Skocz do zawartości
mmissiek

Grzybobranie Mikstat 03-05.10.2014

Rekomendowane odpowiedzi

niestety w tym miejscu mamy tylko 9 pokoi ale jeżeli ktoś zna inne fajne miejsce to mozemy w wiekszym gronie pojechac gdzies indziej. Zastanówmy sie do końca miesiąca i coś podejmijmy wspólnie bo nie jest powiedziane ze to musi byc Mikstat;)

 

a gdyby tak dokoptkowac pare osob np jak w nysie pare osob na materacu?? jest taka mozliwosc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witusb24 i moja luba ewentualnie dino2001

jakby cos bylo wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdyby tak dokoptkowac pare osob np jak w nysie pare osob na materacu?? jest taka mozliwosc??

 

 

uwazam ze lepiej znaleźć inne miejsce z większą ilością pokoi ponieważ tu sie płaci za osobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze lepiej znaleźć inne miejsce z większą ilością pokoi ponieważ tu sie płaci za osobę

 

coala ty tu dzialasz wiec ci w parade nie wchodzimy tylko pytamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi coś znaleźć może macie jakieś pomysły chętnie się dowiem i spotkamy się w większym gronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu może pogadaj z właścicielem czy nie może na ten weekend odwynająć drugiego budynku. Jeśli faktycznie jest wynajęty pro-forma i stoi pusty to przecież można się dogadać. No chyba że ktoś tam cały czas mieszka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzychu może pogadaj z właścicielem czy nie może na ten weekend odwynająć drugiego budynku. Jeśli faktycznie jest wynajęty pro-forma i stoi pusty to przecież można się dogadać. No chyba że ktoś tam cały czas mieszka ...

 

nie wiem Marku czy tam ktoś w tym czasie będzie czy nie ale wiem że cały budynek jest zajęty i nie ma możliwości do niego wejsć

 

 

Aktualizacja post pierwszy

Edytowane przez mmissiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzeci budynek otwierany na zloty ;) zadzwoń Krzychu i zapytaj właściciela czy coś da radę :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze trzeci budynek otwierany na zloty ;) zadzwoń Krzychu i zapytaj właściciela czy coś da radę :hmm

 

No to właśnie o tym budynku rozmawiałem że może nam tam zrobić 4 pokoje ale tam nie ma łazienek w pokojach. Więc to kwestia ceny teraz i można jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano..

 

Jak rozmawialiśmu Krzychu jestem za ale w moim przypadku kiedy jadę z małym dzieckiem odpada pokój bez łazienki.. to samo pewnie u Bulleta i każdego innego kto pojedzie z pociechą.

Zainteresowanie jak widać jest, szkoda tylko że miejscową nie jest w stanie pomieścić tych zainteresowanych :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Bartku co i jak jest u niektórych zainteresowanych. Uwierz mi że gdybym miał dzielić pokoje to osoby które jadą z małymi dziećmi na pewno dostaną takie w których są łazienki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może następnym razem zorganizujemy coś z grupona

..a aktualnie pozostaje mikstat w takiej ilości pokoi jak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : a co gdyby Grzybobranie odbyło sie tydzien pózniej ? :hmm Jak wtedy by wygladała sytuacja z pokojami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie : a co gdyby Grzybobranie odbyło sie tydzien pózniej ? :hmm Jak wtedy by wygladała sytuacja z pokojami ?

 

Mieszko sprawa wygląda tak, że w drugim budynku zamieszkuje firma jak to powiedział właściciel "na czas nieokreślony" więc nie mamy co liczyć na to że tydzień później będzie miejsce :(

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

..a aktualnie pozostaje mikstat w takiej ilości pokoi jak jest?

 

wysłałem kilka zapytań do innych ośrodków i zobaczymy co wyjdzie. Nie jest powiedziane że musimy jechać do Mikstatu. Czas na zastanowienie się jest do końca miesiąca.

 

Jak pisałem wcześniej może ktoś zna fajną miejscówkę gdzie możemy pojechać i się spotkać, ale nikt nie podał miejscówki więc chyba nie ma wyjścia jak jechać do Mikstatu i zadowolić się 9 pokojami z łazienkami i kilkoma bez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Was błagam, nie przenoście grzybobrania zbyt daleko od nas :P Poraj był wystarczająco daleko od Bydgoszczy, tym razem zostańmy przy Wielkopolsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie przenosi ;) , ale błaganie mi się podoba :plaza

 

Pfffffffffffffffff :P Ty się Deszczu nie mądruj, bo zabiorę swoją żółtą piżamę frotte z misiem i będę Was tam straszyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w nowym ośrodku las był w pobliżu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności