Skocz do zawartości
Hyper

[B7 Variant] Akcesoria: listwy ozdobne, końcówka rury

Rekomendowane odpowiedzi

A faktycznie, dzięki. Pewnie je na dniach zamówię. Spodziewałem się takiego wiejskiego tuningu, a to faktycznie ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zamówić sobie te końcówki, ale wstrzymuje mnie jedna kwestia... Czy ta końcówka, którą ma mkpol : http://www.tlumikisportowe.com/146,koncowka-zz-75n.html

 

będzie pasowała do 2.0 tdi 140km?

Szerokość i wysokość tej końcówki to 75x63, a nie za bardzo udaje mi się to zmierzyć przez ścięte końcówki wydechu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj spokojni, będą pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupuj spokojni, będą pasować

 

Dzięki wielkie w takim razie :-) Zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Hyper mógłbyś zrobić zdjęcie tyłu z większego oddalenia?

O ile u Ciebie wygląda to spoko, o tyle tutaj już tak średnio,dość mocno rzucają się w oczy, u Ciebie też tak jest?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151264281042122.484802.276871977121&type=1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janie z Bilżejnieokreśloności wejdź sobie do działu mój passat i pooglądaj kilka/kilkanaście beszóstek. JohnyX, Bimbasz, Romeo9999 i wiele innych. Przekonasz się że dwururka dodaj tylko smaczku. A i B7 sporo z nimi jeździ. Jak wsadzisz tak żeby wystawały to faktycznie zrobisz z auta golfa II. Ale jak założysz je zgodnie ze sztuką to będzie tylko ładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby którykolwiek z kolegów zechciał montować końcówki Buzzer 75n w Passacie b7 2.0 tdi, to wygląda to następująco:

 

7xAWKfS.jpg

 

Z efektu jestem zadowolony, różnica jest spora a koszt znikomy. Jedyną rzeczą która mi się nie podoba jest to, jak bardzo wystają od dołu śrubki montażowe po ich wkręceniu. Może jest to kwestia przyzwyczajenia, może po czasie przestanę je zauważać. Jeśli nie to poszukam krótszych śróbek i też będzie git :-).

 

Mam też pytanie do osób, które również mają zamontowane te końcówki. Na trzecim zdjęciu ukazałem to, jak mocno udało mi się nasunąć końcówki na wydech. Głębiej już nie potrafiłem ich wsunąć, a nie chciałem korzystać z metod chamskich żeby ich nie uszkodzić. Jak to wygląda u Was?

Untitled-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem użyć młotka, bez tego końcówki weszły do połowy i dalej ani drgnęły. Pukałem młotkiem przez kawałek deski, żeby końcówek nie uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności