Skocz do zawartości
Kowal44

[B5] Zmiana koloru ramki 2 din oraz wykończeń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Posiadam ramkę oraz inne wykończenia w oryginalnym carbonie, który już jest w opłakanym stanie i przydałoby się go trochę odmłodzić. Posiadam czarne wnętrze oraz nawi mfd. Wiem, że idzie spolerować oryginalny carbon na aluminium, ale jakoś mi się to gryzie z dużą nawi i czarnym środkiem. Naklejanie jakiegokolwiek rodzaju foli nie jest na moje nerwy:przestraszony

Zaciekawiła mnie metoda malowania PlastiDipem, ale teraz na jaki kolor? I tu moja prośba do kogoś z poczuciem gustu. Na jaki kolor pomalować co by wioski nie zrobić. Wklejam link do jednego gościa z allegro, z paletą barw: http://allegro.pl/plastidip-nowosc-perlowe-kolory-hit-plasti-dip-i4204823824.html

Jak ktoś mam inny pomysł malowania czymkolwiek chętnie poczytam. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastidip raczej ci sie tam nie sprawdzi, będziesz potrzebował wyjąć radio albo przycisk i bardzo łatwo możesz sobie uszkodzić. Co do koloru to kwestia gustu, ale pod ramkę przydało by się zrobić odrazu uchwuty na drzwiach i inne detale żeby jakoś to wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastidip raczej ci sie tam nie sprawdzi, będziesz potrzebował wyjąć radio albo przycisk i bardzo łatwo możesz sobie uszkodzić. Co do koloru to kwestia gustu, ale pod ramkę przydało by się zrobić odrazu uchwuty na drzwiach i inne detale żeby jakoś to wyglądało

no właśnie wszystkie detale, łącznie z ramką chce mieć w jednym kolorze. Myślałem, że skoro są osoby, które malują Dipem felgi i jakoś się to sprawdza, to da radę w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naklejanie jakiegokolwiek rodzaju foli nie jest na moje nerwy
Mnie szlag trafiał ale jakoś dałem radę, proponuję spróbować, ale użyć dobrej folii. Ta tutaj to DI-NOC CA421. Jak kupisz szajs do oklejania to skrzynia piwa nie pomoże. Kilka fotek:

1.jpg Jest jeszcze coś takiego jak hydrotransfer, fajna sprawa.

111111.jpg

11111.jpg

1111.jpg

11.jpg

Edytowane przez trotyll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem że się nie da pomalować bo fakt na felgach kładą i się sprawuję :P Spróbuj bo na pewno łatwiej to zrobić niż pomalować zwykłą farbą :P A co do folii to też oklejałem u siebie tyle że szczotkowane aluminium i wg mnie przyjemna robota, ramka nie jest jakaś skomplikowana i poszło szybko, tak jak z uchwytami na drzwiach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze coś takiego jak hydrotransfer, fajna sprawa.

normalnie mnie zainteresowałeś tą metodą :luka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie0073.jpg

Zdjęcie0074.jpg

Ja zrobiłem dzisiaj coś takiego .... z nudów :lol

Zdjęcie0069.jpg

Edytowane przez Buszmen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomalował w Piano Black:) albo oddał na hydrografike:)macie może foty ramki piano black w Passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze zdjęcia jak oklejil sobie wnętrze ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20170922_202831.jpg

te srebrne ramki na nawiewy pasuja od okulara ta na  focie jest od 200 D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WXTmJPP.jpg

folia kanalikowa

Edytowane przez jerzalke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, chciałbym zmienić kolor dekorów i ramek itd w srodku a może i nawet kokpitu. Pracuję w studio reklamy gdzie również oklejamy auta więc żaden problem chodzi tylko o opinie. W grę wchodzi tylko folia. Moje typy to: 

1. Motyw carbon w kolorze nadwozia - granat.

2. Motyw szczotkowane aluminium kolor czarny i to w sumie najbardziej mi się podoba. 

Może jakieś propozycje, fotki, porady? Wnętrze mam ciemne, fotele boczki czarne siedzisko i oparcie grafit. Chcę coś pokombinować bo zmieniałem radio a także ramkę na 2din której niestety nie dostałem w kolorze decorów które mają motyw carbon brąz. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowane alu fajnie wygląda na kokpicie, miałem kiedyś w kolorze tytanowym. Carbon wg mnie trochę wioską zalatuje.

Obecnie przymierzam się do czarnego połysku ale to będzie lakierowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marcin_pesel napisał:

Szczotkowane alu fajnie wygląda na kokpicie, miałem kiedyś w kolorze tytanowym. Carbon wg mnie trochę wioską zalatuje.

Obecnie przymierzam się do czarnego połysku ale to będzie lakierowane

Carbon się już dawno przejadł we wnętrzu. Chyba że pasuje do charakteru samochodu, do Passata szybciej będzie pasować Piano Black albo szczotkowane alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności