Skocz do zawartości
Kozi31

Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozwoliłem sobie założyć temat odnośnie przyciemniania szyb, wielu z was jest już po takim zabiegu i wielu jeszcze przed ( również ja). W tym temacie chciałbym abyście polecili fachowców i firmy, które są godne polecenia i zaufania w naszym regionie .

Co powiecie na temat BLACK SUN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie dobry temat i pytanie , planuje sobie przyciemnić delikatnie komplet w całym aucie .

 

Również szukam dobrej firmy i czekam na opinie .

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność z firma Black Sun szyby przyciemniane były w Rav4 w 2012r. Szyby przyciemnione idealnie niema żadnych niedociągnięć, dają atest i gwarancje bodajże na 5lat jeśli się nie mylę. Cena 2 lata temu to było coś ponad 400zl. Za Passata chcieli chyba 450zl ale nie jestem w 100% pewien. Za przednie kierowcy i pasażera dodatkowo 120zl. Kolega przyciemniał szyby w pasacie na ul. Pod Dębowa Góra było tanio 270zl bo nie mieli klientów, normalnie coś ponad 300zl ale efekt nie powalający. Jak oglądałem szyby to były niedociągnięcia,miedzy folia a szyba były paproszki. To tyle ode mnie

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Polecam renmag z Inowrocławia. Nie jedno auto juz u nich robiłem. Ogarniaja też wymianę i regenerację szyb czołowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze takie pytanko związane z szybą ale tylnia.

 

Zna ktoś jakąś dobrą firme co naprawia tylne podgrzewane chodzi o przerwane nitki widziałem u Siebie w aucie ?? Ktoś coś? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Sa takie bajery w tubkach co sie uzupelnia braki w ogrzewaniu ale wiem ze nie zawsze to działa, co do naprawy to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z firmy AUTO FOLIE w Bydgoszczy ul.Grunwaldzka 117 i moge polecic, szybko (1,5-2h) ładnie, a cena jak cena za 5 tylnych szyb w pasku wzieli 450 albo 500pln dokładnie nie pamietam.

Edytowane przez __ArroW__
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Mart-Glas Toruń Grudziądzka 161a, 450zł cały kombi z paskiem na przedniej szybie gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na temat BLACK SUN ?
Może nie jest tanio, ale kumpel robił u nich Focusa i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy temat aktualny jeszcze ale też w Gnieźnie wykonują to. Moje zostały wykonane w 2006 roku, do dziś są w niezłym stanie.

Auto - Szyby Jerzy Śniegowski , Gniezno ul. Fabryczna 5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto - Szyby Jerzy Śniegowski , Gniezno ul. Fabryczna 5A

 

znam polecam ;) choc sam nie robilłem ale wielu znajomych u nich przyciemniało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam firmy przyciemniającej szyby.Najlepiej byłoby z okolic Chełmno,Świecie ,Chełmża .

Polecacie jakąś ?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam BLACK SUN z Torunia. Szybki przyciemniałem u nich 6 lat temu i nic się nie dzieje. Wszystko w jak najlepszym porządku! Polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trzy razy byłem u chłopaków w BLACK SUN w Toruniu i zdecydowanie również ich mogę polecić. Kolejne auta również u nich zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zanoszę się na taką zmianę w moim aucie :) Uważam, że jest to bardzo przydatna rzecz. Jaki sposób wybieracie aby przyciemnić szyby? Polecam jeszcze przeczytać artykuł aby wiedzieć jak bardzo można przyciemnić szyby.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt przyciemnienia szyb w BlackSun to koszt 560pln (komplet bez przedniej) info z przed miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc kolego. Polecam bardzo "Rutkowski" autoszyby wiem ze w swieciu ale nie wiem dokladnie na jakiej ulicy ale cztery lata i zadnych nie mam przeciwskazan. Naprawde profesjonalnie...Cena za kombi z przednimi bocznymi 420zl wzieli ode mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności