Skocz do zawartości
johny x

[Archiwum] -> Spot Opłatkowy Poraj 13.12.2014 r

Rekomendowane odpowiedzi

Alutek i Robuś bardzo dziękują za wspaniałą zabawę, choć nie obyło się bez uszkodzeń, prawda Zwierzaczku? :wojak

 

Spotkania z Wami zawsze są dla nas na pierwszym miejscu. Tylko z Wami , co widać po moim Robusiu może się człowiek wyluzować na maxa :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny z rodziną również dziękuje Wszystkim

:vw: za przybycie na Spota Opłatkowego w skrócie było kapitalnie :kumple .

Szczególne podziękowania dla Kasi i Łukasza z Rodzicami za przygotowanie , organizację kolejnego Opłatka , za pyszne potrawy :mlask , oraz przygarnięcie Jaśka z familią pod dach :* . Ponadto podziękowanie dla :kumple Mieszkoc z Olą , Gosi , Yeyey , Kuska z Anią , Pjotrm z Mysiorem, Blop , Bullet , Lover , Bigcycuś , Piter , Varcan , Justi i Artuj , którzy przejechali niezły kawał drogi aby wspólnie biesiadować na Opłatku :respect .

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponadto podziękowanie dla Mieszkoc z Olą , Yeyey , Kuska z Anią , Pjotrm z Mysiorem, Blop , Bullet , Lover , Bigcycuś , Piter , Varcan , Justi i Artuj, którzy przejechali niezły kawał drogi aby wspólnie biesiadować na Opłatku :respect
zapomniałeś Johny o Małgorzacie - siostrze Mieszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam podziękować wszystkim zwłaszcza Dziuni znaczy YeYey za to że tu jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam podziękować wszystkim zwłaszcza Dziuni znaczy YeYey za to że tu jestem

No jak już Olka ma konto na forum to grubo jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam podziękować wszystkim zwłaszcza Dziuni znaczy YeYey za to że tu jestem :)

 

No jak już Olka ma konto na forum to grubo jest :)

 

O kurde, dopiero zauważyłam :D No to pięknie, ale dlaczego nie Grzegorzewsko?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurde, dopiero zauważyłam :D No to pięknie, ale dlaczego nie Grzegorzewsko?! :D

No powiedziała mi że zaniedługo będzie Chmielnik więc nie wypada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojtam, ojtam... dla mnie zawsze będzie Grzegorzewsko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności