Skocz do zawartości
aj27

Mfd 2 dvd dziwny niebieski lub biały ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Mam biały lub taki dziwny ekran,reszta jest ok czyli gra,na fisie wyświetla nazwy itp.Z początku pojawiały się poprzeczne białe paski i pomagało włącz - wyłącz i było ok na parę dni ale z biegiem czasu było coraz gorzej.Obecnie nie mam już dobrego obrazu tylko taki zamazany lub biały.Wgrałem nowy soft - nic nie pomogło,rozebrałem cały front,wyczyściłem każda złączkę,wypiołem lcd i dalej nic.Na płytce pod lcd brak jakichkolwiek oznak spalenia,zimnych lutów,czy czegokolwiek innego.pytanie jest co mogło pójść,czytałem że w rns510 przyczyną białego ekrany jest płytka pod lcd czy tu może być to samo.Proszę o jakieś rady,może ktoś się już z tym spotkał w MFD 2 DVD.

oto fotka ekranu :biały lcd

20140620_175139.jpg

oraz ów dziwny ekran:

20140620_175027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza rada: zmienić na RNSa:) jest okazja...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam biały lub taki dziwny ekran,reszta jest ok czyli gra,na fisie wyświetla nazwy itp.Z początku pojawiały się poprzeczne białe paski i pomagało włącz - wyłącz i było ok na parę dni ale z biegiem czasu było coraz gorzej.Obecnie nie mam już dobrego obrazu tylko taki zamazany lub biały.Wgrałem nowy soft - nic nie pomogło,rozebrałem cały front,wyczyściłem każda złączkę,wypiołem lcd i dalej nic.Na płytce pod lcd brak jakichkolwiek oznak spalenia,zimnych lutów,czy czegokolwiek innego.pytanie jest co mogło pójść,czytałem że w rns510 przyczyną białego ekrany jest płytka pod lcd czy tu może być to samo.Proszę o jakieś rady,może ktoś się już z tym spotkał w MFD 2 DVD.

oto fotka ekranu :biały lcd

Kolego padł Ci wyświetlacz . Koszt uzywki na allego ok 250 zł .Jak bedziesz chciał wymienic napisz na priv . Do Gliwic nie masz daleko :)

Tu masz aukcje

http://allegro.pl/nawigacja-mfd-2-ekran-wyswietlacz-golf-passat-i4335800208.html

 

Model LCD to Sharp 6.5" TFT LQ065T5AR01

Edytowane przez rrafalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności