Skocz do zawartości
johny x

[Archiwum] -> Spot u Zwierzaka + 40 Johnego :)

Rekomendowane odpowiedzi

dla JOHNEGO 200 lat i kolejnych takich mega grubych urodzin

dla Zwierzakow za goscine i jedzonko pierwsza klasa

dla wszystkich przybylych podziekowa za zajefajna impreze i towarzystwo

a dla olko ze moze nastepnym razem dam mu wygrac w kregle :P

I ZEBY TAKICH IMPREZ W CIAGU ROKU BYLO NAPRAWDE DUZO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej!

Po naszym spotkaniu w Poraju, myślę że jakieś powietrze z Częstochowy przyniosło nam cud bo Szymek w końcu założył mi konto na forum :D

Witam serdecznie wszystkich! :)

Baardzo dziękuje wszystkim za mile spędzony weekend;) Było super! A jedzenie PRZEPYSZNE!

Niestety troszkę się rozchorowałam.. :chory ale przynajmniej mam trochę czasu na ogarnięcie Forum;)

Proszę o cierpliwość w mojej sprawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety troszkę się rozchorowałam..
Czyli paralizator się Szymkowi nie przydał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za MEGA spotkanie :) Dziękujemy razem z Pati za fantastyczną imprezę urodzinową oczywiście Jankowi i Marzenie :) Zwierzakowej Rodzince za przepyszne jedzonko, i możliwość noclegu :marecek Wszystkim obecnym za wspaniałą atmosferę, oraz najlepszy prezent na świecie!! Można tak dziękować bez końca, ale obecni wiedzą jak było - a Ci którzy nie dotarli niech się szykują 13 grudnia na Opłatek :wojak

 

Janek jeszcze raz - 1oo lat i spełnienia marzeń! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co Najlepsze Janek :happybday::happybday::happybday:

 

Ps. Mam nadzieję że na następne takie spotkanie dam radę przyjechać i to nie tydzień wcześniej :)

 

Mimo że mnie nie było z Wami z racji mojej pracy, zaśpiewałem dla Janka przed północą z dedykacją :lol niestety nagrania nie mam ale brzmiało to mniej więcej tak :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też parę słów napiszę.Wielkie podziękowania dla Johnego i Marzenki za małe wesele.Zwierzakowi i Kasi za ogarniecie wszystkiego.Krukowi za prowadzenie mojej fury.No i całej naszej małej rodzince za wspólny balet.Oby więcej takich imprez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kochanek napisał, to ja też :lol Kasi, Zwierzakowi i Rodzicom za przygotowanie wszystkiego, Marzence i Johnemu za pretekst do gruuubej imprezy, wszystkim ludkom za przesympatycznie spędzony czas, Sylwii i Krzysiowi za transport do domciu, a Komandosowi i Krukowi za eskortę ( Robuś się dziwił po co Wy też jechaliście do Dąbrowy :) ) Odliczam dni do Opłatka, bo już tęsknię :zauroczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna za mega udaną imprezę urodzinową :urodziny , na której zostałem przez Was Mile zaskoczony Jesteście Wielcy :respect . Dziękuję Kasi , Łukaszowi oraz Rodzicom za zorganizowanie całej imprezy , dziękuję Wszystkim za przybycie i za prezenty :respect , i że daliście rady chłopy mnie podrzucić :D .

W 1 poście tematu dodałem fotki :)

 

3252p.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak się wszystko posr..... (poukładało) że nie mogłem przyjechać :( Trudno,następnym razem zapełnie bagażnik i nadrobimy :alko

Widzę impreza jak zwykle udana,przyznać się kto jadł świetnego Zwierzakowego tatara? a i ogóreczki też podobno były ehhhhh lipton.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego Janek :fala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkiego dobrego Janek

Dzięki :kumple

Dziękuję również Wszystkim za życzenia :urodziny telefoniczne , sms i PW :zdrowko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ka dorwałem się na spokojnie do komputera. Impreza oczywiście mega :) podziękowania dla wszystkich i każdego z osobna :) ukryć się nie da że jedzenie pierwsza liga :) Jeszcze raz sto lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności