zachowanie skierowane we mnie i nie muszę mieć na to Twojej "pieprzonej" zgody.

Edytowane przez netadmin_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż strach się bać! To było agresywne zachowanie skierowane we mnie i nie muszę mieć na to Twojej "pieprzonej" zgody.

 

Polecam Panu zopoznac się z nowym tematem napewno warto :-) koniec Ot

Klub Seniora - Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA

https://sm wola .com.pl/index.php?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wykroczenie przeciwko prawu. Nazywa się to dyskryminacją ze względu na wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I znowu wykroczenie przeciwko prawu. Nazywa się to dyskryminacją ze względu na wiek.

 

Halo moja babcia z dzidadkiem ta chodza i sa zadowol awienc Panid Tadeuszu w autobus i wio bo na paliwo napewno panu znowu brakuje :-) i koniec tematu naprawde .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu padło hasło ze kolejny senior przestanie na spoty jeździć tylko patrzeć jak ojciec coś napisze .

Tak to bywa jak na integracyjnych spotach nie wszyscy sie pojawiają proponuje kolejny zrobić jakiś plenerowy mniej świadków będzie a najlepiej taki jak ten pod Mińskiem i obecność obowiązkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadziu padło hasło ze kolejny senior przestanie na spoty jeździć tylko patrzeć jak ojciec coś napisze .

Tak to bywa jak na integracyjnych spotach nie wszyscy sie pojawiają proponuje kolejny zrobić jakiś plenerowy mniej świadków będzie a najlepiej taki jak ten pod Mińskiem �� i obecność obowiązkowa ��

 

Ja sie pisze na taki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zrobimy jeszcze w sierpniu puki jest pogoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
puki

Boże, widzisz i nie grzmisz :)

a jakiś spocisz weekendowo przy grillu czy ognisku byłby fajną sprawą. Taka akcja jak Preziu zorganizował w wakacje 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boże, widzisz i nie grzmisz

a jakiś spocisz weekendowo przy grillu czy ognisku byłby fajną sprawą. Taka akcja jak Preziu zorganizował w wakacje 2012.

 

no to masz pomysł organizuj my sie podporządkujemy i jesteśmy :victory :jack:gitara:dance2:wesolyromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była taka akcja, że po tym pamiętnym grilu latał w powietrzu swoim skuterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akcja, że po tym pamiętnym grilu latał w powietrzu swoim skuterem

Tak, to było to spotkanie.

 

no to masz pomysł organizuj my sie podporządkujemy i jesteśmy

gdybym miał tylko czas żeby to zorganizować to pewnie bym działał. a tak, na razie, pozostaje liczyć na innych :piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam ze najlepsi organizatorzy to gołab i buli i niech tak zostanie chyba ze ktos uwaza inaczej niech wyskakuje przed szereg ja juz próbowałem nie mam siły przebicia ale jak cos bedzie to jestem, oby nie 15 sierpnia bo zajety weselnie, takie na młocinach to nie lepszy by był spot weekendowy :gitara:alko:party:chat:dance5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jak w Liwie:-)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Gołąb szykuj następny weekend u szfagra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zabrakło i już ... Niestety kacTurcja i Alanya mnie wciągnęła ;-) ale na następnych oczywiście będę ,również na tych pozaplanowych. :passatfan:passatfan:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety kacTurcja i Alanya mnie wciągnęła

 

 

ale jak byłeś w domu było sie odezwać bym zajechał :zliscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uważam ze najlepsi organizatorzy to gołab i buli i niech tak zostanie chyba ze ktos uwaza inaczej niech wyskakuje przed szereg ja juz próbowałem nie mam siły przebicia ale jak cos bedzie to jestem, oby nie 15 sierpnia bo zajety weselnie, takie na młocinach to nie lepszy by był spot weekendowy :gitara:alko:party:chat:dance5

 

Miło by było pojechać w nowe miejsce jakby ktoś zorganizował . Największą siłę przebicia miał Niki ale on nas już nie lubi :rozpacz Jeśli chodzi o Liw to mogę się zorientować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Największą siłę przebicia miał Niki

 

i rybną misior

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ja to myślę ze plenerowego spota to Biały mógł by zorganizować on ma zawsze tyle pomysłów niech wprowadzi je w zycie :victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty dotyczące Liwca przeniosłem do poprzedniego zaktualizowanego wątku dotyczącego spota w Liwcu zapraszam http://forum.vw-passat.pl/threads/145623-SPOTkanie-mi%C4%99dzyregionalne-20-22-08-2015?p=2271879#post2271879

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zbyciu (zmieniłem radio !!!

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można się spodziewać następnego spotu?

7.09.2015 Fort Wola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności