Skocz do zawartości
Luq@sz

Odcięcie zapłonu, domowy sposób na zabezpieczenie auta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem, pewnie już gdzieś taki temat jest, jeśli tak to proszę linka a temat do kosza.

 

Potrzebuję schematu, zdjęć lub opisu do wykonania obejścia zapłonu, silnik 1,9 131 km. Myślałem żeby zrobić odcięcie pompy paliwa na przewodzie masowym ze skrzynki bezpieczników.

Czekam na jakieś wasze pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie co chcesz odciąć i którędy poprowadzić bo jak ktoś się zainteresuje autem to będzie miał łatwiej:lol

Zrób to tak, żeby jak najbardziej odbiegało od standardów wtedy zabezpieczenie ma jakiś sens. Jak wszyscy robią takie samo lub podobne zabezpieczenie to złodzieje traktują to jak kolejną "klamkę", którą tylko wystarczy pociągnąć by wejść do środka.

 

Zrób i nawet się nie chwal że coś masz bo traci to sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Coś takiego trzeba dobrze przemyśleć i zachować do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie racje dlatego przydał by się schemat elektryczny auta, najlepiej rozpiska skrzynki elektrycznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie utrudnienia z odpaleniem sa dobre

zlodziejowi zalezy na czasie wiec jak bedzie mial problem to podda sie

chyba ze bedzie zamowienie na dane auto to i tak wywioza na lawecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym pasku tdi zrobiłem to tak że przy ecu silnika rozciąłem przewód od czujnika g 28 .Zastosowałem zwykły wyłacznik zwierno rozwierny umieszczony pod dywanikiem przy progu. Raczej jak nie wiesz gdzie to go nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w każdym aucie można podpiąć włącznik przed bezpiecznik pompy paliwa, włącznik umieścic np. Schowku pod kierownica i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności