Skocz do zawartości
Tuniek

11 października - Sorrento w Lipnie

Rekomendowane odpowiedzi

czy w lokalu jest TV czy nie planujecie tam byc az tak długo??(mecz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Drogi. Ja biorę ze sobą książeczkę do nabożeństwa;) A skoro Ela już wspomniała o strażnikach, to dwa dni z rzędu załapałem się na fotkę na Lubickiej. Za pierwszym razem miałem ponad 80, a na drugi dzień miałem około 76km/h. Ciekawe czy mi przyślą w pakiecie dwa zdjęcia jedną przesyłką;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Za pierwszym razem miałem ponad 80, a na drugi dzień miałem około 76km/h

Normalnie pirat z Ciebie :P A tam nie ma 70tki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak bym swoją żonę słyszał... Tak, tam jest 70. Ale utarło się, że o 10 można se przekroczyć, a tu ****...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak bym swoją żonę słyszał... Tak, tam jest 70. Ale utarło się, że o 10 można se przekroczyć, a tu ****...

 

Swoim jechałeś?

6355J?

Edytowane przez Wycin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padnę jak dostane z Twoim autografem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy w sobotę w Lipnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lokalu jest TV, więc spoko

czy w lokalu jest TV czy nie planujecie tam byc az tak długo??(mecz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy. Pojawił się mały problem, mianowicie muszę bezwzględnie być na 18 w Toruniu więc może udałoby się przyspieszyć spotkanie choć o 30 minut abym mógł spędzić dłuższą chwilę w Waszym zacnym gronie. Jeśli nie da rady to oczywiście zjawię się na jakieś 15 minut.

 

 

 

Jakieś opinie w kwestii mojej prośby

 

 

 

Tak czy inaczej będę o 16:30 pod lokalem może komuś uda się dotrzeć nieco wcześniej

Edytowane przez Wycin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwację mamy na 17, więc i tak pewnie zaczniemy się zjeżdżać wcześniej. Ja się narazie nie umawiam na wspólny wyjazd, bo nie wiem o której z pracy wrócę. Ale jak by co będę pod telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy. Pojawił się mały problem, mianowicie muszę bezwzględnie być na 18 w Toruniu więc może udałoby się przyspieszyć spotkanie choć o 30 minut abym mógł spędzić dłuższą chwilę w Waszym zacnym gronie. Jeśli nie da rady to oczywiście zjawię się na jakieś 15 minut.

 

 

 

Jakieś opinie w kwestii mojej prośby

 

 

 

Tak czy inaczej będę o 16:30 pod lokalem może komuś uda się dotrzeć nieco wcześniej

 

Raczej ja będę szybciej także spoko około 16 wyjadę z Torunia jak się uda ( bo jutro z rana czeka mnie wizyta u Włochatego ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dam rady się wyrwać na spota, przepraszam bardzo. Temat koszulek niestety również musi poczekać max do następnego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już w domu i po mleku;) Co do uchwały przyjętej przez aklamację, to temat pojawi się za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja też już w domu :) Dzięki Wszystkim Obecnym za super spocik w przemiłym gronie :) Buziaczki od Cioci Eli dla Zuzi i Amelki:*

 

Co do uchwały przyjętej przez aklamację, to temat pojawi się za kilka dni.

No i elegancko :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się odmeldowuje! Dzięki wszystkim za przybycie, i miłą atmosferę! Trzymajcie się ciepło i do następnego spotu!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za choć krótkie z mojej stony ale przyjemne spotkanie i poznanie nowych osób. Pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia na dłużej następnym razem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypatrywałem Cię na trasie, ale chyba się nie mijaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko pędziłem pod 140 jak coš to jestem pod telefonem. Numer w temacie "skontaktuj się za mną". Pzdr

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wypatrywałem Cię na trasie, ale chyba się nie mijaliśmy.

 

Tak dla Twojej wiadomości to niestety mam złą wiadomości - system Cię nie zarejestrował (mowa o 6355J). Zatem nici z pamiątki przejazdu Szosą Lubicką. Pzdr

Edytowane przez Wycin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... W takim razie dlaczego mi błysnął? Nie ważne. W poniedziałek w takim razie idę odebrać zaległe awizo z poczty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności