Jump to content
freeman67

przepalają się żarówki doświetlania zakrętów, pozycyjne

Recommended Posts

Panowie nei wiem czy to przypadłośc tego modwlu czy to mój paszczak tak ma.

co chwile pala mi się żarowki od doswietlania zakrętów czy pozycje. juz mnie to drażni.

Edited by Bimbasz

ja jak mam auto do listopada zeszłego roku wymieniłem 3 razy żarówki doświetlania zakrętów, 2 żarówki tylnych lamp i pozycja jedna:)

Może trudno w to uwierzyć ale mój Passat z 2007r którego mam praktycznie od nowości miał tylko raz wymienianą jedną postojówkę i 2 miesiące temu 2 żarniki xenonowe. Żarówki od doświetlania jak i wszystkie inne mam oryginalne.

U mnie też palą się na zabój, przynajmniej raz w miesiącu, najczęściej żarówki od doświetlania, jak tylko spali się jedna, to za chwilę leci druga, niestety, to chyba taka przypadłość :(

To zaproponuje wam "nowość" wymiencie obie jednocześnie. Jak zjara sie pozycja to wymiana dwoch i z innymi róbcie tak samo. Mam klienta który byl często na wymianę żarówek mijania w focusie i jak wymienilem jednocześnie to mówi ze nie ma problemu

Może trudno w to uwierzyć ale mój Passat z 2007r którego mam praktycznie od nowości miał tylko raz wymienianą jedną postojówkę i 2 miesiące temu 2 żarniki xenonowe. Żarówki od doświetlania jak i wszystkie inne mam oryginalne.

Ja od prawie 5 lat wymieniłem tylko jedną pozycję z przodu i to od razu po zakupie. Później nic. :) Może kolega freeman67 ma jakieś skoki napięcia czy coś.

Ja od prawie 5 lat wymieniłem tylko jedną pozycję z przodu i to od razu po zakupie. Później nic. :) Może kolega freeman67 ma jakieś skoki napięcia czy coś.

witam......mam paska 2009 2.0 tdi .........mi tez palą się zarówki......widziałem na komputerze , że pokazuje uszkodzenie modułu doświetlenia zakrętów........to chyba ta plastikowa zasłonka lamp w bixenon ...ona jest z układem scalonym , ale nie wymieniałem tego

Rocznik '07 - 90kkm i jeździ na 2 komplecie ksenonów (ori padły ~60kkm), doświetlanie h7 od nowości bez wymiany, a pozycyjne mają aktualnie założony 3 komplet. Jazda głównie w mieście (~90%), więc doświetlanie włącza się bardzo często. Nie było przeróbek typu przeciwmgielne na dzienne, czyli ksenon i doświetlanie pracuje zawsze. Podsumowując, takie częste przepalanie się, wspomnianych przed przedmówców żarówek, to raczej nie jest norma.

Panowie, co powiecie na te żarówki na doświetlanie zakrętów (posiadam bixenon)

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-unlimited-110-i5749305696.html

albo

http://allegro.pl/h7-bosch-plus-90-swiatla-zarowka-zarowki-2-szt-i4880706158.html

Edited by Kozi31