Skocz do zawartości
Carter

[Archiwum] Comiesięczny Spot w nowym miejscu...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

:lol :marecek

 

Powstała inicjatywa, aby raz w miesiącu (może być zamiennie za jeden Cykliczny Czwartek lub też w sezonie letnim w

 

weekendy) spotkać się w wybranym przez wszystkich (drogą luźnych propozycji, potem głosowania) miejscu, gdzie

 

jeszcze nie byliśmy, bądź ktoś chce odwiedzić i zabrać resztę, bo się sam boi :P

 

 

 

Także opcja jest taka:

 

1) przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca przyjmujemy propozycje gdzie robimy spota

 

2) przez trzeci tydzień głosujemy - wygrane miejsce jest przez Nas odwiedzane

 

Chyba, że ma ktoś inną alternatywę, to bardzo proszę o sugestie smile01.gif

 

Tak więc zaczynamy :lol :marecek

 

 

pozdraVWiam

Carter :passatfan

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może by tak ojców? :P parking w sąspowie albo coś w tych okolicach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może by tak ojców?

:jupi super - podpisuję się pod propozycją Michała. W ojcowie można sobie zrobić fajną sesyjkę foto naszych furmanek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, jesteśmy na etapie głosowania...:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co, jesteśmy na etapie głosowania...:lol3

 

dokładnie :) wiedziałem, że temat spali na panewce :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja się nie wypowiadam bo i tak do końca miesiąca mnie nie ma:) A że zainteresowanie jest zaebiaste, to inna rzecz:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma innej propozycji więc ojcow wydaje się byc dobrą alternatywą :P

 

Ja zaproponuję wypad na gokarty na ul. Gromadzką - ELIKART.

Nie wiem jak byłoby z wypadem większej grupy, ale w tygodniu wynajęcie 5 gokartów na godzinę to koszt 450zł. W cenę wchodzą również 3 Pizze wybrane przez Nas.

 

Czy ktoś reflektowałby na taką formę spota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie ma innej propozycji więc ojcow wydaje się byc dobrą alternatywą :P

 

Ja zaproponuję wypad na gokarty na ul. Gromadzką - ELIKART.

Nie wiem jak byłoby z wypadem większej grupy, ale w tygodniu wynajęcie 5 gokartów na godzinę to koszt 450zł. W cenę wchodzą również 3 Pizze wybrane przez Nas.

 

Czy ktoś reflektowałby na taką formę spota?

 

Prowadziłeś kiedys gokart przez godzinę??? Jeśli dałęś rade godzinę to szacun. 15 góra 30 minut to już dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gokarty bardzo dobra opcja ,ale na godzinę to by musiało być bardzo dużo osób chętnych. Większość będzie miała dość po 8 minutach jazdy ,a niewielu wytrzyma 16 minut.

ELIKART na Gromadzkiej co jakiś czas wystawia kupony na Groupon więc jak będą można skorzystać i wyjdzie całkiem tanio wtedy.

Można też się wybrać na ul. Domagały http://www.gokarting.com.pl/cennik.php trochę drożej ,ale nowsze gokarty i większy tor.

Aktualnie na grouponie jest oferta na ul. fabrycznej http://gokarty.pl/tor/?page_id=798 19,99 zł zamiast 37 zł za 1 przejazd 8-minutowy. Tylko gokarty mają słabe 6,5 KM.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee tam ... Ojców i robimy sesję :bleble dawać to głosowanie bo sobie kliknąć muszę :D :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem :) zeszłej niedzieli byłem. Mało tego - moja Patrycja dała radę i Piotrkowa Monika też dała radę :D i kręciliśmy coraz lepsze czasy więc nie jest tak źle :D

Sprawdziliśmy najpierw z Piotrkiem tą opcję i stwierdziliśmy że fajnie byłoby spotkac się tam na spocie z Małopolanami. Ale fakt - 10 osób i każdy ma po 30 min jeżdżenia na ten przykład a i finansowo wtedy lepiej to wygląda. Ale to luźna propozycja na kiedyś :P

 

Za Ojcowem ja też jestem, można by się spiknąć :D

Edytowane przez zwirek
edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak najpierw ojców a w przyszłym miesiącu np gokarty :) ja jeździłem przez 1,5h gokartem bez przerwy jak pracowalem na torze na ul. nad drwiną.. myślę że większość osób by dało rade tą godzinę pociągnąć jeżdżąc dobrym tempem... ja przy takim czasie robilem co raz to lepsze czasy aż poprawiłem rekord toru który wytrwał trochę czasu :)

 

ale z gokartami mam lepsza propozycję tylko pewnie nie znalazło by się wiele chetnych.. tor kartingowy Motodrom (czy jakos tak) w sosnowcu.. dwupoziomowy tor, gokarty 13 KM.. za wynajęcie na godzine 10 kartów wyszło by gdzieś kolo 60-70 zł na osobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Ojców pasi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael ja bylbym za, mysle ze 4 osoby bym mial!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michael ja bylbym za, mysle ze 4 osoby bym mial!

 

no to kwestia dogadania :) odemnie tez ze 4 osoby były by na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) przez pierwsze dwa tygodnie miesiąca przyjmujemy propozycje gdzie robimy spota

 

2) przez trzeci tydzień głosujemy - wygrane miejsce jest przez Nas odwiedzane

 

Głosowanie nad spotem w tym tygodniu powinno się zakończyć w piątek 16.05.2014. W związku z tym że nic się nie działo to głosujemy do końca tego tygodnia co do spota który odbędzie się w następnym tygodniu bądź następnym miesiącu. W tym tygodniu wszystkie znaki na niebie wskazują jeszcze na Solniczkę. Tak wychodzi z pierwszego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głosowanie nad spotem w tym tygodniu powinno się zakończyć w piątek 16.05.2014. W związku z tym że nic się nie działo to głosujemy do końca tego tygodnia co do spota który odbędzie się w następnym tygodniu bądź następnym miesiącu. W tym tygodniu wszystkie znaki na niebie wskazują jeszcze na Solniczkę. Tak wychodzi z pierwszego posta.

 

Jak na razie, to moim zdaniem nie ma nad czym głosować... Bo padła jedyna konkretna propozycja, czyli "Ojców", to po pierwsze...

 

Po drugie propozycja gokartów jest ok, ale łączy się zapewne z wcześniejszą rezerwacją i dograniem kto na 100% będzie i będzie jeździł... Także opcja git, ale do wcześniejszego zaplanowania...

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień wcześniej można rezerwować ale jak się wcześniej zgadamy to zarezerwowac np w którąś sobote w przyszłym miesiącu i można się wybrać :)

 

kwestia dogadania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem na gokartach , a lubie poszaleć :drive: więc żwirek dobrze godo :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się wcześniej zgadamy to zarezerwowac np w którąś sobote w przyszłym miesiącu i można się wybrać

 

oj tak, tak, tak :) sobota na takie ekscesy gitara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności