Skocz do zawartości
Stefano

MFD - potrzebuję pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

tak myśle żeby za tydzień na weekendzie obrać kierunek Stalowa Wola i odwiedzić stefano :) laser przeczyścimy i jeszcze sie z navi pobawimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście adams zaproszenie ciągle aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAV HW : 1002 / 06113

 

wydaje mi się ,że Masz wersję "D" więc dlaczego bawisz się w kupowanie płytek z polskim lektorem skoro możesz wgrać na stałe lektora i menu po polsku :583:

przemyśl to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAV HW : 1002 / 06113

 

wydaje mi się ,że Masz wersję "D" więc dlaczego bawisz się w kupowanie płytek z polskim lektorem skoro możesz wgrać na stałe lektora i menu po polsku :583:

przemyśl to...

 

............to już uczyniłem :P

 

Dzięki za dobra radę i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz wgrać na stałe lektora

Tak? To wgraj sobie lektora "na stałe", włóż płytę bez polskiego lektora, wybierz ponownie język polski (lub angielski metryczny - jeśli nie masz polskiego menu) i sprawdź czy masz jeszcze polskiego lektora.

 

Napisz o efektach.

 

Miałem już takich klientów, którzy kupili na allegro navi DX "z wgranym na stałe polskim lektorem" i nagle polski lektor im znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw mógł byś rozwinąć swoją wypowiedź??!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz wgrać na stałe lektora

Tak? To wgraj sobie lektora "na stałe", włóż płytę bez polskiego lektora, wybierz ponownie język polski (lub angielski metryczny - jeśli nie masz polskiego menu) i sprawdź czy masz jeszcze polskiego lektora.

 

Napisz o efektach.

 

Miałem już takich klientów, którzy kupili na allegro navi DX "z wgranym na stałe polskim lektorem" i nagle polski lektor im znikł.

 

cytat wyrwałeś z całego zdania -nie wiem po co :583: przeczytaj .

Masz wersję "D" więc dlaczego bawisz się w kupowanie płytek z polskim lektorem skoro możesz wgrać na stałe lektora i menu po polsku

noo,może powinienem napisać ,że nie sam :)

w wersji "D" nie ma sensu wgrywanie polskiego lektora z płytki i to tylko lektora , a to że ktoś się nabrał na allegro to nie moja wina,ale i tak nie jestem przekonany do końca czy lektor polski(z płytki)zostaje po odłączeniu od zasilania?

W mojej mam i lektora i menu po polsku i mogę zmieniać płytki i "język".

W ustawieniach -wyborze języka mam -POLSKI

I o takim wgraniu myślałem a płytkę z polskim lektorem przerabiałem jak jeszcze miałem MCD,więc sprawę angielskiego metrycznego znam :hyhy:

pw, czy na pewno wiesz jak to się robi ;) ? w moim rejonie ta przyjemność kosztuje stówkę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
............

Pozostawię to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Witam mam nawigację TYPU D. Jak tylko kupiłem samochód od razu chciałem zmienić menu i lektora na Polski (auto z Belgii, wszystko po Francusku, tylko się zabić). Mam u siebie kolegę, który w sprawach elektroniki jest niezły robi nawigacje, car audio, telefony i wszystkie tego typu bajery. U mnie był problem jeszcze tego typu, że miałem totalnie zniszczony laser i nie zawsze działał mechanizm wysuwania płyty. Oddałem mu więc wymontowaną Nawigację aby wszystko naprawił/zmienił, wgrał Polski interface i nagrał mi Płytke POLSKA/CZECHY 2006/2007. Wszystko super działało nowy laserek i mechanizm do wydawania płyt. Oczywiście Polski lektor i menu w grane na stałe (działa z płytami Beneluxu i Europy, które pozostawił poprzedni właściciel). Nagranie odpowiedniej mapy Polski trwało z 10 dni. Chodzi o to, że mój kolega nagrywał ze 100 płyt i wszystkie chodziły. U mnie nie chciała pójść żadna. Dopiero, 20 kopia zaczęła działać. Dlatego nie można się poddawać, kupować płyty (jeśli się nie mylę najlepiej chyba czarne i nagrywać jak najwolniej się da!) i nagrywać, nagrywać, nagrywać. Swoją drogą wkrótce spróbuje przegrać swoją mapę. Jak kopia pójdzie u mnie to mogę zaproponować wysyłkę płytki Stefano. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4MOTION_LBN, z tym przepalaniem to tak nie do końca,nie wystarczy kliknąć "kopiuj CD" . :hyhy:

na tym forum jest ktoś kto się świetnie orientuje ;)

 

dla zainteresowanych proponuje świetną lekturkę w temacie przepalania:

 

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=50735

 

ps.jeżeli naruszam regulamin proszę usunąć post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

niektrorzy maja dziwne myslenie

plyta albo jest dobrze skopiowana albo nie i wtedy albo chodzi albo nie.

zamiast bezmyslego nagrywania 100plyt radze zmieniac parametry nagrywania lub zobaczyc czy nagrywarka radzi sobie z zabespieczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
................... Swoją drogą wkrótce spróbuje przegrać swoją mapę. Jak kopia pójdzie u mnie to mogę zaproponować wysyłkę płytki Stefano. Pozdrawiam.

 

Dziękuję bardzo 4MOTION_LBN moja navi śmiga i juz mam taką płytkę.

Pozdr.

gps_sys

niektrorzy maja dziwne myslenie

plyta albo jest dobrze skopiowana albo nie i wtedy albo chodzi albo nie.

zamiast bezmyslego nagrywania 100plyt radze zmieniac parametry nagrywania lub zobaczyc czy nagrywarka radzi sobie z zabespieczeniami

 

.........popieram.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności