Skocz do zawartości
mmissiek

Grzybobranie Mikstat 03-05.10.2014

Rekomendowane odpowiedzi

to może czas na prywatne forum o wielki i najlepszy opiekunie... :lol2

 

tak, że po flagi jedziesz już z pół roku :D no cóż, widzę że gul skacze..

 

A czy gdzieś jest powiedziane że flagi muszą być u mnie? Są u ciebie i też jest dobrze (byłem po nie to zapomniałeś zabrać ;) )

 

bardzo dobrze :lol porządek musi być :lol

 

Co racja to racja ;)

 

oczywiście Marku, że nie o Ciebie chodzi :)

 

ale widzisz, tu posty znikają i później tak wychodzi cytowanie :D

 

Usunąłem swój własny napisany pod wpływem emocji i nie widzę w tym żadnego problemu

 

podsumowanie ciekawe, aczkolwiek nie wiem czy właściwe.

 

Żadnego celu nie mam, aby się drapać bo mam dużo ciekawszej roboty - po prostu zastanawia mnie, jak można w regionie robić oficjalnie zamkniętą imprezę... przecież tak tu nigdy nie było.

 

Tyle mojego, peace.

 

Nikt nie robi imprezy zamkniętej. Są przedstawione warunki jakie mamy do dyspozycji i albo się na nie zgadzamy albo nie. Wysłałem 4 inne zapytania do właścicieli innych ośrodków a dostałem tylko 2 odpowiedzi.

 

Broń boże to nie było Bartek personalne tylko ogólno-regionalne. Albo nie dzieje się nic albo ,,jak się dzieje to też nie za dobrze'' .

 

Obecny opis sytuacyjny:

 

1. Plus dla Opiekuna - podjął się organizacji,poświęcił czas - mamy wypad i znaną miejscówkę

2. Minus miejscówki - z przyczyn nie zależnych od Opiekuna - za mało pokoi (co nigdy nie miało miejsca wcześniej) - duże zainteresowanie forumowiczów.

3. Decyzja należąca do Opiekuna: Szukać innego miejsca lub organizować w obecnym mniejszym składzie.

4. Rozwiązanie pozytywne dla wszystkich forumowiczów - przysiąść przed kompem w niedzielę i szukać innego miejsca

5. Podpowiedź byłego Opiekuna:

a) Polanica - fajna miejscówka również las i grzyby - dla wybrednych pokoje w zajeździe a nie w ,,kwadraciaku''

b) Gdzieś mi nazwa wioski umknęła - boisko do siatkówki i popisy Kamella oraz Małolaty z ASP (mmissiek powinien pamiętać :lol )

6. Inne dostępne miejsca, które już kiedyś zwiedziliśmy lub nowe np. na terenie Wielkopolski aby wspólnie zabalować.

7. Obecna sytuacja nie jest komfortowa ani dla ,,wybranych'' ani dla ,,oczekujących'' i niepotrzebnie powoduje animozje

 

Jak wyżej pisałem mam dwie inne miejscówki i jedna jest bardzo pozytywna według mnie (poszło drugie zapytanie o więcej szczegółów ) zobaczymy co wyjdzie ;)

 

Kilka razy pisałem by ktoś podał inne miejsce ale cisza więc szukam sam. Mam nadzieję że jeszcze jakieś info dotrze do mnie w przyszłym tygodniu względem miejscówek. Niestety nie są one usytuowane w centrum kraju tylko w naszych górach więc niektórzy mogą mieć kawałek dalej.

 

Do imprezy jest jeszcze trochę czasu więc uważam że razem będziemy w stanie coś wymyślić by każdy był zadowolony.

 

Link do ośrodka, z którego dostałem odpowiedź z propozycją ceny na poziomie około 200 za pobyt od osoby: http://www.uanny.com.pl/

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest lista rezerwowa? Ile osób nie załapało sie a chce jechać? Jaka jest pewność ze wszystkie osoby z listy z pierwszego postu pojadą ?

 

Zadaje te pytania dlatego ,zeby zaraz sie nie okazało ze Grzybobranie bedzie przeniesione w góry (co mi akurat nie bardzo pasuje ,bo daleko ) a pojedzie 20 osób które by spokojnie pomiescily sie w Mikstacie w ustalonym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest lista rezerwowa? Ile osób nie załapało sie a chce jechać? Jaka jest pewność ze wszystkie osoby z listy z pierwszego postu pojadą ?

 

Zadaje te pytania dlatego ,zeby zaraz sie nie okazało ze Grzybobranie bedzie przeniesione w góry (co mi akurat nie bardzo pasuje ,bo daleko ) a pojedzie 20 osób które by spokojnie pomiescily sie w Mikstacie w ustalonym terminie.

 

Mieszko nie ma żadnej listy rezerwowej bo wszyscy są na liście. Nie wiem ile osób z tej listy pojedzie bo czas na info dla mnie to koniec miesiąca. Później będę zbierał zaliczki i będzie wszystko jasne. Pozdro koleżko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak baby :lol

 

Temat posprzątany,czekamy na info od mmisska z konkretami. Mam nadzieję że pojedziemy wszyscy i będzie dobra impra :alko .

 

p.s

W razie pomówień o nepotyzm,poproszę priva o przywrócenie usuniętego postu, choć obecnie nie widzę takiej potrzeby - mamy pojechać,odpocząć,nazbierać wiadra grzybów i wypić kontener gorzały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat posprzątany,czekamy na info od mmisska z konkretami. Mam nadzieję że pojedziemy wszyscy i będzie dobra impra :alko .

 

p.s

W razie pomówień o nepotyzm,poproszę priva o przywrócenie usuniętego postu, choć obecnie nie widzę takiej potrzeby - mamy pojechać,odpocząć,nazbierać wiadra grzybów i wypić kontener gorzały :D

 

Konkret jest taki że jedziemy do Mikstatu bo takie były ustalenia od czerwca (VAG Nysa) Osoby zainteresowane maja przydzielone pokoje i nie sądzę by ktoś był niezadowolony. Czekam tylko na potwierdzenie od Witka. Chociaż jak mówiłem z każdym się skontaktuję w sprawie potwierdzenia na początku września a do 15 września będę czekał na wpłatę zaliczki (kwotę podam później).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wypić kontener gorzały

 

eee to ja nie jade.

 

ja tylko cocaina, szampan dziwki i kasyna.

 

dzieki za aktualizacje, jestem na liscie hurrra:)

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że i w tym roku uda się przyjechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że i w tym roku uda się przyjechać :(

 

 

a co stoi na przeszkodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brak miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jeszcze dołączyć do listy? Deklaruję stuprocentową obecność :)

mmissiek pliiss :help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu kobieta Cie prosi....

 

A tak na poważnie jest problem z miejscami i póki co nie mamy drugiego budynku który zawsze mieliśmy :(

Misiek kombinuje aby cos ogarnąć ale póki co słabizna.

Ja proponuje sie wpisac na liste rezerwową.

Zawsze im bliżej wyjazdu to ktoś sie wykruszy i mozesz wtedy wskoczyć na czyjeś miejsce.

Jest jeszczed kwestią istotna czy jedziesz sama czy z małzonka czy może z koleżanka albo kolezankami.

na ten ostatni skład to pewnie by sie znalazły u chłopaków wolne łóżka i nawet za friko.

:)

wybacz prosze moje poczucie humoru.

ja z malzonka jade :)

 

Szkielo nie ma opcji abys nie przyjechał- przeciez kto jak kto ale Ty to niemalże "po sasiedzku" masz do Mikstatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu z racji tego że nasze przybycie jest niepewne to już oddam swoją miejscówkę :(

Bawcie się dobrze :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzychu z racji tego że nasze przybycie jest niepewne to już oddam swoją miejscówkę :(

Bawcie się dobrze :padam:

 

Ok rozumiem i dziękuję za informację. reszta jak może to też poproszę o potwierdzenie przyjazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nic się nie zmieniło. Obecność obowiązkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas nic się nie zmieniło. Obecność obowiązkowa :)

 

Dziękuję Marku :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawie spakowany, % i koszyk na grzyby :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gumiaki masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności