Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba do użytkowników, czy któryś z dodatków ( które planuję zamówić ) nie spełnił ich oczekiwań/jest nieużyteczny ?a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tam widzę to wziąłeś Park Assist - ja to wziąłem bardziej dla czujników bocznych, które przydają się przy wyjeżdżaniu z miejsc prostopadłych. Bo samego automatycznego parkowania używam baaardzo sporadycznie bardziej dla bajery, ale z tego co wiem to są tu osoby bardzo zadowolone z tego gadżetu i często używające. Najlepiej sam wypróbuj :)

Natomiast mi bardzo pomagają kamery AreaView, używam ich praktycznie przy każdej okazji, jeśli bym nie miał więcej budżetu to bym nawet zrezygnował z tego Park Assist i Przyciemnianych szyb (te zawsze możesz zrobić).

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki piękne :) jest w cenie 3180 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawiera już w sobie chyba kamerę wsteczną, którą już masz w konfiguracji, czy nie?

bierzesz jasne wnętrze St Tropez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szylton - auto jest raczej dla żony ;)

Active auto display ? bo mam wrażenie, że to bajer, aczkolwiek chyba przyjemnie korzysta się z navi.

co do bajerów - można łądować telefon bez łaczenia kablem ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

nie nie...pakiet sportowy to:

Szyba tylna oraz boczne tylne przyciemniane

Progresywny układ kierowniczy

XDS - blokada mechanizmu różnicowego

 

wnętrze marakesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej bym dla niej wziął kamery, będzie trudniej zarysować felgi albo przód auta ;)

Active Info Display, ja sobie bardzo chwalę, głównie dlatego że wyświetla mapę o której wspomniałeś, oraz ma bardzo dużo informacji w jednym miejscu, ale jeśli żona patrzy tylko na prędkość i poziom paliwa w baku, to i zwykłe zegary się sprawdzą, a Mapa na konsoli też spełni swoją rolę :)

Telefon możesz lądować jak masz Pakiet Telefon Komfort (Business tego nie ma) do tego telefon musi być wielkości Samsunga Galaxy S2 bo taka mała jest półeczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tez nie kupowac tych felg tylko zostac na 17 a za 3 tys takie felgi chodza na Allegro w idealnym stanie a te zostawic na zime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam area vjew to bardzo fajna sprawa też często używany przeze mnie.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 2 małe pytania, tapicerka skórzana Nappa ma wentylowane fotele ?

 

Volkswagen Safe+ - dodatkowe 24 miesiące ; maksymalny przebieg 80 000 km - czy obejmuje również serwisy ? bo w konfiguratorze nie mogę znaleźć opcji "serwisów w cenie" - abstra***ąc od jej opłacalności ;)

Edytowane przez Wojtek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokupisz wentylację, albo odpowiedni pakiet to Nappa może być wentylowana, ale sama z siebie nie jest.

W dodatku tylko czarna może być wentylowana, jeszcze w poprzednim roczniku modelowym można było zamówić brązową która też mogła być wentylowana. Niestety St Tropez ani ten Rudawy kolor nie mają takiej opcji :(

Plus jest tylko taki że masz wydłużane siedzisko (podparcie ud) jak nie ma wentylacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 małe pytania, tapicerka skórzana Nappa ma wentylowane fotele ?

 

Volkswagen Safe+ - dodatkowe 24 miesiące ; maksymalny przebieg 80 000 km - czy obejmuje również serwisy ? bo w konfiguratorze nie mogę znaleźć opcji "serwisów w cenie" - abstra***ąc od jej opłacalności ;)

 

Ja mam i Safe+ na dodatkowe 36 m-cy/150 tys km i Pakiet przeglądów na 4 lata/120 tys i w tym pakiecie przeglądów masz serwis (czyli przeglądy, wymiany olejów, filtrów, swiec) ale ja zamawialem 2 maja a teraz chyba w konfiguratorze nie ma już pakietu przeglądów, więc masz tylko gwarancje która serwisu nie obejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu...no to chyba rezygnuję z Nappa :kawka

w wersji z alcantarą są wydłużane fotele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, są, a w sumie jest bo tylko kierowcy

Edytowane przez MM_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uuu...no to chyba rezygnuję z Nappa :kawka

w wersji z alcantarą są wydłużane fotele ?

 

Ja bym się jednak zastanowił, chyba tylko 1000zł dopłaty, a jest to odczuwalnie inna skóra niż Vienna. Generalnie w aucie pachnie skórą, jest delikatniejsza bardziej miękka w dotyku, ma naturalne lico, a nie tłoczone jak Vienna.

Za to sporo osób chwali alcantarę bo jest bardziej przyczepna niż Nappa/Vienna. Oprócz tego masz obszye skórą boczki drzwi (ze stebnowaniem) i cześć podłokietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nappa jest chyba tylko na fotelach gdzie się siedzi, a na boczkach drzwi i po bokach foteli już ekoskóra tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon a u Ciebie jest nappa marakesh * w galerii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, u mnie jest Natur Brown, w MY2015 nie było Marakesh do wyboru, ale mi się podobało przy tym wyborze to że całe wnętrze ma inny kolor, tj. deska, boczki itd. są brązowe. Chciałem żeby było jakoś mniej sztampowo.

W galerii ten kolor ciężko ocenić, bo wpada mocno w czekoladę, ale w rzeczywistości jest bardziej chłodny, ciemniejszy. Jest tam parę zdjęć bez lampy, które najlepiej oddają ten kolor.

Na moje oko to na boczkach też jest nappa i na podłokietniku jest delikatna w dotyku, dopiero na tylnej części przednich foteli i na bokach kanapy jest coś innego.

Brakuje mi tylko kierownicy pod kolor, dokładnie takiej jaka jest w Phideonie :) Zastanawiam się czy można od chińczyków taką ściągnąć z brązowym AirBagiem i obręczą

volkswagen_phideon_9.jpg

 

Ten Marrakech bardziej w pomarańcz wpada chyba no i plastiki są tutaj czarne...

m4.jpg

m2.jpg

m3.jpg

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie! Natur brown jest bardzo fajny, bez zastanowienia bym go brał w dniu dzisiejszym :) szkoda, że nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylowane fotele sie mega sprawdzaja, niestety sa tylko z czarna skora i nie ma wydluzanego siedziska( ciezko mi powiedziec czy to wada bo nigdy nie mialem okazji tego sprawdzic). Sama klima w fotelach daje bardzo duzy komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ja mam z brązową skórą.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności