Skocz do zawartości
freeman67

przepalają się żarówki doświetlania zakrętów, pozycyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nei wiem czy to przypadłośc tego modwlu czy to mój paszczak tak ma.

co chwile pala mi się żarowki od doswietlania zakrętów czy pozycje. juz mnie to drażni.

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie występuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam auto do listopada zeszłego roku wymieniłem 3 razy żarówki doświetlania zakrętów, 2 żarówki tylnych lamp i pozycja jedna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trudno w to uwierzyć ale mój Passat z 2007r którego mam praktycznie od nowości miał tylko raz wymienianą jedną postojówkę i 2 miesiące temu 2 żarniki xenonowe. Żarówki od doświetlania jak i wszystkie inne mam oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też palą się na zabój, przynajmniej raz w miesiącu, najczęściej żarówki od doświetlania, jak tylko spali się jedna, to za chwilę leci druga, niestety, to chyba taka przypadłość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaproponuje wam "nowość" wymiencie obie jednocześnie. Jak zjara sie pozycja to wymiana dwoch i z innymi róbcie tak samo. Mam klienta który byl często na wymianę żarówek mijania w focusie i jak wymienilem jednocześnie to mówi ze nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może trudno w to uwierzyć ale mój Passat z 2007r którego mam praktycznie od nowości miał tylko raz wymienianą jedną postojówkę i 2 miesiące temu 2 żarniki xenonowe. Żarówki od doświetlania jak i wszystkie inne mam oryginalne.

 

Ja od prawie 5 lat wymieniłem tylko jedną pozycję z przodu i to od razu po zakupie. Później nic. :) Może kolega freeman67 ma jakieś skoki napięcia czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od prawie 5 lat wymieniłem tylko jedną pozycję z przodu i to od razu po zakupie. Później nic. :) Może kolega freeman67 ma jakieś skoki napięcia czy coś.

 

witam......mam paska 2009 2.0 tdi .........mi tez palą się zarówki......widziałem na komputerze , że pokazuje uszkodzenie modułu doświetlenia zakrętów........to chyba ta plastikowa zasłonka lamp w bixenon ...ona jest z układem scalonym , ale nie wymieniałem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik '07 - 90kkm i jeździ na 2 komplecie ksenonów (ori padły ~60kkm), doświetlanie h7 od nowości bez wymiany, a pozycyjne mają aktualnie założony 3 komplet. Jazda głównie w mieście (~90%), więc doświetlanie włącza się bardzo często. Nie było przeróbek typu przeciwmgielne na dzienne, czyli ksenon i doświetlanie pracuje zawsze. Podsumowując, takie częste przepalanie się, wspomnianych przed przedmówców żarówek, to raczej nie jest norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co powiecie na te żarówki na doświetlanie zakrętów (posiadam bixenon)

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-unlimited-110-i5749305696.html

albo

http://allegro.pl/h7-bosch-plus-90-swiatla-zarowka-zarowki-2-szt-i4880706158.html

Edytowane przez Kozi31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności