Skocz do zawartości
simonabc

przekładnia kierownicza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z przekładnią kierowniczą o nr. 1k1423055e może ktoś się orientuje czy można ją zastąpić o innym oznaczeniu bez żadnych problemów bo nowa w ASO kosztuje 5200 zł a ja poszukuje używanej. dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez rainman777
Edytowany reg. pkt . 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej regenerowac?

ja do swojego BMP wsadzalem od kolegi z forum , miała delikatnie inny numer i wszystko hula jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj jak bardzo się różnił? właśnie próbowałem ustalić w serwisie to mi powiedzieli ze jak inny to muszę wtedy wiązkę zmieniać. nie mam już pomysłów szukam i szukam a tu nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizualnie dla mnie wogole sie nie roznil. Wiązka byla ta sama. Chłopaki co wymianili na przekładnie obsługujące park assist musieli wymieniać wiązke. Ale w starszym typie wątpie że trzeba coś mieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są używki już z wiązką nie ma problemu , tak jak kolega Weos napisał ja nawet do przekładni z park assist kupiłem z wiązką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupisz 1K0 i 1K1 maja te same wiązki

Inna wiązka jest dopiero w 5N1 maglownicy, ale i ta maglownica jest calkiem inna z wygladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wniosek taki z waszych wypowiedzi ze jeśli kupię każda z początkiem numeru 1k1 to powinna pasować nawet mechanicznie. czy mam racje? wielkie podziękowania za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest:) także szukaj pewnej, najlepiej z jakąś gwaranacją rozruchową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wniosek taki z waszych wypowiedzi ze jeśli kupię każda z początkiem numeru 1k1 to powinna pasować nawet mechanicznie. czy mam racje? wielkie podziękowania za pomoc.

w 1K1 czy 1K0 mozesz przekladac same silniki, zalezy co sie popsulo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul

 

Tak na marginesie :

 

4.1 Jakikolwiek handel na forum jest zabroniony – nie akceptujemy żadnych propozycji sprzedaży, kupna, usług, ogłoszeń, linków do ogłoszeń/aukcji, niezależnie czy będą umieszczone w poście, osobnym wątku, profilowym podpisie czy shout boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam powiem tak nie wiem co się popsuło ale silnik jest chyba sprawny bo to sama przekładnia na wybojach stuka, na początku myślałem że to łącznik stabilizatora ale niestety okazała się być przekładnia. a może znacie dobry jakiś zakład który regeneruje takie przekładnie poprosił bym o tel. dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam powiem tak nie wiem co się popsuło ale silnik jest chyba sprawny bo to sama przekładnia na wybojach stuka, na początku myślałem że to łącznik stabilizatora ale niestety okazała się być przekładnia. a może znacie dobry jakiś zakład który regeneruje takie przekładnie poprosił bym o tel. dzięki i pozdrawiam

 

Poradziłeś sobie z przekładnią? Bo mam to samo ... i na razie jestem na etapie ustalania czy mam 1k1 czy 1k0 idzie to jakoś sprawdzić po VIN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przekładnią kierowniczą w Passacie B7. Brak wspomagania i czerwona kontrolka. Wyskakuje mi błąd 03377 - Steering Motor 003- Mechanical Failure. Czy ktoś wie jak usunąć tą usterkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności