Witam,
Auto 3BG silnik AVF skrzynia FRK, planuję zmianę skrzyni na DQS z 2,5 TDI. Moje pytanie brzmi czy skrzynia podchodzi plug&play a mianowicie:
1. czy miejsca montażowe śrub będą pasować
2. czy poduszki skrzyni podejdą
Jeśli ktoś przerabiał ten temat proszę o info co trzeba by było ewentualnie przerobić.
Pozdrawiam