Witam, Auto 3BG silnik AVF skrzynia FRK, planuję zmianę skrzyni na DQS z 2,5 TDI. Moje pytanie brzmi czy skrzynia podchodzi plug&play a mianowicie: 1. czy miejsca montażowe śrub będą pasować 2. czy poduszki skrzyni podejdą Jeśli ktoś przerabiał ten temat proszę o info co trzeba by było ewentualnie przerobić. Pozdrawiam