Skocz do zawartości
PiterB5

czy ktos wymienial zestaw naprawczy mechanizmu zmiany b

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ma ktos jakas relacje jak wymienic zestaw naprawczy mechanizmu zmiany biego do passata b3 2.0 benz??:victory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze tacy rezacy a tego nie robili????????:bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ten zestaw naprawczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wierze tacy rezacy a tego nie robili????????

Wszyscy czekają na tutka od Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - odpowiadam:

 

Wymontować uszkodzoną część, zamontować nową, ustawić. Gotowe!!! Tam nie ma żadnych filozoifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga - odpowiadam:

 

Wymontować uszkodzoną część, zamontować nową, ustawić. Gotowe!!! Tam nie ma żadnych filozoifi.

 

stary to na co te forum poco sie logujesz dziennie??? nie pierdziel zadalem normalne pytanie i chce normalnej odp ale jak to sie mowi niedawaj idiotowi wciagnac sie w swoja gre bo pokona cie swoja praktyka stad odpuszczam dalsza gadke z toba:sciana

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

wtf????? tutka????? po jakiemu to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutka?????

Tak jakby opis "krok po kroku" w "strasznym" ;) zmiękczeniu.

 

Nadal nie wiem co wchodzi w skład zestawu naprawczego.

Nie jest to czasem tulejka ze śrubą na wybieraku na skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby opis "krok po kroku" w "strasznym" ;) zmiękczeniu.

 

Nadal nie wiem co wchodzi w skład zestawu naprawczego.

Nie jest to czasem tulejka ze śrubą na wybieraku na skrzyni?

 

sam jestem ciekaw bo w google mowia na to zestaw naprawczy ale chodzi chyba oto wlasnie ale niema ani jednego materialu otym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych zestawów do naszych roczników nie mogę znaleźć.

Zorientuj się gdzie jest zbyt duży luz ale wg mnie wystarczy wyregulować połączenie linek z wybierakiem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Cofam poprzednie stwierdzenie.

W intercarsie mają zestawy napraacze ale lewarka zmiany biegów i jakieś tulejki też mają.

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/towary/1712/603010300

Jeśli na lewarku masz totalny bałagan, czytaj: rządzi się on swoim prawem to posypało sie coś po lewarkiem a jak np trójka wchodzi a czwórka z trudem to linki na wybieraku trzeba wyregulować.

Napisz co się dziej to będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem ten link juz wczesniej kolego a biegi znaczy sie 1,3,4 ze lekkim zgrzytem wchodza

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

doslownie szurniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1,3,4 ze lekkim zgrzytem wchodza

Jedynka może się zdarzyć reszta to może nie wina luzów tylko niskiego sprzęgła lub uszkodzonych pierścieni synchronizatora.

Przed powyższymi biegami wciśnij dwa razy sprzęgło, jak zgrzytu nie będzie to stawiam na skrzynię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zobacze dzieki za porade ale z ciekawosci ciekawi mnie ten zestawik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie odgrzanie ale ma podobny problem. Zanim zakupię jakiś zestaw naprawczy to chcę się was wypytać co reanimować.

 

Miałem wcześniej problem z wypadającym wstecznym i czasami nie wchodzącym za pierwszym razem 'jedynką'. Regulowałem trochę linki ale od jakiś 2 tygodni problem się pogłebił, bo o ile wsteczny już wchodzi dobrze to jedynka lubi czasem wyskoczyć cprzy ruszaniu, trójkę muszę trochę szukać w prawo i kilka razy na trasę zdarzy mi się że zgrzytnie bo nie wejdzie do końca i nie da się tego dobrze wyczuć czy wchodzi czy nie, taka loteria, doszła do tego gubiąca się czwórka i piątka która wchodzi mocno w prawo.

 

Dobija mnie trochę cała sytuacja, szczególnie ściska mnie żal na myśl o skrzyni jak zgrzytnie trójka nie mówiąc o efektach dźwiękowych w mieście (momentalnie chcesz się zapaść pod ziemię ze wstydu) i ja się do tg przyzwyczaiłem ale chciałbym żeby to hulało jak z fabryki o ile to możliwe.

 

Nie wiem czy kupować na szrocie nie zajechany wybierak (u mnie mam luzy na boki na tym sworzniu), czy wymieniać plastiki na jabłku. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności