Skocz do zawartości
Grucha...

Interpretacja regulaminu ppkt. 4.1

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Administracjo...

Jak wiadomo regulamin forum rzecz święta. ;) W ostatnim czasie regularnie zaczęły znikać sygnatury u niektórych forumowiczów, a tym samym i u mnie. Jeśli coś zaczyna dotyczyć mnie to lubię zagłębić temat. Przyznaje się bez bicia do regulaminu dawno nie zaglądałem, a sytuacja zasugerowała przypomnieć sobie co nie co i odświeżyć wiedzę z regulaminu.

 

Wyżej opisana sytuacja jest argumentowana jako niezgodność z regulaminem ppkt. 4.1.

PS. Jeden z opiekunów ma bardzo podobną sygnaturę do mojej i nic się z nią nie dzieje. ;) Nie chce myśleć, że na forum są równi i równiejsi, po prostu uznam, że to małe przeoczenie, ale z drugiej strony załoga Forum powinna dawać przykład.

 

Ponadto jak mamy interpretować dział "Polecam" bo rozumiem, że w sygnaturze nie mogę mieć nic wpisanego typu: w czym mogę komuś pomóc, co mogę zrobić, na czym się znam?? A dział "Polecam" to nic innego jak propozycje sprzedaży, usług itp. Moim zdaniem ten dział po całości łamie ppkt. 4.1, ale niech swoje zdanie i odczucia wyrażą też inni. Bo o to chyba chodzi, aby był ład i skład.

 

Reasumując w sygnaturze nic nie można, ale wystarczy kogoś poprosić i niech mnie poleci w dziale "Polecam" i tam już można??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponadto jak mamy interpretować dział "Polecam" bo rozumiem, że w sygnaturze nie mogę mieć nic wpisanego typu: w czym mogę komuś pomóc, co mogę zrobić, na czym się znam?? A dział "Polecam" to nic innego jak propozycje sprzedaży, usług itp. Moim zdaniem ten dział po całości łamie ppkt. 4.1, ale niech swoje zdanie i odczucia wyrażą też inni. Bo o to chyba chodzi, aby był ład i skład.

 

Następny temat do likwidacji :hmm ach... nie.. to administracja forum czepia się i ,,tropi spiski handlarskie'' :(

 

PS. Jeden z opiekunów ma bardzo podobną sygnaturę do mojej i nic się z nią nie dzieje. Nie chce myśleć, że na forum są równi i równiejsi, po prostu uznam, że to małe przeoczenie, ale z drugiej strony załoga Forum powinna dawać przykład.

 

Podaj link,przyjrzymy się

 

edyt:

 

Obu Forumowiczów faktycznie nie widzę w dziale usług komercyjnych.

Sygnatury edytowane, w razie pytań poproszę obu Userów o kontakt z administracją forum.

 

http://forum.vw-passat.pl/members/18092-riccardoa?tab=aboutme#aboutme

http://forum.vw-passat.pl/members/36726-spanky?tab=aboutme#aboutme

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności