Skocz do zawartości
Gość Tomasz1973

płyta do nawigacji do passat 19 TDI 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz1973

Witam

 

Mam pewien problem. Kupiłem paska 2003 1.9 TDI. Posiada mawigację ale nie mam do niego płyty. Słyszałem że musi być oryginalna. Jak mogę rozwiązać ten problem, gdzie mogę kupić ? Proszę o pomoc

 

Tomasz Hoffmann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze plyta musi byc oryginalna pozniewaz uzywanie pirackich kopi to przestepstwo, ale slyszalem ze gdzies sprzedaja takie plyty przegrywane i tez dzialaja :P Poszukaj na jakiejs gieldzie albo gdzies w sklepie z radiami powinni wiedzidec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj sobie forum albo forum elektroda.pl. Zależy jaką masz navi MCD (mała) czy MFD (duża). Ja mam MCD i można nawet mieć płytkę z polskim lektorem.

Jak nawet skusisz się na piratowanie, czego nie popieram, to znajdziesz jaką prędkością i jakim programem nagrać obraz płyty ściągnięty z jakiegoś PeertoPeer.

Ale jak wspomniałem. Staraj się być uczciwy i kup oryginał. Niestety kosztuje to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do mnie na priv lub GG postaram sie pomóc :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boro

a masz rozkodowane radio?? jak tak to kup pirata ale dobrego nie za 20zł.a jak niemasz rozkodowanego radia to muszisz kupic oryginal albo rozkodowac radio heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie rozkodowywanie radia (navi) ???

 

orginał zawsze idzie, jak jest dobrze zrobiona kopia to też pójdzie, specjalnie nie trzeba szukać, bo są osoby które cię same znajdą i zaproponują ci kupno mapy po przystępnej cenie (około 50zł ) a czym się różni mapa (pirat) ta za 20zł od tej za 50zł ?? przecież koszt nagrania takiej mapki to max 5zł ;] a cena zależy tylko od woli "dystrybutora"

 

no oczywiście powinno się w ASO kupować mapki za około 700-800zł :wstyd: mapki do MFD wychodzą co jakiś rok, więc co rok szykuje nam się spory wydatek :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz rozkodowane radio??

Możesz napisać, co miałeś na myśli? Może czegoś nie znam? Jakiegoś ostatniego dowcipu, czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

navi to nie play station zeby rozkodowywac do piratow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płytek navi DX MFD mozna załatwić w dodrej cenie jak cos pisac na PW lub GG

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytsko jest na mule. Moja mfd2 czyta płyty odziwo nagrane w profilu DATA, czy to Metal AZO czy zwykle zielone. MFD kolegi czyta juz z profilu DX 2005 a zalecają wogole nagrywanie w profilu safedisc 3x. Tak czy siak - warto bylo posiedziec i pokombinowac. tylko z 06/07 sa klopoty - bo dziala mi tylko Polska 2006/07 inne - ze no compatibile cd, ale moze to wina złego zgrania, a na to juz nie miałem wpływu. Cały zestaw 05-06 działą rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko czego potrzeba to:

emule .......

ClonCD

safedisc 3x

CD-R np Verbatim super Azo

kompatybilna nagrywarka (czym starsza tym lepsza ;) info na http://www.cdrinfo.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i powiem ci ze mozesz sie zawiesc. Mi zadna płyta w MFD2 nie chodzi nagrana na SafeDisc tylko na profilu DATA. A kupiłem szpindel Metal Azo płyt i kaplica. A działa mapka na zwykłej płytce maxell, kolor zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i powiem ci ze mozesz sie zawiesc.

 

Ja nie mialem zadnych klopotow z przegraniem plytek.

W celu "edukacyjnym" przegrywalem m.in.:

1. Alpen DX2006; cd1-2240v1

2. Benelux DX2006; cd1-2111v3

3. Deutschland DX2006/2007; cd2-DEU_2006-2007_DX v6

4. England/Irland DX2005; cd1-2170v1

5. Europa DX2005/2006; cd1-2162v1

6. Frankreich DX2006; cd1-2163v3

7. Griechenland DX2006; cd1-2245v2

8. Italien DX2006 ; cd1-2225v3

9. Norden DX2005/2006;

10. Spanien/Portugal DX2005/2006; cd1-2104v2

11. Tschechien/Polen DX2006/2007; cd2-CZEPOL_2006-2007_DX v4

 

 

PS: uzywanie, sprzedawanie kopi jest prawnie zabronione, wszystkie powyzsze informacje w celu edukacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1

Witam. Podepne sie pod temat

Mam manowice taki problem ze od jakiegos czasu moja navi coraz gozej czyta plyty z mapa (w tej chwili juz nie czyta zadnej), mysle ze laser jest zabrudzony lub uszkodzony. Dlatego szukam fachowca ktory by to sprawdzil na jakiejs w 100% działającej płycie i wrazie potrzeby podjoł by sie naprawy tej navi. Najlepiej z południa Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam.micek

Czy ktoś mi pomoże ??:( mam nawi w Pasku B5 2003 MCD i magicy twierdzą że musze mieć oryginał bo nie będzie mi chodzia żadna inna :( nawet nie czyta mi płyt nagrywanych tylko oryginalne >?? czy Oni maja rację ?? Czy mała wiedzę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi pomoże ??:( mam nawi w Pasku B5 2003 MCD i magicy twierdzą że musze mieć oryginał bo nie będzie mi chodzia żadna inna :( nawet nie czyta mi płyt nagrywanych tylko oryginalne >?? czy Oni maja rację ?? Czy mała wiedzę ??

Witam

napisz do mnie na adres to pomogę w sprawie navi i muzy,

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arqo

czesc chopaki passaki zakupiłem r.2003 i szukam płytki do navi jestem z bydgoszczy gdzie moge taka nabyc pomoc plise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam radio navigation system mcd, ale nie mam płyty do navi, a chciałem ją wypróbować. Jestem tutaj nowy z Passatem więc prosze o wyrozumiałość. Proszę podajcie jakieś dobre, aktualne mapy Polski? Jak się do tego zabrać- co nieco poczytałem o specjalnych programach do nagrywania, płytach , prędkościach żeby wszystko hulało jak należy. Więc proszę o wskazówki jak się do tego zabrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności