Skocz do zawartości
damian406

podświetlane dekory passat cc/b7

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee szczerze nie podoba mi się. Stylem nawiązuje do starszego rocznika gdzie navi , klimatronik i zegary były niebieskie... Ori kolor byłby wg mnie ładniejszy , ale to indiwidualna sprawa już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zmieniał bym koloru gdyby listwy świeciły na biało, jak zegary. Oryginalny nie przypadł by Ci do gustu, to tak jak kolor aut biały kiedyś i kolor biały teraz. Ładny był też ostry czerwony, taki jak włączników i na desce. Ale za dużo burdelu by było heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było zmienić na białe podświetlenie skoro i tak wsadzałeś tam diody ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam było białe, biała dioda była ale świeciło szkiełko no jak hmmmm jak lampy przednie w starszych autach, tak żółtawo. Musiała by być może zimna biała przeźroczysta dioda, ale takiej nie mieli, żeby to świeciło na biało jak xenon to bym zostawił, a że na żółtawo... to tak wiesz.. mi nie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, rozumiem Cię. Najważniejsze że Tobie się podoba :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza s klasa też ma niebieskie podświetlenie...

 

1391205616_by_ryba1884.jpg?1391218825

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taki mam kolor tych listew na drzwi i oświetlenia klamek jak w tym Mietku. I tak też w nocy je widać i taki jest efekt. Ja fotki robiłem kalkulatorem więc tak jak pisałem efekt kiepski na foto. Nowe Audi A8 ma chyba żółte. Może za jakiś czas zmienię kolor jak się znudzi. Wystarczy wpisać sobie w google : ambiente ligcht car i kliknąć grafika... jest tego mnogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki mam kolor tych listew na drzwi i oświetlenia klamek jak w tym Mietku. I tak też w nocy je widać i taki jest efekt. Ja fotki robiłem kalkulatorem więc tak jak pisałem efekt kiepski na foto. Nowe Audi A8 ma chyba żółte. Może za jakiś czas zmienię kolor jak się znudzi. Wystarczy wpisać sobie w google : ambiente ligcht car i kliknąć grafika... jest tego mnogo.

 

Łukasz, prawdopodobnie też posiadam listwy z podświetleniem. Tutaj moje pytanie ponieważ nie znalazłem, gdzie w VW CC (w moim przypadku po liftingu-ale pewnie nie bedzie mialo to znaczenia) należy podłączyć kable od listw? Czy długa listwa na desce rozdzielczej tez jest podswietlana czy tylko boczne? Wymaga to programowania?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B7 jest to podłączone pod podświetlenie przycisków, w CC też tak można podłączyć choć w przypadku CC w oryginale jest to podłączone pod moduły w drzwiach z tego co kojarze tam gdzie B7 ma podświetlenie klamek bo CC takich podświetleń nie miało.

 

Ja mam oryginalny Ambient w b7, świeci pod nogami ale tylko z przodu - można na fisie ustawiać %wo jasność, no i świeci pod każdym drewienkiem w drzwiach... ale klamki nie. Ciekawe jak to jest z tymi klamkami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział i powtarzacie głupoty. Proszę sprawdzić w ori wiazce gdzie dokładnie są podłączone listwy bo w sterownikach 3aa 4 gen są osobne piny a B6 w swoich też miała piny pod podświetlane klamki osobne bo to się koduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek: [instrukcja] - Podświetlane klamki wewnętrzne / tam wszystko jest opisane, też tak robiłem, tyle że mam podświetlaną listwę i klamkę (klamkę sobie sam dorobiłem) zasiliłem wszystko z jednej lini. Oświetlenie na nogi też dorabiałem i z przodu i z tyłu, oświetlenie w drzwiach dolne też bo były tylko zaślepki a teraz zastanawiam się nad led logo. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątek: [instrukcja] - Podświetlane klamki wewnętrzne / tam wszystko jest opisane, też tak robiłem, tyle że mam podświetlaną listwę i klamkę (klamkę sobie sam dorobiłem) zasiliłem wszystko z jednej lini. Oświetlenie na nogi też dorabiałem i z przodu i z tyłu, oświetlenie w drzwiach dolne też bo były tylko zaślepki a teraz zastanawiam się nad led logo. Pozdrawiam.

 

Rozumiem że konieczne będzie lutowanie i inne kombinacje? A jak podłączone to jest w oryginale? Nie ma gdzieś tam miejsca na wtyczkę od dekorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest oryginał to wszystko jest już w wiązce, są różne wiązki w tapicerce. Ja sobie dołożyłem trochę kabli, zaizolowałem kudłatą tesą i wszystko wygląda jak oryginał, nawet kostki porobiłem choć nie trzeba bo wiązka zostaje na tapicerce. Wszystko robiłem jak nie byłem jeszcze tu zarejestrowany, posiłkowałem się : http://modyfikacje-vw.blogspot.com/p/spis-postow.html wystarczy kliknąć np. na Oświetlenie przestrzeni nóg z przodu i ładny czytelny poradnik się otwiera. Lub tutaj : http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=141 kliknąć na to co nas interesuje albo otworzyć przez google tłumacz. Jest tego w necie multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź ELZE zobacz rozpiskę pinów, i zarówno klamki jak i dekory mają swoje własne piny w sterowniku. Nie wiem jakie masz moduły nic nie napisałeś, możesz podłączyć to sobie jak chcesz, jak chcesz jak fabryka to najpierw podaj jakie masz moduły, bo w Twoim roczniku to raczej 4gen więc podpinasz pod sterownik i kodujesz. Chcesz zrób rezanie i podepnij się pod oświetlenie przycisków. Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może być tak łaskawy i zobaczy w etce gdzie podpina się dekory (które piny). Pacjent to cc z 2014. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowie ktos jak sciagnac te listwy aby zobaczyc czy jest instalacja? Nie chce niczego popsuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2017 o 14:07, lysy78_03 napisał:

Czy ktoś może być tak łaskawy i zobaczy w etce gdzie podpina się dekory (które piny). Pacjent to cc z 2014. 

Podbijam. 

Może jutro zacznę je montować. 

 Przednie lewe kostka z 32 pinami pin nr 17,prawe kostka 32 piny i też pin nr 17 tył lewy kostka 20 pinowa i pin nr 4,prawy tył kostka 20 pinowa i też 4 pin. To są plusy a masa to będzie gruby brązowy który wchodzi do modułu w drzwiach. 

Gdyby ktoś potrzebował. 

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są te same. . Jak masz tył boczku i zdejmiesz rączke i odkecisz 2 torxy to potem wypychasz pojedynczo kleszczyki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sam Ambiente. Wtyczka do Dekorów zasilająca jest 2 pin są 2 wersje z zabezpieczeniem taką blaszką lub bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności