Skocz do zawartości
kbc85

Myjka parowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, koledzy mam sprawę. Żona mi truje tyłek żebym jej kupił myjkę parową. Na allegro jest tego od groma od 50zł w górę. Macie jakieś doświadczenia jeśli idzie o takie maszynki. Głównie chodzi o mycie fug bo mamy jasne i często trzeba je tyrać szczotką co sprawia że się wydrapują po woli.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, koledzy mam sprawę. Żona mi truje tyłek żebym jej kupił myjkę parową. Na allegro jest tego od groma od 50zł w górę. Macie jakieś doświadczenia jeśli idzie o takie maszynki. Głównie chodzi o mycie fug bo mamy jasne i często trzeba je tyrać szczotką co sprawia że się wydrapują po woli.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Mam to g...no w domu i leży. Kilka razy myłem okna. Więcej pary niż mycia i zacieków. Reklama w tv nie pokazuje tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupilem kiedys takie urzadzenie,dosyc duze niby wydajne ale po kilku probach wrocilismy do tradycyjnych metod mycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A białe fugi w kuchni świetnie myje płyn do mycia silników np. od K2. Cify, domestosy i inne cuda się chowają. Na kolorowych nie próbowałem, mogłoby je odbarwić... Po umyciu można fugi zaimpregnować, są do tego specjalne środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o impregnacji ale boje się ze jakieś wykwity wyjdą na płytkach, wystraszył mnie fliziarz :)

Wczoraj w Leroy Merlin koleś z Karchera mnie wziął pod włos efektem czego był zakup takiej myjki do okien ale nie narzekam bo faktycznie fajna sprawa, okna czyste migiem. Polecał mi myjkę parową za bodajże 499zł bo niby promocja. Może Karcher ma coś lepszego i bardziej działającego niż np. Clatronik.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Znalazłem jeszcze przed momentem taki preparat http://www.youtube.com/watch?v=mB18BdTnNww p dziwo nie widziałem tego filmiku a przeglądam youtuba już kilka miesięcy w tej sprawie.

Edytowane przez kbc85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do fug to polecam

Mapei Kerapoxy Cleaner, popsikać, szczoteczką do zębów, albo taką większą szczotką poszorować i schodzi :)

Edytowane przez passacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o to szorowanie :) Jeszcze kilka razy poszoruję i po fugach a jak to dziadostwo wymienić to wole nie myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności