Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

To nie traffic jam assist, modele chyba od my 2017 albo 2018 maja dodana ta funkcje. Jezdzilem ostatnio golfem po lifcie z acc bez pakietow drogowych i tez tak start stop dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY2017 tak nie ma na 100% ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, motomouse napisał:

MY2017 tak nie ma na 100% ☺

No niestety...MY2017 też tak ma...czasami strasznie mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, keracz napisał:

No niestety...MY2017 też tak ma...

W takim razie nie każdy. Mój z czerwca '17 tak się nie zachowuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, motomouse napisał:

W takim razie nie każdy. Mój z czerwca '17 tak się nie zachowuje. 

Mój z września 2017 również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maciej86 napisał:

Mój z września 2017 również.

Mój zamówiony na początku sierpnia 2016, przyjechał w październiku i właśnie taką opcje ma jak odpalenie auta w momencie ruchu auta poprzedzającego, nawet jak ten przede mną przesunie się o 20cm to też odpala i nie gaśnie, a to jest już wkurzające. ACC wyłączony..

model roku 2017, zamówiony sierpień 2016, odebrany grudzień 2016, wiec to chyba nie kwestia modelu skoro u kolegów z rocznikiem 2017 nie działa a u mnie rocznik 2016 i działa..

Edytowane przez adam.s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, motomouse napisał:

Jak masz Traffic Jam Assist to będzie działać. Jak nie - nie będzie ?

Nie, nie chodzi mi o samoczynne ruszanie w takiej sytuacji, a zwyczajne odpalenie silnika.

26 minut temu, adam.s napisał:

wiec to chyba nie kwestia modelu skoro u kolegów z rocznikiem 2017 nie działa a u mnie rocznik 2016 i działa..

Wiesz co...to nie pierwsza taka różnica. Podobnie mam z Easy entry/exit, czyli komfortowe wsiadanie/wysiadanie poprzez przesuwanie fotela kierowcy. Mojego odebrałem pod koniec Maja tego roku i...nie mam tego. Funkcjonalność została "wstrzymana" i powróci w 2018r. Mogę oczywiście to włączyć poprzez interfejs, ale sama opcja zniknęła z Discover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DemoniK napisał:

Nie, nie chodzi mi o samoczynne ruszanie w takiej sytuacji, a zwyczajne odpalenie silnika.

Wiesz co...to nie pierwsza taka różnica. Podobnie mam z Easy entry/exit, czyli komfortowe wsiadanie/wysiadanie poprzez przesuwanie fotela kierowcy. Mojego odebrałem pod koniec Maja tego roku i...nie mam tego. Funkcjonalność została "wstrzymana" i powróci w 2018r. Mogę oczywiście to włączyć poprzez interfejs, ale sama opcja zniknęła z Discover.

Nie mam easy entry/exit wiec nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć. Trochę dziwnie to wyglada jak w roku 2017 wycofaliby system uruchomienia silnika podczas ruszania auta stojącego przed nami. Może któryś z kolegów mające auto wyprodukowane w 2017 roku wypowiedziałby się czy rzeczywiście nie ma tej opcji czy to może jakiś błąd w niektórych egzemplarzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Easy Entry/Exit to kolega ma racje. Opcja została wycofana i wróciła w MY2018. U mnie w Passacie MY2018 już jest ponownie.

Tą zmianę widać nawet z dokumencie VW opisującym różnice pomiędzy MY2017 a MY2018

 https://intranet.volkswagen.lv/files/uploads/attachments/439ee0e9c40e5113d620f2d83deca937bf6b8b00/MY18_changes.pdf

Edytowane przez fatboyx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak muszę zweryfikować swoje słowa co do samoczynnego uruchamiania silnika. Działa, ale ... No właśnie - działa tylko wtedy, gdy podczas jazdy na ACC samochód wyhamuje do 0. Wtedy ruszenie poprzedzającego auta uruchomi silnik. Przy włączonym, ale nieaktywnym ACC nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa bez aktywnego ACC ale ja nie mam dsg, może tak działa przy automacie chociaż nie bardzo mi się chce wierzyć ze tak jest. Może przy najbliższej okazji warto podpytać w ASO, o,ile ktoś mądry się tam znajdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2017 o 19:07, Induktor napisał:

Ciekawe czy rabat od dealera się zmniejszył, jak nie to będę się gryzl ze parę dni temu odebrałem..

Nie wiem jaki rabat uzyskałeś przy zakupie.

Ja kupiłem 1,4 TSI (125KM) - cena katalogowa z pakietami 107 800 za kwotę 82 000zł i dołożyli opony zimowe, dywaniki i darmowe przeglądy do 60 tys km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, reniusz napisał:

Nie wiem jaki rabat uzyskałeś przy zakupie.

Ja kupiłem 1,4 TSI (125KM) - cena katalogowa z pakietami 107 800 za kwotę 82 000zł i dołożyli opony zimowe, dywaniki i darmowe przeglądy do 60 tys km.

zamawiany czy z placu, masz juz nowe media ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, M77 napisał:

zamawiany czy z placu, masz juz nowe media ?

Brałem co było.... znaczy były 2 szt. o tej samej konfiguracji w takiej cenie.

Cena czyni cuda - czyli zadowoliłem się co mieli na stanie. Raczej takiej ceny bym nie wynegocjował zamawiając.

Był drobny problem bo ta cena była skierowana do klientów flotowych, ale dało się to przejść kiedy go wziąłem w leasingu.

Nie za bardzo rozumiem pytanie dotyczące nowych mediów.......skonkretyzuj pytanie to odpowiem.

9 godzin temu, [email protected] napisał:

Za te zimowe opony to szacun, bo to wyjątek w tym roku chyba...

Co do opon to przyznam, że zapytałem tylko jak mam wyjechać na letnich w grudniu. I dali bez dyskusji......swoją droga miały być Nokiany a skończyło się na Barumkach. Ale nie marudziłem za bardzo bo dołożyli darmowe przeglądy na 60 tys lub 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz stare DM 6.5 " czy nowe 8" ?

zapomnialem zapytac, sedan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reniusz, napisz w którym salonie, to będzie wiadomo, gdzie może być ten drugi do wzięcia w dobrych pieniądzach, jeśli będzie ktoś zainteresowany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mój nabytek to sedan.

Jeśli chodzi o radio to jest 5 cali o ile się nie mylę. Tak jak w każdej wersji Trendline.

57 minut temu, przemo1996 napisał:

Reniusz, napisz w którym salonie, to będzie wiadomo, gdzie może być ten drugi do wzięcia w dobrych pieniądzach, jeśli będzie ktoś zainteresowany.....

Zakupiłem go w salonie w Porsche Tychy na ul. Beskidzkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz podeslac konfiguaracje auta lub napisz co dokladnie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż rocznika 2017. -  Passat B8 1,4 (125KM) wersja Trendline z pakietami: business, komfort , autoalarmem i felgami aluminiowymi w kolorze srebrno-złotym z dodatkową gwarancją Volkswagen Safe + na dodatkowe 24 miesiące lub 80 tys. km.

Cena katalogowa 107 800.

Cena zakupu 82 000 dodano opony zimowe , dywaniki i  darmowy pakiet przeglądów na 4 lata lub 60 tys. km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności