Skocz do zawartości
zarembaz

ECU PERFORMANCE Warszawa opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zbieram opinie na temat tego tunera i ewentualnie jakby było zainteresowanie to może grupowy by się tam ogarnęło. Obecnie naprawiam mojego paska w ich partnerskim warsztacie i mam ochotę na chipa. Wstępna cena za mojego 1200, ale jak będzie kilku chętnych to pogadam z nimi o grupowym i lepszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 to chyba nie tanio ja w masters dalem 900 ale to 19tdi avf moj moze jest roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jebitnie drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarembaz ja jestem chętny na Chipa.

 

Jednakże 1200 PLN to kupa kasy .

 

w DRTUNING w Czosnowie ( droga krajowa nr 7 w stronę Gdańska) - chłopaki mogą zrobić Chip na dzień dobry za 900PLN.

 

na FB w ich profilu widziałem że już trochę tych autek przerobili , kolega robił tam swoje A6 i jest zadowolony , może by pogadać i udało by się zejść z kasy jeszcze w przypadku grupowego Chipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł oni mają hamownię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku , tak posiadają hamownię.

 

Polecam zerknąć na ich stronę internetową :

 

http://www.drtuning.pl

 

Jeśli zebrałoby się kilka osób chętnych to podjadę po mam rzut beretem i pogadam w sprawie jakiegoś rabatu w przypadku Chipa dla kilku osób.

 

Dla zainteresowanych -> usuwają też filtry DPF , jest na to gwarancja 12 miesięcy.

 

P.S: Ja robię chipa u siebie w aucie u nich na końcu Czerwca/ początek Lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się skuszę ale po 28 czerwca

trzeba by to jeszcze rozgłosić. Może zrób temat grupowy chip czosnów drtuning i chłpaki z warszawy niech się zapisują. Mnie możesz na tam wpisać i na 99% tam pojadę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbyszku , tak posiadają hamownię.

 

Polecam zerknąć na ich stronę internetową :

 

http://www.drtuning.pl

 

Jeśli zebrałoby się kilka osób chętnych to podjadę po mam rzut beretem i pogadam w sprawie jakiegoś rabatu w przypadku Chipa dla kilku osób.

 

Dla zainteresowanych -> usuwają też filtry DPF , jest na to gwarancja 12 miesięcy.

 

P.S: Ja robię chipa u siebie w aucie u nich na końcu Czerwca/ początek Lipca.

 

proponuje ominac szerokim lukiem ta stajnie koni mehanicznych pieniadze wyrzucone w bloto

ich robota jest tyle samo warta co box za 200zl

mialem na diagnostyce toledo z pod ich reki zekomo 170 ps z asv tylko turbo arl reszta seria kino swiata

chcesz oszczedzic 300 zl a tak naprawde stracic 900

odezwij sie do kolegi z otwocka SPANKY zaoszczedzisz i bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co spieprzyli w Toledo ? Kurczę... Kolega robił tam pół roku temu swoje A6 3.0 t. TDI i jest zadowolony do tej pory. Nic sie nie psuje i wszystko działa jak należy. Kto to ten Spanky z Otwocka ? Prowadzi jakiś zakład związany z chipem etc? Czy to jakiś Pan Kazio ? Posiada hamownie?

 

Czy jest wiecej osób które mogą powiedzieć coś o drtuning? Jedna opinia jest zupełnie nie adekwatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co spieprzyli w Toledo ? Kurczę... Kolega robił tam pół roku temu swoje A6 3.0 t. TDI i jest zadowolony do tej pory. Nic sie nie psuje i wszystko działa jak należy. Kto to ten Spanky z Otwocka ? Prowadzi jakiś zakład związany z chipem etc? Czy to jakiś Pan Kazio ? Posiada hamownie?

 

Czy jest wiecej osób które mogą powiedzieć coś o drtuning? Jedna opinia jest zupełnie nie adekwatna

 

 

pewnie ze nie jest adekwatna moze logi wtawic?

 

 

 

jak niewiesz to poczytaj

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fedc-tuning.pl%2F&ei=eoCZU-e-BsOM7QbW4YDwAQ&usg=AFQjCNGBUUK1uXPEiJ0ChzEtA_3Xt0JxuQ&bvm=bv.68911936,d.ZGU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wstawiaj bo ja się i tak na tym nie znam.

 

Czytałem na stronie o Chipie którą podałeś , dzwoniłem do faceta , życzy sobie 650 PLN ' do ręki' za zrobienie Chipa w przypadku mojego silnika. Po wstępnych rozmowach podobno jest w stanie uzyskać 160-170 koni , ale to zależy od tego co pokaże seria i od sprawności podzespołów silnika.

 

W tym oto momencie już zgłupiałem totalnie. W DR TUNING Chip droższy o 250 PLN , mam do nich bliżej ale pomijając już samą odległość dojazdu i różnicę w cenie ( chcę aby było dobrze). Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć w sprawie tych dwóch firm robiących Chiptuning ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie znam, ale instynkt mi mówi że to mało profesjonalny zakład

Paweł widziałeś hamownię

80% z tego to można sobie VCDSem zmierzyć.

Może ktoś się wypowie jeszcze na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam, ale instynkt mi mówi że to mało profesjonalny zakład

Paweł widziałeś hamownię

80% z tego to można sobie VCDSem zmierzyć.

Może ktoś się wypowie jeszcze na ten temat

 

Nie porównuj Dynometu z VCDS-em. Dynomet w odpowiednio skonfigurowany niczym nie odbiega od hamowni obciążeniowej. Masa warsztatów rozpoczynała od tej właśnie hamowni drogowej.

 

Jeśli miałbym wybierać to jechał bym do SPANKY-ego. I to nie ze względu na cenę, a ze względu na to, że udziela się na forach i nie spotkałem się ze złą opinią o nim.

Edytowane przez tomek1634

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 dla Tunera z Otwocka... jeszcze jakieś pozytywne/negatywne opinie? Pod koniec Czerwca się poważnie przymierze do tematu Chipa u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą spanky jest też u nas na forum, to mozesz z nim pogadać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem , zobaczymy co dostane w wiadomości zwrotnej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po Chipie , czekam na wykres do Spankiego . Pasek zrobiony w okolice 165 koni BEZPIECZNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje ominac szerokim lukiem ta stajnie koni mehanicznych pieniadze wyrzucone w bloto

ich robota jest tyle samo warta co box za 200zl

mialem na diagnostyce toledo z pod ich reki zekomo 170 ps z asv tylko turbo arl reszta seria kino swiata

chcesz oszczedzic 300 zl a tak naprawde stracic 900

odezwij sie do kolegi z otwocka SPANKY zaoszczedzisz i bedziesz zadowolony

 

Drodzy Panowie jestem właścicielem firmy Drtuning i nie przypominam sobie abyśmy stroili jakiegoś asv na 170ps :), może kiedyś coś takiego mogło być strojonego na 14xps ale na pewno nie na 170ps. Po za tym jeżeli chodzi o tdi mamy duże doświadczenie w strojeniu tych jednostek więc wypraszam sobie takie opinie, oczywiście każdemu może zdarzyć się jakaś wpadka za co (jeżeli tak było) szanownego klienta przepraszam. Jeżeli chodzi o tdi to sami mamy w swojej stajni Seata Leona ARL-a wystrojonego na 330ps i oczywiście dysponujemy hamownią obciążeniową 4x4.

PS. Jeszcze jedno nie jestem zawziętym forumowiczem ponieważ nie mam czasu na przeglądanie forum, ale o tym wpisie poinformował mnie kolega jeżeli wprowadzam jakieś zamieszanie to bardzo przepraszam i pozdrawiam kolegów forumowiczów.

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Panowie jestem właścicielem firmy Drtuning i nie przypominam sobie abyśmy stroili jakiegoś asv na 170ps :), może kiedyś coś takiego mogło być strojonego na 14xps ale na pewno nie na 170ps. Po za tym jeżeli chodzi o tdi mamy duże doświadczenie w strojeniu tych jednostek więc wypraszam sobie takie opinie

 

POZDRAWIAM

no to krotka pamiec masz ?

i jak patrze w logi tego seata to te twoje 14x to tylko marzenie :wazuuup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to krotka pamiec masz ?

i jak patrze w logi tego seata to te twoje 14x to tylko marzenie :wazuuup

 

Rzeczywiście jak robi się kilka programów dziennie to można nie pamiętać o jednej sztuce :) , ale myślę że to nie jest odpowiednie miejsce na takie dywagacje, ja sam w swojej bazie mam kilkanaście poprawek po znanych firmach z w-wy i nie tylko, i pewnie kolego byś się zdziwił o jakich firmach mówię, ale myślę że to nie jest miejsce aby firmę x która jest od 9 lat na rynku poddawać tu na forum krytyce bo ogólnie o konkurencji nie powinno mówić się źle, bo świadczy to tylko źle o tym kto mówi. Zakończmy temat bo nie ma to większego sensu, a dla bliższego zapoznania jeżeli oczywiście chcesz zbierz kilku kolegów i zrobimy sobie dyno day za free. Wtedy usiądziemy i porozmawiamy jak cywilizowani ludzie, a nie obrzucając się błotem ma forum.

 

POZDRAWIAM

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności