Skocz do zawartości
marzar

[B6] demontaż plastikowych osłon podwozia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ktoś z Was demontował plastikową osłonę podwozia? trzeba zdejmować jakieś inne osłony - np osłony progów ?

poprzedni właściciel uszkodził osłonę, planuje ją wymienić a nie miałem okazji dokładnie tego obejrzeć na kanale / podnośniku.

 

IMAG0356.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie odkręcałem, ale myślę że osłon progów nie trzeba odkręcać- progowe odkręcałem rok temu.

 

Jak zdejmiesz to zrób zdjęcia i pokaz ile syfu się nazbierało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpadł mi kawałek osłony podwozia lewej, tylnej tej przy kole. Naprzeciw tylnych drzwi, przy znaku gdzie powinno podkłada się podnośnik. podejrzewam, Iz została uszkodzona podnośnikiem i po prostu pękła a potem odpadła. wygląda to troszkę kiepsko i chciałem wymienić na nowa. Niestety nie wiem jak mogę ja namierzyć aby wymienić. Czy są jakieś numery tych osłon lub coś innego pozwalające jednoznacznie ją zidentyfikować? Auto to B5 sedan 2003 1,8 T. Może ktoś wymieniał ta osłonę i poradzi mi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam się do konserwacji podwozia i chciałbym zdjąć również osłony termiczne podwozia. Rozumiem, że te plastikowe czarne są na śrubach, natomiast te termiczne są jakby na spinkach okrągłych - jak to zdjąć żeby nie uszkodzić i żeby trzymało ponownie po założeniu? Chyba, że  kosztują grosze i się tym nie przejmować. Macie doświadczenie w demontażu czy konserwacji w B6? 

podwozie.jpg

Edytowane przez stiepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności