Skocz do zawartości
johny x

[Archiwum] -> Spot Opłatkowy Poraj 13.12.2014 r

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkoc + Ola na 90% :gwizdze

 

Oczywiście z noclegiem :)

 

 

Oj Miechu napijemy się za wsze czasy co ty na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na kręgle , może tym razem kule będą trzeźwiejsze i nie polecą na bandy tylko prosto :lol.

Kto chętny na kręgle pisać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręgle :jupi, a wiec OKI :super::super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek Wojtka wpisałeś 2x :wmorde.

Wy chcecie robić kręgle przed opłatkiem? Bez sensu Janek. Przecież na opłatek przyjeżdża zawsze ponad 50 luda. Poza tym czas nie ten. Opłatek to opłatek. Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc + Ola na 90% :gwizdze

 

Oczywiście z noclegiem :)

 

mieszko mam buteleczke od miska ,bedziemy kosztowac hehe

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

piszę :D

 

Oloko chętny na rewanż ? :P

 

macius musisz poczekac po ostatnim poraju olek juz czeka na rewanz ze mna

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

my tez sie piszemy na kregle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek Wojtka wpisałeś 2x

już poprawione :)

Wy chcecie robić kręgle przed opłatkiem? Bez sensu Janek. Przecież na opłatek przyjeżdża zawsze ponad 50 luda. Poza tym czas nie ten. Opłatek to opłatek. Takie jest moje zdanie

Czemu nie chętni są więc nie widzę przeszkód aby dla wyluzowania pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janku a mnie też ciągle nie ma na liście ? prawdopodobnie x2 :)

 

 

 

 

p.s szukam chętnego kierowcy na powrót :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonko - z noclegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YE Ye YE widze ze gruba Ekipa sie Szykuje :):) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
YE Ye YE widze ze gruba Ekipa sie Szykuje

Prawie jak na ogólnopolskim :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przyjedziemy we dwójkę, ze spaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie chętni są więc nie widzę przeszkód aby dla wyluzowania pograć

 

Mnie by było szkoda czasu na kręgle, skoro będzie Ola z Miechem, Słonko z Cinkiem, Kuczlaw z Anita, widuje ich raz na rok, wolała bym posiedzieć i pogadać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co Ala napisała rękami i nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze prawicie i coś w tym jest :) ale mam ważniejszą kwestię... z kim tu się zabrać? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie by było szkoda czasu na kręgle, skoro będzie Ola z Miechem, Słonko z Cinkiem, Kuczlaw z Anita, widuje ich raz na rok, wolała bym posiedzieć i pogadać....

Na kręglach planuję być góra godzinkę i wracamy , a na miejscu można również pogadać :ok:

Sytuacja jest patowa :ocochodzi , żeby wilk był syty i owca cała może zrobimy tak jeśli większość będzie chciała kręgli to pojedziemy , jeśli większość nie to odpuszczamy :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek ale kurcze po co w ogóle kręgle na opłatku? Opłatek to opłatek. Spotykamy się posiedzieć pogadać, wypić symboliczne pól litra opłatka i już. Na kręgle jedzie się pół godziny, powrót pół godzin, tam godzina i jeszcze pewnie pół godziny na ogarnięcie wszystkiego i się zrobi późny wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek ale kurcze po co w ogóle kręgle na opłatku? Opłatek to opłatek. Spotykamy się posiedzieć pogadać, wypić symboliczne pól litra opłatka i już.

Dobrze gada, polać mu... :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze prawicie i coś w tym jest :) ale mam ważniejszą kwestię... z kim tu się zabrać? :P

 

widze ze nie tylko ja bede miał problem z dojazdem hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://rozklad-pkp.pl/pl/tp?seqnr=1&ld=s33&ident=eq.02242033.1416814521&queryPageDisplayed=yes&REQ0JourneyStopsS0A=1&REQ0JourneyStopsS0K=S-0N1&REQ0JourneyStops1.0G=&REQ0JourneyStopover1=&REQ0JourneyStops2.0G=&REQ0JourneyStopover2=&REQ0JourneyStopsZ0A=1&REQ0JourneyStopsZ0G=5102860&REQ0JourneyStopsZ0ID=&date=13.12.14&dateStart=13.12.14&dateEnd=13.12.14&REQ0JourneyDate=13.12.14&time=08%3A00&REQ0JourneyTime=08%3A00&REQ0HafasSearchForw=1&existBikeEverywhere=yes&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrInc=yes&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_0=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_1=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_2=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_0_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_1_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_2_3=1&REQ0JourneyProduct_prod_section_3_3=1&REQ0JourneyProduct_opt_section_0_list=0%3A000000&existOptimizePrice=1&existHafasAttrExc=yes&REQ0HafasChangeTime=0%3A1&existSkipLongChanges=0&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&REQ0HafasAttrExc=&existHafasAttrInc=yes&existHafasAttrExc=yes&wDayExt0=Pn%7CWt%7C%C5%9Ar%7CCz%7CPt%7CSo%7CNd&start=start&existUnsharpSearch=yes&came_from_form=1#focus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności