Skocz do zawartości
Gegas

Tablica USA a polskie przepisy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie 52 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 52 zł :)

 

 

Ale ździercy :( wiem ze BigJasiu musiał zmieniać numer rejestracyjny by dostać kwadraciaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to trwało chyba tydzień, i bez problemu było :) trzeba było tylko napisać że zmiana z powodu zmiany konstrukcji auta bo się miejsce na tablicę zmieniło czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miał flagę polski zamiast gwiazdek europejskich to musiał wymienić tablice bo teraz maja być gwiazdki na tablicach przynajmniej tak mówili jak bylem wyrobić dla siebie kwadrata ja płaciłem 32zl chyba za tablice i leży w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to trwało chyba tydzień, i bez problemu było :) trzeba było tylko napisać że zmiana z powodu zmiany konstrukcji auta bo się miejsce na tablicę zmieniło czy coś :D

 

 

A czy w tej sytuacji trzeba oddać jedna starą tablicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to musisz obydwie wziąść bo muszą te naklejki wymienić na takie same, ale tak jedną oddajesz i wzamian dostajesz tą kwadratową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w tej sytuacji trzeba oddać jedna starą tablicę?

 

Nie... możesz zbierać i zbierać i w końcu mieć 20 tablic... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie... możesz zbierać i zbierać i w końcu mieć 20 tablic... :wmorde

 

czy ty masz jakieś problemy emocjonalne w domu koleżko?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Właściwie to musisz obydwie wziąść bo muszą te naklejki wymienić na takie same, ale tak jedną oddajesz i wzamian dostajesz tą kwadratową.

 

no i to mi chodziło. Dzięki Ace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żadnych. Nawet rozwiązuję problemy innym ludziom.

Jak widać zadać pytanie na poziomie też może być sztuką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze powiesz ze zgubiłeś jedna to i będziesz miał 3 tyle ze 2 będą z dobrymi naklejkami a jedna nie, będziesz miał na pamiątkę czy na drzwiach do garażu powiesisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie żadnych. Nawet rozwiązuję problemy innym ludziom.

Jak widać zadać pytanie na poziomie też może być sztuką.

 

Sztuką jest odpowiedzieć z kulturą nawet na głupie i banalne pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jestem po spotkaniu z władzami, którym rzuciły się w oko tablice z allegro - te malutkie :)

 

Na pytanie dlaczego nie ma tablicy z hologramem, pokazałem tablicę oryginalną z hologramem, którą wożę w bagażniku. Wytłumaczyłem, że kwadrat nie mieści się w wyznaczone na to miejsce - klapa USA, na co dodałem, że w ciągu roku musiałem malować dwukrotnie pokrywę bagażnika z uwagi na fakt, iż ta zostaje regularnie porysowana na rantach od oryginalnej - za dużej tablicy rejestracyjnej. W związku z powyższym wolę jeździć z tablicą oryginalną w bagażniku niż wydawać regularnie co roku 600zł na lakiernika a tym samym tłumaczyć się każdorazowo dlaczego mam taką tabliczkę :P

 

Policjantka się uśmiechnęła i kazała jechać dalej bez utraconego dowodu, mandatu a nawet konieczności zakładania tablicy, która do dziś jeździ w bagażniku :D

 

Podstawa to mieć oryginał tablicy z hologramem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to trafić na policjanta, który ma dobry dzień i nie musi na siłę wyrobić normy ;) z takim nie masz szans :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności