Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukalem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi. Kupilem passka (kombi) dwa miesiace temu. Jest tam nawi MFD lecz nie dzialala bo byla oe mapa niemcy. Ostatnio kolega dal mi plytke z mapami pl-czechy 2011-2012 i czyta plytke. Jednak na navi jak jade glówna droga to pokazuje inna ulice albo pole. A na komputerze pokladowym fis wyswietla strzalke kierunku a po chwili off road i za jakis czas moze cos zlapie. Moje pytanko jak najlepiej sprawdzic czy jest to winna podstawa anteny gps?? I czy moze bat anteny tez ma jekies znaczenie ( chodzi mi czy do navi jest inny ) Dodam z ostatnio mechanik uszczelnial mi podstawe z navi bo leciala przez nia woda jak mylem auto albo jak padalo i kapala na rolete przez lampke a mapa od kolegi byla sprawdzana za dwa dni, takze nie wiem czy dzialala wczesniej navi prawidlowo czy nie :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanko jak najlepiej sprawdzic czy jest to winna podstawa anteny gps??

Sprawdzałeś w ustawieniach MFD ile satelitów nadajnik wyszukuje (o ile to robi) ???

 

I czy moze bat anteny tez ma jekies znaczenie

Żadne, bat jest od radia.

 

Dodam z ostatnio mechanik uszczelnial mi podstawe z navi bo leciala przez nia woda

I chyba tutaj dochodzimy do sedna sprawy. :hyhy

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satelity jak wyskoczy na kompie off road a tak jest prawir caly czas to jest zero. Jak zlapie to jedna. A czy idzie ja sprawdzic i w razie czego naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Satelity jak wyskoczy na kompie off road a tak jest prawir caly czas to jest zero. Jak zlapie to jedna. A czy idzie ja sprawdzic i w razie czego naprawic??

Kup nadajnik z allegro za 30zł wpakuj gdzieś pod dechę i ciesz się z navi. :ok

Chyba że zależy ci na triplexie to j.w. tylko że będzie o wiele drożej. :hyhy

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem przez to.

 

U mnie były problemy dwa.

 

Pierwszy to brak satelit ( antena pełna wody ) - kupiłem nową oryginalna ( ok 400zł )

Drugi to brak sygnału gala - kupiłem wtyk w aso, dorobiłem wiązkę.

 

Teraz navi działa, ale tak przyzwyczaiłem się do automapy, że na tej nie daje rady jeździć.

Prowadzi na prawdę dziwnymi drogami i bardzo długo przestawia się na alternatywną drogę jeśli pojedziemy po swojemu.

Naprawiłem jako sztuka dla sztuki - lubie jak wszystko działa. Wydałem około 500zł, masa zmarnowanych CD wypalając mapy, dorabianie wiązki . W rezultacie wcale z tego nie korzystam.Szybciej wbije co potrzebuje na smartfonie.

Może jak kiedyś sprzedam passata to nowy właściciel będzie zadowolony z tego iż wszystko działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności