Skocz do zawartości
mkpol

Opis bezpieczników VW Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich może ktoś pomorze miałem spalony bespiecznik od oświetlenia wewnątrz pojazdu po wymianie chyba gdzieś pomylone bezpiecznik teraz choinka w zegarach licznik nie dziala faluje wskaźnik paliwavw.pdfvw.pdf

pas.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś rozpis bezpieczników do Passata CC 2010r? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2018 o 08:26, deamon napisał:

Czy posiada ktoś rozpis bezpieczników do Passata CC 2010r? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

W twoim roczniku powinno być już jak w B7 - tu masz temat: Opis bezpieczników VW Passat B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Passat B6 1.9TDI 2008r. Wyczytałem tym wątku, że pod skrzynką elektryczną Low w komorze silnika znajduje się druga skrzynka z przekaźnikiem 457 (świece żarowe). Chcę wymienić ten przekaźnik więc zdjąłem górną skrzynkę i nie widzę żadnych przekaźników. Czy powinienem zdemontować całą skrzynkę, żeby dostać się do tego przekaźnika czy też znajduje się on całkiem gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba jej demontować całej, chyba że dodajesz przewodów to musisz ją rozdzielić. "Szczelną" puszkę w której siedzą przekaźniki (nie tylko od świec) wsuwa się pod skrzynkę. Jakbyś wyciągnął aku i obudowę plastikową lub szmacianą to masz dojście do tej puszki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Bociek :) Właśnie skończyłem zabawę z wymianą przekaźnika. Niestety, żeby całkowicie wysunąć puszkę z przekaźnikami  musiałem jednak odkręcić podstawę. Podstawa jest przykręcona do błotnika dwiema śrubami. Jedna jest na wierzchu a druga pod zaciskami bezpieczników. Żeby się do niej dostać trzeba zaciski wysunąć w kierunku akumulatora. Narobiłem się a autko nadal marnie odpala. Zmieniłem filtr paliwa, świece żarowe, przekaźnik 457 a więc teraz kolej na czujnik temperatury. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z otworzeniem klapy bagażnika. W drzwiach kierowcy jest przycisk, jeden od wlewu paliwa, który działa normalnie, drugi właśnie od klapy bagażnika i on nie reaguje.

Mogę otworzyć tylko z pilota.Czy padł właśnie przycisk, czy jest bezpiecznik od klapy który mógł się przepalić, czy coś z instalacją. Z tego co wiem te oba przyciski są ze sobą zespolone. Passat jak w opisie Sedan. Z góry dziękuję za porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisk w drzwiach jest podłączony do modułu drzwi. Informacja o naciśnięciu przycisku przekazywana jest przez magistralę CAN do modułu komfortu, a ten steruje zamkiem tylnej klapy. Nie ma tu żadnego bezpiecznika od przycisku. Jeśli działa z pilota to stawiam na przycisk w drzwiach albo jakiś inny problem z modułem w tych drzwiach. Możesz sprawdzić działanie przycisku za pomocą jakiegoś programu diagnostycznego typu VCDS. A co z otwieraniem klapy za pomocą przycisku w klapie/klamce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o klamkę w klapie to właśnie też, nie za każdym razem otwiera, nieraz muszę kilka razy pociągnąć żeby otworzyła, nieraz otwiera od razu, nieraz  za drugim, nieraz za piątym razem, a nieraz w ogóle. Demontowałem już cały zamek z klamką, pryskałem preparatem do czyszczenia styków elektrycznych ale nic to nie daje. Dodam, że z pilota otwiera bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może i ja podepnę się pod temat ( PASSAT VARIANT z 2006r,  20TDI) , nie mogę znaleźć u siebie bezpiecznika sterowania fotela a ten niestety umarł w dolnym położeniu i nie da się go nawet wykręcić, czy może ktoś miał podobny problem i wie gdzie jest bezpiecznik od fotela ewentualnie jak go wykręcić - dostać się do instalacji od spodu aby ją posprawdzać ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim roczniku masz ponoć bezpiecznik automatyczny - ten od siedzenia kierowcy jest w gnieździe B - patrz rysunek:

obraz.png.96841c15ab350a202f0848a3903b6ee7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam b6 2008 highline i nie mam bezpiecznikow od strony pasażera A chciałbym wyciągnąć bezpieczniki z ładowarki z przodu tylu i bagaznika, gdzie mogę je znaleźć i które to mogą być?

20190627_162017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. poszukuję schematu, gdzie oryginalnie znajduje się sterownik grzania elektrycznej przedniej szyby. Bezpieczniki są opisane i namierzone . Niestety w żadnym z opisów nie znalazłem umiejscowienia sterownika od elektrycznego grzania przedniej szyby. Dzięki.

Edytowane przez Snopera
Doprecyzowanie zapytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na temat grzanej szyby masz w tym temacie: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego sterownika grzania przedniej szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W passacie b6 z 2010 roku zniknęło mi zamykanie z pilota :(

Wymieniłem baterię w pilocie lecz nadal nc. Może to bezpiecznik? Niestety, nie mam pojęcia gdzie go szukać. Macie jakieś propozycje?

Pozdrawiam

Gregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował, żebyś przynajmniej przeczytał pierwszy post i wyciągnął wnioski ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem i nadal nie znalazłem tam nic o bezpieczniku zamka centralnego :(

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaki z tego wniosek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorpsp przemyj oczy i odpal pierwszą stronę postu tam kolega mkpol wyłożył tobie i wszystkim pozostałym kawę na ławę tylko trzeba poczytać jest pokazane i opisane czarne na białym powodzenia. 

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności