Skocz do zawartości
Gość kollec

Podłokietnik tylnej kanapy

Rekomendowane odpowiedzi

Załozylem już wątek o tym ale nikt mi nie odpisał - mam rozkładany tylny podłokietnik ze schowkiem ale brakuje jakichś zatrzasków bo obie czesci podłokietnika - górna i dolna nie trzymają się razem.

Czy ktoś mógłby wrzucić jakies zdjęcia takiego podłokietnika żebym zobaczył jak wygląda taki zatrzask trzymający obie części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

DSC01173.jpg

DSC01174.jpg

DSC01175.jpg

DSC01176.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki dobry człowieku :)

teraz muszę tylko gdzieś na szrocie poszukac bo ponoć element nie do kupienia osobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie ma za co ;)

Przeczytałem wczoraj ten temat i jak zobaczyłem datę Twojego pierwszego zapytania to wziąłem aparat i zrobiłem parę fotek-minutę mi to zajęło ;)

Na allegro jest jeden podłokietnik z kanapy teraz ale aż 150 zł o ile dobrze pamiętam. Z tym, że jest razem z uchwytem na kubki:

http://moto.allegro.pl/item672106079_podlokietnik_schowek_kanapy_skora_vw_passat_b5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłokietnik mam cały więc nie ma chyba sensu wydawać 150 zł ca coś czego 90% mam poza tym ja mam welurową tapicerkę i skóra by nie pasowała ale dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeżę temat...

Potrzebuje zdemontować tylni podłokietnik, bo są leko pogięte elementy metalowe przez co opuszcza się on za nisko, poza tym trochę już jest sfatygowany i trzeba by go obszyć nowym materiałem.

Szukałem na forum niestety nie znalazłem niczego co pomogło by mi go wyciągnąć. Jeśli ktoś już to robił w B5 3B to proszę o jakieś wskazówki, ew. fotki lub schemat.

Z góry dzięki i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyłaczam sie do pytania kolegi Vpuchaty,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po latach dzięki temu wątkowi udało się rozwiązać problem z nierozkładającym się podłokietnikiem tylnej kanapy w moim B5 FL 2001 r.

Patrząc na podłokietnik (twarzą w kierunku oparcia tylnej kanapy) po lewej stronie podłokietnika, w dolnej części jest bolec a za nim w głębi taka zapadka, ją należy przestawić w dół, nie stawia oporu, można np. śrubokrętem albo palcem

DSC_0160.jpg

DSC_0156.jpg

Fotki bokiem, nie wiem dlaczego nie chcą sie wgrać w pionie...

Za tym poziomym bolcem znajduje się ta zapadka, która blokuje podłokietnik.

Dołączam również foto, jak w moim podłokietniku w tylnej kanapie demontuje się plastikowy uchwyt na napoje- wystarczy ścisnąć dwie zapadki i po sprawie :)

DSC_0161.jpg

Edytowane przez KĘTman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w końcu to ogarnąć. Jak kupiłem auto i pojechałem nim do domu to odrazu sie zaciął podłokietnik.

Jak sprawdzałem to działał ok. W domu, próba pokazania co i jak i jeb. Zaciął się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy rozwiązałeś problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat :

 

Czy ktoś w, między czasie dowiedział się czy ten zatrzask od tylnego podłokietnika ma jakiś numer części i idzie go gdzieś kupić?

 

Niestety pękły mi w nim te małe ramiona/zawiasy i muszę albo go wymienić albo próbować bo jakoś zreperować...

 

Szukałem na allegro,  aliexpress ale wszędzie pełno zatrzasków do przedniego a nic do tylnego podłokietnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności