Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no masz racje jeszcze wazny jest kod pocztowy. rozna taryfa do roznego miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja rozgladam sie nad e60 oczywiscie z najlepszym motorem 3,0 diesel ktory bezproblemu robi milion km.

 

autko bajeczka, motor tez, swietnie sie nim jezdzi, z tym że spalanie...kolega za 50zł robi 60 km:(

i dlatego będzie w najblizszym czasie sprzedawał. czarna w jasnej skórze na włoskich tablicach. parkuje albo na blokach na Leśnej, albo u dziewczyny na Mydlicach (w DG oczywiście) jakbyś sobie chciał oblukać. chce za nią coś koło 30 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tym że spalanie...kolega za 50zł robi 60 km

To albo:

 

-robi BARDZO krótkie trasy

-ma coś popsute

-nie umie jeździć

 

Innych opcji nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu koleszka mial e60 3.0d w automacie zrobianal na 290koni i spalanie wychodzilo mu 12 w miescie wiec moim zdaniem mega zajebiscie jak na taka moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termostqt

autko bajeczka, motor tez, swietnie sie nim jezdzi, z tym że spalanie...kolega za 50zł robi 60 km:(

i dlatego będzie w najblizszym czasie sprzedawał. czarna w jasnej skórze na włoskich tablicach. parkuje albo na blokach na Leśnej, albo u dziewczyny na Mydlicach (w DG oczywiście) jakbyś sobie chciał oblukać. chce za nią coś koło 30 tys.

 

Dzięki za info Patryk tylko ją chce krajową lub z rajchu w czarnym.kolorze automat i czarnym.środkiem, ale jeszcze muszę.trochę poczekać dozbierać hajs i zastanawiam się czy dam.radę go.utrzymać hihi szkoda mi trochę.passata bo.niemam.nic do inwestowania ale dają mi.za.niego 14tysiaka a to dobra chyba cena niechce z włoch wolę z niemiec albo.krqjowke z pełnymi serwisami i.kluczami bo jestem wybredny ale.dzięki.za.info.co.do.spalania to.jeśli.to.automat jezdzony n.krótkich trasach to.realne spalanie albo walnieta przepływka lub termostat który.niedogrzewa motoru to.taka bolaczka tego.motoru podobno i kolektor wydechowy i klapki w ssacym no.ale.ideałów niema Pozdro.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności