Skocz do zawartości
hahorek

Humor i rozrywka - bez przeklinania

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie się śmiać, mam to w dupie :D

Mam auto niedługo 4 lata. Dopiero dziś ogarnąłem do czego jest ten przełącznik w lusterku wstecznym!  Po około 3 milionach przekleństw w stronę kierowców którzy, nocą jadą 10 metrów za mną i świecą we mnie mimo, że mogą jechać 100 - 200 metrów i nie świecić, ogarnąłem, że tym przełącznikiem możemy przełączyć lusterko aby nie odbijało światła w nasze oczy!

 

Owszem bawiłem się nim nie raz ale zawsze w dzień i olałem sprawę, myślałem, że to bardziej jak ktoś jest niski i ustawia się szkło pod innym kątem itp. Ustawiłem i zostawiłem a dziś w nocy kolejny milionowy raz wysyłam k%r@y w stronę pajaca który musi jechać zaraz za mną chociaż jesteśmy sami i tak coś mnie podkusiło, żeby tym pstryczkiem sobie pstryknąć i jeb, nagle błoga ciemność! 

 

Wobec tego odrazu wymusiło to na mnie wymianę wkładów lusterek na niebieskie i wreszcie w nocy nie będę musiał zatrzymywać się aby przepuścić ludzi którzy muszą jechać na zderzaku i świecić w okna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27073250_1642324349194777_87241824016954

27658348_1527483260705933_1990077010_n.j

Edytowane przez mgboczna
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smacznego :)

27849244_1664474006944163_471256543_n.jp

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2018 o 23:45, StreamHD napisał:

Możecie się śmiać, mam to w dupie :D

Mam auto niedługo 4 lata. Dopiero dziś ogarnąłem do czego jest ten przełącznik w lusterku wstecznym!  Po około 3 milionach przekleństw w stronę kierowców którzy, nocą jadą 10 metrów za mną i świecą we mnie mimo, że mogą jechać 100 - 200 metrów i nie świecić, ogarnąłem, że tym przełącznikiem możemy przełączyć lusterko aby nie odbijało światła w nasze oczy!

 

Owszem bawiłem się nim nie raz ale zawsze w dzień i olałem sprawę, myślałem, że to bardziej jak ktoś jest niski i ustawia się szkło pod innym kątem itp. Ustawiłem i zostawiłem a dziś w nocy kolejny milionowy raz wysyłam k%r@y w stronę pajaca który musi jechać zaraz za mną chociaż jesteśmy sami i tak coś mnie podkusiło, żeby tym pstryczkiem sobie pstryknąć i jeb, nagle błoga ciemność! 

 

Wobec tego odrazu wymusiło to na mnie wymianę wkładów lusterek na niebieskie i wreszcie w nocy nie będę musiał zatrzymywać się aby przepuścić ludzi którzy muszą jechać na zderzaku i świecić w okna!

Nie jesteś sam:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kiedyś ktoś tu wrzucał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat Ostatnich Godzin Niedzieli Od Handlu Wolnej

8:30 Chcieliśmy przespać porę śniadaniową, ale obudził nas głód. Niestety ojciec nie zrobił zapasów w sobotę. Zjedliśmy fusy po kawie, obierki po cytrynie i tulipana, co go mama na Dzień Kobiet dostała.

09:30 Próbowaliśmy wyjść na spacer, ale to był koszmar. Całe rodziny zmuszone były ze sobą rozmawiać. Niektóre rodziny nie zniosły bliskości i rozpadły się. Potem członkowie tych rodzin snuli się i przyłączali się do innych, przypadkowych, silniejszych rodzin.

09:45 Wielu ludzi jest w parku po raz pierwszy i nie wiedzą jak się zachować. Po tym, jak jakaś dziewczyna uprawiała jogging parę osób pomyślało, że w parkach trzeba biegać. Jak kilka osób zaczęło biegać, lawina ruszyła i wszyscy biegali. Potem zaczęli łączyć się w hordy i podobno cały Rzeszów biegnie teraz na Suwałki.

10:30 Kultura. Ojciec ma fejsbuka i z nienawiści do postów Jandy i Stuhra przyobiecał nigdy do teatru nie chodzić ani żadnej kultury nie zażywać. "Pamiętaj synu, zażywasz - przegrywasz", tak mi zawsze mówił. Na szczęście okazało się, że telewizor normalnie nadaje, a właśnie leci polski kabaret.

12:30 Po osiedlu chodzi facet z zakupami w reklamówce Biedronki. Ludzie z nadzieją w oczach pytają gdzie jest otwarte, a on wtedy wabi ich na tyły magazynu, że niby od zaplecza trzeba pukać. Ludzie znikają. Podejrzewamy najgorsze.

13:00 Pijemy dużo wody, żeby jakoś zagłuszyć głód.

13:10 Nie wytrzymaliśmy i zjedliśmy Fafika. Miał 9 lat, więc i tak dużo jak na psa.

14:45 Ciocia Bogumiła oszalała z głodu i pobiegła do lasu, by od tej pory tam żyć i polować.

15:00 Rodzice zaczynają rozważać sprzedaż obrączek i samochodu, żeby pójść do restauracji. Matka za bardzo boi się, że ojciec powie głośno, że chce "szpagetti bolonieze" i postanawiają przeczekać.

16:00 Żeby przetrwać do 17:00, musieliśmy jechać na stację po hot dogi. Była długa kolejka, więc czekaliśmy do 17:21. Czułem, jak mój organizm trawi sam siebie. Na Orlenie wybuchły zamieszki.

17:44 Tracę czucie w nogach.

18:00 Nie mam siły pisać. Mogę tylko czytać komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ten klakson mnie zniszczył ;D

 

-Dlaczego jesteś taki zdyszany?

-Biegłem

- A dlaczego masz krew na koszulce?

-Dogoniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

- srebrne listwy ozdobne wokół szyb;

- hak holowniczy;

- relingi dachowe;

- antena umiejscowiona w tylnej części dachu;

No orły normalnie, 99,9% Passatów po lifcie ma to wyposażenie, no może za wyjątkiem haka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na maxa wkurzyć zonę?

Wrócić do domu nad ranem, z dwoma panienkami i powiedzieć:

- Nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.96a7344c9f358813d51fb8a0d2227cfb.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności