Skocz do zawartości
romeo9999

-=Prośba dla posiadaczy passata b7 1.8 2.0 TSI Xenon=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów z forum

 

Szukam pomocy i skromnie licze na Waszą pomoc

 

Najlepszym dawcom do fotek to full opcja a wiec xenon kombi skrzynia manual

 

A mianowicie mam do Was pilną prośbę potrzebuję 2 zdjęcia, elektryki z waszych autek a mianowicie potrzebuje wiedzieć ,jaka jest skrzynka bezpieczników pod maską oraz jakie są zamontowane, przekaźniki koło BCM i jak są po układane.

Aby zrobić fotkę przekaźników za małym schowkiem, koło kierownic trzeba go otworzyć mały schowek i tam w środku są 2 uszka trzeba je odchylić do góry i wtedy zobaczycie przekaźniki, i tą fotkę potrzebuję.

Jak będziecie mieli to wyślijcie na forum będzie dla potomnych w tym temacie lub na emaila [email protected] Za co z góry dziekuję (Flaszka obiecana)

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek w tym linku wstawiłem opis i rozmieszczenie wszystkich bezpieczników, przekaźników i sterowników w passacie B7 http://forum.vw-passat.pl/threads/143256-B7-skrzynka-bezpiecznik%C3%B3w-spryskiwacze-szyby?p=2177786&viewfull=1#post2177786

 

Tu masz zdjęcia jak to wygląda u mnie

 

P1000119.jpg

P1000123.jpg

P1000122.jpg

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku właśnie o to mi chodziło a wiec jak się spotkamy będzie flaszka

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOJTAS - kuuuuuuuuuurde - kropki,przecinki,razem czy osobno?

Chrome sobie zainstaluj, ,,byki'' poprawi :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zrobiłem zdjęcie swoich i się zastanawiam czy czegoś brakuje czy wszystkie są bo mam trochę inaczej :Pbezpieczniki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz instalacji musisz mieć BCM z funkcja xenon bo jak miałeś fabrycznie bez xenonów to nie zakodujesz na starym BCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności