Skocz do zawartości
Passat7

B3 problem z elektryką

Rekomendowane odpowiedzi

Qdlik bardzo dokuje za pomoc okazało się że czerwoną wtyczkę łączy się z tym kablem czarno białym :D . A pytanko jeśli nie działa podświetlenie pokręteł to żarówki do wymiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żarówki do wymiany ?

Jakie żarówki ;) w oryginale jest jedna a to praktycznie jakby nic nie było.

 

Aha, są jeszcze dwie w przyciskach klimy ale one informują tylko o włączeniu przycisku, chyba żarówki bo u mnie przez dziewięć lat się nie przepaliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy końcu panelu pokręteł (czyli tam gdzie są linki i zębatki) jest wtyczka i tam wpinamy sie z podświetleniem pokręteł, ale to chyba już podłączyłeś.

Prawdopodobnie jak rozkładałeś instalację to pomieszałeś wszystko, od wtyczek głośników po wtyczki np. czujnika pod parownikiem a zasilania lampki w schowku klimy.

Nim nałożyłeś "dechę" trzeba było sprawdzić każdy kabelek, ich długości są na styki.

Od przycisków klimy chyba są czarne, brązowy? nic nie chcę sugerować bo nie wiem.

A pamiętałeś o wężyku podciśnienia który idzie przez plastik króćców nagrzewnicy do siłownika klapy obiegu wewnętrznego który jest po prawej stronie silnika nawiewów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie klawiszy klimy nie działało, Wężyk podpięty a od Pokręteł spaliła się żarówka . Został aby jeden kabel którego zdjęcie wstawiłem w ostatnim poście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie tam masz kolory przewodów w tej kostce? Bo ze zdjęcia rozszyfrowałem tylko czerwono niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz zlokalizować gdzie te przewody idą? Bo nie widzę takich kolorów na schemacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czasem od zapalniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie od zapalniczki już dawno ją podpoiłem. Jutro tylko wrócę ze szkoły i sprawdzę. Nie chce zakładać nowego postu więc napisze tu. wiecie co jest może z szybą prawo podczas opuszczania zatrzymuje się w połowę i kosi a mechanizm idzie na sam dół .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadnica się odkleiła od szyby. Na przyszłość pisz w tematach odpowiednich do problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności