Skocz do zawartości
passacik

Pomoc w wyborze passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Czy moze jest ktos chetny aby obejrzec ze mna passata 2,8 v6? najlepiej osoba ktora miala taki silnik i troche ogarnia temat v6. pozdro

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega po weekendzie trochę nie ogarnia :hyhy żarcik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passacik.

 

dlaczego szukasz taką dużą benzynę ?

nie wystarczy 1,8t - można zapodać chipa i masz ok. 180 km a koszty utrzymania na pewno mniejsze niż te 2,8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego szukasz taką dużą benzynę ?

nie wystarczy 1,8t - można zapodać chipa i masz ok. 180 km a koszty utrzymania na pewno mniejsze niż te 2,8

gów mniejsze, wiesz ile trzeba żeby stare 1.8t doprowadzić do ładu ? cewki nagminnie padają, przepływka, uszczelnienie, turbo mu jeszcze jebn, 2.8 może się poci ale lata bardziej bezproblemowo, gaz założy i za 40 zł lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C34128839.html

- kolego widziałem wstawiłeś post z tym passatem, ten passat jest z mojego miasta .

 

a propo Aut z komisu "GLX", raczej nie polecam byłem tam kilka razy, szukając auta i zawsze "Igły" z ogłoszenia okazywały się zmęczonymi życiem i poprzednimi użytkownikami Autami trochę podpucowanymi, natomiast właściciel i współwłaściciel, to bodajże rodzeni bracia, i jadąc tam i szukająć załóżmy właśnie B5 FL zawsze opowiadają że właśnie wczoraj sprzedali prawdziwą perełkę, a ten co stoi może ciutke mniej wychuchany, ale również w idealnym stanie.

 

Jednym słowem handlarze pełną gębą którzy bez zająknięcia się sprzedadzą największy złom opowiadając że "perełkę" Ci sprzedali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności