Skocz do zawartości
Nikos

"Albo GRUBO, albo wcale" - Porajowy Ogólnopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Komu wysłać filmik z basenu ? Jest spory bo 851MB a nie chcę go wrzucać na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super impreza, podziękowania dla organizatorów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla organizatorów za organizację tak zaj......j imprezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komu wysłać filmik z basenu ? Jest spory bo 851MB a nie chcę go wrzucać na YT.

 

Dzięki ja już mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda z Czarną meldują, że również dotarły ;)

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie na naszym pierwszym zlocie... i jak podejrzewam nie ostatnim :D

Wielki szacun! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było grubo ....

 

I wszystko w temacie :D

 

Zalety IX Ogólnpolskiego:

 

Szwedzki stół - śniadania/kolacje obiad sobotni bardzo dobry/grill wieczory MISTRZOSTWO!!!

Chłodne pokoje,czyste łazienki,tv (meczyk jeden udało się wrzucić),w kawiarni duży TV więc i Brazylia vs Chile w zacnym gronie zaliczone.

Ogólnodostępny bilard,kręgle,BASEN,nowe konkursy,koparka,kapsle itd. - kuźwa cóż więcej wymagać - bajera na całego.

Szczególne podziękowania dla ORGANIZATORÓW za wkład pracy w zrealizowanie IX Ogólnopolskiego - było Mega :kumple

,,Czerwonej Robusiowej'' za pyszną kawę/herbatę specjalne :cmok (sorrki Robuś :lol )

 

 

Wady:

Zapomniałem zjeść tatara w zajeździe :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też już dawno w domku, ale dopiero się ogarnąłem i lekuśko odespałem. :kawka

Dzięki wszystkim za kolejną super udaną imprezę, świetnie było się znowu spotkać. :kumple Szacun dla organizatorów, że dali radę nas ogarnąć. Jedzonko dobre i zabawa wyśmienita:dance:dance

Szkoda, że już się skończyło i trzeba cały rok czekać na następnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczególne podziękowania dla ORGANIZATORÓW za wkład pracy w zrealizowanie IX Ogólnopolskiego - było Mega

 

Polmosiki czy Polbruki jak kto woli :sese2 przyłączają się do podziękowań,było GRUUBO...do zobaczenia za rok :papa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusiek i Anusiak meldują się z Bełchatowa. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za super zabawę i doborowe towarzystwo. Trzymajcie się ciepło i do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i my się meldujemy:D dojechaliśmy 19.30 Podziękowania oczywiście dla organizatorów,Zwierzaka ziemniory pycha, miejscówkowa 100% zajebista Chłopaki normalnie mistrzostwo świata . mam nadzieje że za rok się znowu wszyscy spotkamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tysh już od jakiegoś czasu w domu :). Dziękujemy za mega udane 2 dni :). Organizacja w skali do 10 dajemy 20 :) (to nie pomyłka 20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super jak zwykle, ubawiłem sie po pachy zdjęć nawaliłem jak nigdy ponad 1700. Jędrus obiecał że je wrzuci. Proszę tylko nie poganiajcie mnie. Co ciekawsze wrzucę sam abyśmy mogli sobie przypomnieć te chwile. Dziękuję za dowóz i odwóz Adamowi i Jarkowi. Było mega fajnie. Jest co wspominać. Siedzę i segreguję zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zajebistego zlota zajebiaszcza impreza. Konkursiki wymiotly wszystko brawo.

My dotarlismy do domu cos kolo 20:30. Odpisuje dzisiaj bo wczoraj nie mialem sily siasc do komputera :)

 

romeo9999 w drodze powrotnej widzialem na liczniku nawet 7.6 :) wiec juz wieze ze to mozliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem w Poraju - z taka ekipą, to jakby zlot był na pustyni, to i tak by było zajebiście ;)

Dzięki organizatorom za stworzenie doskonałych warunków do wspólnego biesiadowania i wszystkim obecnym za świetną, jak zwykle, atmosferę.

Do następnego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja dorzucę parę słów,najpierw organizatorzy: szacun koledzy za taki wysiłek:respect spot na potęgę mocny:paker muza zarąbista:muza:dance jedzenie smaczniutkie:mniam lokal idealny.Podziekowanie dla pozostałej braci forumowej i do zobaczenia już niestety za rok:papa2:rozpacz:smutek Niezła z was paczka:ok:czapa i jeszcze najważniejsze wasze:zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja w końcu dotarłem do domu :P lepiej późno niż wcale ;)

wielki szacun i podziękowania dla Organizatorów :respect :respect :respect

było naprawdę gruuuuuuboooooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie zdjęcie grupowe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się pytam gdzie zdjęcie grupowe???

 

Komandos - nie mów o tym głośno, bo mi się smutno robi... :P Poszłam się przebrać w ciepłe ciuchy i zdjęcie zbiorowe mnie ominęło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności