Skocz do zawartości
karuzel

Jaki parking koło lotniska Okęcie polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wybieram się na urlop i niestety muszę doturlać się do Warszawy i zostawić pędzidło na 2 tygodnie gdzieś koło lotniska. Sporo tego w internecie ale może ktoś może korzystał i może polecić konkretny parking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam ten parking. Profesjonalna obsługa, podwózka na lotnisko i odbiór po przylocie no i ceny nawet przystępne, a jak dostałeś skierowanie z biura podróży to jeszcze taniej :)

 

Zresztą, będę tam jutro, zarezerwowałem już miejsce parkingowe :)

 

A Ty kiedy się wybierasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to wielkiego znaczenia, wszystkie oferują tą samą usługę (transfer) w podobnym stopniu,

pozostaje kwestia ceny

poziom usług jest taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakim biurem lecisz

 

w przypadku itaki możesz skorzystać z ich parkingu i masz 20% zniszki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie każde biuro podróży ma zniżkę na parking :) Ja się ostatnio natknąłem na taki tekst http://www.national-geographic.pl/kierunki/parking-przy-lotnisku-jak-wybrac-najlepszy - poczytaj sobie, może coś ci podpowie :) Pisza o nim np. o START PARKING - jak się temu bliżej przyjrzałem to wygląda to naprawdę fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymałem na start parkingu i wszystko ok mimo ze jak go zobaczylem to mnie nie przekonal (wertepy, piach, czesciowo wysypany tluczen). Ale obsluga w porzadku, za darmo dowoz i odbior z lotniska (po wczesniejszym telefonie). W trakcie wyjazdu dostalem sms'a ze wszystko w porzadku z autem (co mnie zastanowilo czy pisza tylko dlatego ze cos sie stalo z autem i chca zebym sie nie denerwowal :lol ale wszystko bylo ok).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzewam, bo mam wykupione bilety na początek stycznia. Dojazd najlepiej własnym autem. Najlepiej gdzieś na parkingu z podrzuceniem na lotnisko - wylot mam o 6 rano, więc o 3 w nocy pewnie dojechałbym na parking. Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat , bo własnie wróciłem z Chin. Poczytałem troche o parkinach, jak to każą  kluczyki zostawiać  do auta, auto ujeb*****  bo parking nie utwardzony , sami przeparkowują  by więcej miejsca mieć , potem obity czy coś , sam poczytaj zresztą

Kupiłem na P4 , ten najbliższy okęcia , wyszło mnie za 7 dni 170zł (od Pon od godz 10:00 do niedzieli do 23:30)

Tu masz jak dojechać 

nie wiem czy duzo czy nie, myślę ze jak cała wyprawa kosztuje cię pare tyś , to  170zł  extra to żadna różnica 

wylądowałem na Okeciu 23:30 bo AF jak  zawsze opóźniony z CDG (latam  co roku i co roku ten sam lot  jest opoźniony) ,  spacerem masz  na ten P4  moze 5-7min 

Nie wiem jak z dojazdem na ten inne , niby oferują podwózkę  na lotnisko,  ale jak wrócisz  2am .... huk wie  ile bedziesz czekał az ktoś cię odbierze, a na P4 idziesz spacerkiem 

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Major napisał:

Poczytałem troche o parkinach, jak to każą  kluczyki zostawiać  do auta, auto ujeb*****  bo parking nie utwardzony , sami przeparkowują  by więcej miejsca mieć , potem obity czy coś

Nigdy nie zostawiałem kluczyków. Nigdy nikt mi nie obił samochodu.

Godzinę temu, Major napisał:

ale jak wrócisz  2am .... huk wie  ile bedziesz czekał az ktoś cię odbierze, a na P4 idziesz spacerkiem 

Ten na którym ja stawiam przyjeżdża w 7 min. ;-) albo mniej. Mają 4 busy, które prawie non-stop kursują między parkingiem a lotniskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nigdy nie zostawiałem kluczyków, czy to na parkingach przy Okęciu czy też w Gdańsku. Zaraz po wylądowaniu dzwoniłem na parking i przeważnie było tak, że zanim odebrałem bagaż i wydostałem się z terminala to busik już czekał.

Tak więc, jak komu wygodniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parking START na dłuższe parkowanie (np: urlop).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności