Skocz do zawartości
eldorado

Pomysły i propozycje na spot integracyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W tym temacie proszę wpisujcie wszelkie pomysły lub propozycje na spot międzyregionalny.

 

Ostatnio w tygodniu rozmawiałem z Sahenem i zaproponował on w trakcie takiego spotu zwiedzanie Silvarium - propozycja wydaje się bardzo ciekawa bo niewiele osób wie że pod miastem jest coś takiego, a tym bardziej ludzie z poza regionu :)

 

Proszę więc o wszelkie pomysły a coś z tego wypali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Pólku i muszę powiedzieć że dojazd jest kiepski.

Auta z niższym zawieszeniem nie dojadą

 

co do Silvarium to też byłem co prawda jest o wiele dalej bo to jest około 43 km w jedną stronę, ale warto pojechac.

W razie niepogody jest wiata z kominkiem i miejsce na ognisko z siedziskami, oczywiscie trzeba zadzwonic do nadlesnictwa i sie umowic uzgodnic.

Przewodnik jest za darmo tylko trzeba sie umowic telefoniznie wczesniej.

Jak ogarne fotki to dodam pare.

Jak ktos chce to w przegladarce mozna znalezc z opisami co to jest i jak wyglada.

 

obiecane fotki: https://www.dropbox.com/sh/ggcerjptmu30oce/dt-h3a-T8y

 

i mała poprawka po rozmowie z biurem:

na 11 maja przewodnika nie ma a za ognisko trzeba zapłacic i to dość dużo.

Edytowane przez Sahen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei odwiedziłem dzisiaj dwie miejscówki:

 

Czarna Białostocka - dojazd dobry, utwardzony, możliwość ulokowania się z obu stron zalewu (przy czym z drugiej nie jest już tak fajnie ze względu na brak ławek i zadrzewienia). Z innej strony są ławeczki, stoliki, miejsce na ognisko, budka, w której można kupić gorącą kawę, kanapki, hot-dogi i lody; kibelki też chyba były ale nie zwróciłem uwagi. Są młode brzózki, jakby komuś słońce przeszkadzało, ewentualnie deszcz. Jest kawałek piaszczystego boiska i fajny widok na wodę. Nagrałem deczko materiału z samochodu, wszak kiepskiej jakości ale zawsze coś.

 

[video=youtube_share;A0ZHZGvHIuc]

 

Wasilków - miejscówka po prawej stronie mostu jadąc z Białegostoku, dojazd dobry ale miejsce do zaparkowania przy wodzie kiepskie, z racji tego, że jest zakaz wjazdu nad samą wodę. Jest tylko niewielki parking zaraz przy asfalcie - w jednym rządku stanie 4-5 aut a wejdą max 2 rządki. Można parkować na parkingu przy Jardzie ale wtedy będzie kawałek do wody. Są ławeczki i stoliki, brak miejsca na ognisko, brak kibelka, brak zadrzewienia, bliskość ruchliwej ulicy i blokowisko w tle. Po drugiej stronie mostu jest ładne miejsce z placem zabaw dla dzieci ale nie wiem jak z możliwością grilowania, no i brak ławeczek, stolików, kibelka i zadrzewienia.

 

Filmik z wjazdu na parking - jadąc od strony Czarnej Białostockiej

 

[video=youtube_share;vbBuLrGd8Yg]

 

Filmik znad wody

[video=youtube_share;xlJ7R6Vg2_g]

 

Także Panowie decydować i się streszczać gdzie chcecie spędzić miło czas. Jeśli się nikt nie zdecyduje do soboty to nie organizujemy nic, każdy sobie będzie spędzał czas we własnym zakresie, bo ni`e widzę zainteresowania i zaangażowania z waszej strony, jak już wcześniej pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba niestety odpadam, będę stawiał auto na naprawę pokolizyjną...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul, z tego co nagrałeś i pokazałeś, to najlepszym wyborem będzie Czarna Białostocka. Takie jest moje zdanie.

 

Na następne grillowe spotkanie, będzie można się wybrać nad Zalew Siemianówka. Tam też jest fajna miejscówka, są wydzielone i zadaszone miejsca na ognisko, jest wc, duży parking. Minusem jest dość spora odległość od Białegostoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na następne grillowe spotkanie, będzie można się wybrać nad Zalew Siemianówka. Tam też jest fajna miejscówka, są wydzielone i zadaszone miejsca na ognisko, jest wc, duży parking. Minusem jest dość spora odległość od Białegostoku.

 

Przez najbliższe 2 lata odpada ten pomysł. Teraz jest tam jeden wielki plac budowy, wiem bo sam obsługuję ten teren :) Będzie wieża widokowa, wioska rybacka, park linowy, plac zabaw dla dzieci, pole namiotowe, plac na kemping, zadaszone miejsca na ogniska, nowe molo itd :D

 

Co do Czarnej Białostockiej, to też jestem za tą opcją. Szkoda tylko, że zainteresowania większego nie ma z obecnych tu użytkowników. A szkoda, bo zastanawiam się nad programem z konkursami ale skoro będzie nas 3-4 osoby to pominiemy tą kwestię. Wszystkie szczegóły będą na dniach na bieżąco i myślę, żeby zrobić niedzielnego spota w związku z tym wydarzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale jak miało by to być nad Siemianówką to można jechać na stary dwór. ja oczywiście planuje przyjazd niezależnie gdzie to będzie.

 

ps. dysponuje sporym grillem więc mogę zabrać go ze sobą

Edytowane przez bufon1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od początku :) kiedy to ma być ?:) czarno biała odpada moim zdaniem aktualnie szlabant jest zamknięty i samochody by musiały zostać przed szlabantem , wasilków ? nie mam zdania . ja bym z miłą chęcią sie pojawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to szlabant;p? Ja to znam szlaban;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktualnie szlabant jest zamknięty

 

A niby jakim cudem ja wjechałem ?? Patrz mój pierwszy filmik .... :)

 

ps. dysponuje sporym grillem więc mogę zabrać go ze sobą

 

Zabieraj zabieraj ... Może ktoś skombinuje jeszcze kapkę drewna to jakieś symboliczne ognisko rozpalimy :)

 

Wszystkie szczegóły postaram się wrzucić najpóźniej do niedzieli. Standardowo z opisówką, mapkami, miejscem zgrupowania i przebiegiem imprezy.

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - o ile nie będzie stał Paszczur w naprawie, a raczej nie to pojawić się postaram na 99% tam gdzie będzie impra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby jakim cudem ja wjechałem ?? Patrz mój pierwszy filmik ....

 

no to teraz mnie zszokowałeś byłem tam 29 kwietnia i był zamknięty .. Przepraszam :)

 

Ogarniajcie coś panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Kolega mówi o Rudni od strony Bondar, a na Starym Dworze rzeczywiście jest nowy duży parking, dojazd asfaltowy , wiaty na ognisko;) Jak znajdę jutro wolną chwile to podskoczę tam i nagram filmik jak to wyglada dokładnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spotkać się o godz 10:00 dnia 11-05-2014 w tym miejscu : http://goo.gl/maps/Otwzf

 

Z tego miejsca możemy ruszyć już razem do miejsca docelowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego miejsca możemy ruszyć już razem do miejsca docelowego.

 

Tylko te miejsce docelowe ... Gdzie??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie:) tylko że mam wesele 10 Maja. , chyba że by ktoś mnie przygarnął ze sobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, mogę zabrać, czemu nie :) i ja jestem za miejscówką w czarnej b :) w niedziele się dogadujemy co i jak, będę na 100% na spocie pod kfc. jak zwykle 18 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzięki :) no i to dobry pomysł bY się spotkać w niedziele pogadać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zainteresowani będą w niedziel. Cinul też pewnie się zjawi bo za daleko pod kfc to nie ma :D diesel mu pewnie nawet kreski temperatury nie załapie spod bloku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności