Skocz do zawartości
mkpol

Opis bezpieczników VW Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. nie znalazłem nigdzie na forum w wersji tabelkowej (jedynie pliki do pobrania i chyba nie po polsku) więc postanowiłem zrobić coś co będzie dostępne bezpośrednio na forum. Niestety nie udało mi się znaleźć opisu prawej skrzynki w kabinie w rozbiciu na wersję przed i po lifcie, więc albo nie było różnic, albo źle szukałem :). Jeśli ktoś ma takowy to proszę o przesłanie chętnie dodam do opisu.

Mam nadzieję, że się przyda.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak będzie prościej?

Wyciąg z ELSY, zestwienie wszystkich bezpieczników i przekaźników we wszystkich skrzynkach: SA, SB, SC, SD, SF

Dotyczy Passata we wszystkich wersjach modelowych, należy wyszukać odpowiednią dla siebie wersję.

bezpieczniki.pdf

przekazniki.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może posiadacie opis bezpieczników do passata B7 2,0 TDI 140KM??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może posiadacie opis bezpieczników do passata B7 2,0 TDI 140KM??

 

Pewnie, że posiadamy

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/143256-B7-skrzynka-bezpiecznik%C3%B3w-spryskiwacze-szyby?p=2177786&viewfull=1#post2177786

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje schematu przekaźników które znajdują się pod schowkiem (nogami) kierowcy. A dokładnie chodzi mi o przekaźnik/bezpiecznik grzania lusterek bo mi nie grzeją. Sprawdzałem i prąd nie dochodzi do mat grzewczych i też nie słychać jak "puka" przekaźnik przy włączeniu. U mnie widać takie przekaźniki: http://ifotos.pl/z/wxrwwpr

 

nigdzie tego nie moge znaleźć nikt nie umie mi pomóc

Edytowane przez koko92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dszyszko ale to jest schemat grzania foteli a nie lusterek, moze masz coś innego? Ratuj Edytowane przez koko92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzanie lustra jest sterowane przez modul w drzwiach. Nie ma zadnego zewnetrzego przekaznika od grzania lusterek. Jak juz jest to na plytce w module. Szukaj uszkodzonych kabli. Pomierz je na przejscie.

 

Ale ten problem kontynuj w odpowiednim temacie bo ten nie jest od grzania lusterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam niesprawne ogrzewanie postojowe, potrzebuje je tymczasowo wyłączyć zanim podejmę się jego naprawy. Chciałem wyjąc bezpiecznik F21 ze skrzynki w komorze silnika, ale okazało się że miejsce pod tym numerem jest puste, nie ma tam żadnego bezpiecznika a mimo tego webasto do tej pory działało. Pozostała skrzynka z bezpiecznikami w przedziale pasażerskim. Wg opisu związane z webasto są bezpieczniki nr 36, 43 i 44. Czy będzie dobrze jak wyjmę jedynie bezpiecznik nr 43 który wg opisu odpowiada za sterownik ogrzewania dodatkowego, czy muszę wyjąć wszystkie 3 bezpieczniki. Czy bezpieczne jest takie wyjmowanie bezpieczników?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajdę w skrzynce bezpieczków w komorze silnika napięcie 12V po starcie silnika?

 

Zamontowałem dziś światła DRL, z kontrolera wychodzą kable :

 

czerwony do bateria +

czarny do masa -

zielony do +12V postojowe

żółty do ACC (tego właśnie szukam) -w instrukcji jest napisane że to bezpiecznik nr 17 w komorze silnika, niestety nie działa, wciskam tam ten kabel i nic, światła DRL nie działają.

 

Nie rozumiem dokładnie czy ACC to zasilanie po stacyjce czy po starcie silnika?

Passat CC 2010

 

Dziękuje

Edytowane przez burczynski82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ztopil mi sie bezpiecznik nr.31w passat b6.1,9Tdi sprawdzalem w serwisie nieumieja powiedziec mowia ze to gniazo 230 a ja takowego niemam:) .Moglby ktos doradzic od czego moze byc ten bezpiexznik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam bezpieczniki z boku deski po stronie kierowcy ale nie ma bezpieczników z boku deski po stronie pasażera, Passat B6 2008 rok. Gdzie szukać tej drugiej skrzynki bezpieczników która powinna być po stronie pasażera za zaślepką? Potrzebowałem je znaleźć jak zmieniałem zacisk hamulcowy tylny bo potrzebny był reset terminalu 30 z tej skrzynki ale jej nie znalazłem u siebie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta poliftowe nie mają już bezpieczników po stronie pasażera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wie ktoś co odpowiada za prąd dochodzący do nagrzewnicy znajdującej się nad nogami kierowcy ??jak ją wyciągałem kabelek zasilający dotknął masy jakaś iskierka i nie ma prądu. Przeglądnąłem wszystkie bezpieczniki ale wszystkie są sprawne ??

Pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki w komorze silnika też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pali mi się, wyjazd opóźniony a żona pianę ze wściekłości już toczy. Gdzie znajdują się dodatkowe (oprócz bezp. nr 38 w skrzynce przy kierownicy) bezpieczniki do zasialnia przyczepy w moim modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komorze silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W komorze silnika

 

sprawdzone, są ok a zasilania dalej nie ma. Muszę po kablach lecieć od gniazda w stronę silnika bo brak mi pomysłów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6, 28, 29, 30, 31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o info jak dolożyc dodatkowy dodatkowy bezpiecznik w skrzynce obok akumulatora. Zdjąłem tę górną część ale nie wiem jak dalej . ponieważ jest chłodno to nie chcę robić nic na siłę żeby czegoś nie połamać.

.

63547ff3fc28a2a61487e6eec06c2127.jpg

Edytowane przez rafal0818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności