Skocz do zawartości
hsv

Bledy kodow!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

Czy moze mi ktos pomoc?

Pojawily mi sie bledy:

17090 transmission Range sensor F125

01119 gear recognitionsignal 35-10 intermittent

od kilu dni zapalaja mi sie kontrolki wszystkich biegow na czerwono i samochod jest tak jakby na luzie,po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko jest ok:S

prosze o pomoc ,o co chodzi? czy to przewody i sensor czy tez kom wariuje czy tez skrzynia siada...

dzieki i pozdrawiam hsv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw tytuł wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dopiszę się do tego wątku, ponieważ mam identyczne kody błędów 17090 – P0706 czujnik zakresu jazdy-F125 nieprawidłowy sygnał i 01119 – sygnał rozpoznania biegu. Na początku użytkowania pojawiały się tylko w wilgotne/deszczowe dni, albo po umyciu i zawsze (albo i tylko) jak wrzucałem R, na D było wszytko ok. Niestety z racji pogody błąd praktycznie pojawia się codziennie. Pod nogami pasażera i w jednostce mam suchutko. Przed oddaniem do warsztatu chciałem jeszcze sprawdzić połączenia wtyczek pod lewarkiem, ale nie wiem jak to rozebrać. Może ktoś pomoże? I wtyczkę od tego czujnika F125, z tego co udało mi się odnaleźć na forum jest to po lewej stronie w okolicy półosi napędowej. Ktoś może przerabiał temat błędu 17090 i mógłby finalnie podpowiedzieć co u niego pomogło? Niedługo użytkuje to auto bo raptem od miesiąca, ogólnie jak na wiek samochodu jestem bardzo zadowolony. Z tą usterką żyć się da bo ona zapala się tylko w momencie wrzucania wstecznego, ale ja nie lubię jeździć takim autem, gdzie wiem, że coś jest nie tak. Dziękuję za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności