Skocz do zawartości
Buszmen

[Archiwum] Spot organizacyjny 17 IV 2014r PEPEZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :kumple

jak w tytule, bardzo proszę wszystkich zainteresowanych losami naszego "małopolskiego kącika" o spotkanie w pizzerii Pepez w najbliższy czwartek tj. 17.IV.2014r o godz. 18:00. Oczywiście jak niektórzy już wiedzą, a niektórzy mogą się domyślać, chodzi o wybór kandydata/ów na nowego opiekuna małopolskiej ziemi. Jak widzicie, ja jestem nieobecny i duchem i ciałem;) Bardzo dziękuję za zaufanie, i przychylność wszystkich "łowiecek",ale nie mam czasu, a na dodatek mam "moralniaka", że zajmuję miejsce komuś bardziej czasowemu i konstruktywnemu;)

 

Temat miał być czysto informacyjny i zamknięty, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy może przyjechać, że do czwartku jest w sumie niewiele czasu, tak więc jeśli ktoś nie może przybyć, bardzo proszę wpisać w tym temacie ewentualną kandydaturę bądź sugestię w tej sprawie i NIC POZA TYM!!! Chodzi tylko o konstruktywne wypowiedzi, bez żali, płaczy, podjudzań i podobnych wynurzeń. Każda wypowiedź nie na temat=kosz

Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie,

Buszmen:provw:

Edytowane przez Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybędę. Może Mariobros?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady. Proponuję Cartera :kumple

i NIC POZA TYM!!!

Mam nadzieję że dobrze napisałem aby mój głos również się liczył ;)

Pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu, przede wszystkim na pewno należą Ci się podziękowania za ten czas bycia opiekunem (i tu czapka z głowy).

Jeśli natomiast chodzi o propozycje personalne, proponowałbym abyśmy się wstrzymali do spota, ponieważ osoba nominowana musi też wyrazić zgodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przybędę. Może Mariobros?

:nono

 

 

proponowałbym abyśmy się wstrzymali do spota, ponieważ osoba nominowana musi też wyrazić zgodę

Ale chodzi o to ,aby tu napisały swoje propozycje osoby które nie będą mogły być na spocie w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... Tak to jest jak sie na szkoleniu stara byc ambitnym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mają być propozycje online ... Mario

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wilson - coś czuje że narobiliśmy tu burdlu :P czytanie ze zrozumieniem się kłania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie, bo będę na innej imprezie, ale jeśli miałbym kogoś zaproponować, to Mario.

Gość jest spoko, zawsze można na niego liczyć, ma niezłą bajerkę, potrafi się z każdym porozumieć, spokojny, zrównoważony ect, ect.

Długo by można wymieniać zalety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy czasem się nie wybiorę.A moim zdaniem Carter tylko nie wiem czy mu Artmin na różowy zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem pisać jako pierwszy, żeby nie sugerować za bardzo reszcie towarzystwa, ale dla mnie idealny kandydat to własnie El Manuel

Ale chodzi o to ,aby tu napisały swoje propozycje osoby które nie będą mogły być na spocie w czwartek.
A to potwierdzenie samo w sobie;)

Ale bez względu na wszystko, i jakie kto ma poparcie, to przede wszystkim właśnie dana osoba musi wyrazić chęć, bez nacisków i z własnej woli;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... przede wszystkim właśnie dana osoba musi wyrazić chęć, bez nacisków i z własnej woli

 

Już ja się o to postaram Connie_threaten.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ave maria. Elloooo Marianno bedzie mu do twarzy w niebieskim kolorku. Jestem na tak:ok

Chodz mnie nie ma na hot spotach to prawie zawsze bede na spocie w Wieliczce :kumple

 

DoZo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już ja się o to postaram

 

Grozisz Mi ???:kijemgo

 

Elloooo Marianno bedzie mu do twarzy w niebieskim kolorku.

 

Chyba wszyscy wiedzą że nie cierpię niebieskiego...wystarczy że w pracy jestem ubrany na niebiesko i jeżdżę niebieskim służbowym :563: :fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Wilson - coś czuje że narobiliśmy tu burdlu czytanie ze zrozumieniem się kłania

hehe "chyba Ty" :bleble:lol a tak serio, pisałem bo wielce prawdopodobne że nie dotrę właśnie w czw :/

 

A też chciałem mieć wpływ na wybór "korektora małopolskich zgliszcz" :P :P :P

Naturalnie gdyby doszło do sytuacji wyboru dwóch osób jako opiekunowie to myślę że Manuel i Carti dobrze by się uzupełniali :hyhy

 

Tarnów się nie wypowiada?? Czy Tarnów przyjeżdża?? :lol Czy Tarnów mnie słyszy?? haloooo :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy wiedzą że nie cierpię niebieskiego...wystarczy że w pracy jestem ubrany na niebiesko i jeżdżę niebieskim służbowym :563: :fuj

 

Mario, co Cię nie zabije, to Cię wzmocni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie gdyby doszło do sytuacji wyboru dwóch osób jako opiekunowie to myślę że Manuel i Carti dobrze by się uzupełniali
Willy, jak by miało być 2 opiekunów na tak wielki, a zarazem niewielki region, to jakaś paranoja by była. Może gdybyśmy byli autonomią, ale mamy ścisłe powiązanie ze Śląskiem i wszelkie info przechodzi przez oba regiony. Niestety u nas ilość ludzi, frekwencja i chęci są takie, że jesteśmy w zasadzie odłamem Grupy Śląskiej;)

A nawet jeśli Mario i Carti, to zaraz by się zaczęło, że zmowa, że z "trójcy", że coś tam... A to już był by definitywny koniec tzw "grupy" ;)Powiedzcie, że nie mam racji...:hmm

Opiekun u nas musi być powszechnie lubiany, znany przez wszystkich członków naszej grupy, budzący zaufanie i wyważony w ocenach, opiniach i wypowiedziach. Ponadto musi dysponować czasem, chęciami i świeżymi pomysłami dla wszystkich stron Wisły:lol (ja teraz mieszkam przy samej Wiśle, więc mam wyebane:lol)

 

Myślę, że do czwartku piszemy kto kogo ma na myśli i dlaczego, we czwartek pogadamy na żywca i coś ustalimy;) Ewentualnie po wyłonieniu powiedzmy trzech chętnych i z jako takim poparciem reszty naszych owieczek, trzaśniemy se ankietkę która pozwoli wyłonić tego jedynego sprawiedliwego tostera:lol Pjotr i Komandi, oczywiście myślę, że reszta się ze mną zgodzi, iż Wasze głosy są jak najbardziej dla nas ważne oraz cenne, jednak przede wszystkim muszą się wypowiedzieć wszyscy zainteresowani Małopolanie;)

:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Willy, jak by miało być 2 opiekunów na tak wielki, a zarazem niewielki region, to jakaś paranoja by była.

Buszu, całuję rączki buźkę i karczycho :bleble, ale napisałem że "gdyby doszło do sytuacji..." co nie jest równoznaczne z "uważam za słusznym aby było dwóch opiekunów". Moja wypowiedź miała za zadanie innymi słowy przekazać że jeśli wyjdzie propozycja dwóch uzupełniających się opiekunów (a taką ktoś tam może rzucić a grupa np.podchwyci) to ładnie proszę w przypadku mojej nieobecności postawić krzyżyk również pod nazwiskiem Cartera. Rozumiem że teraz napisałem precyzyjniej? :D :D :D

 

Druga sprawa:

A nawet jeśli Mario i Carti, to zaraz by się zaczęło, że zmowa, że z "trójcy", że coś tam...

proponowałbym jednak aby nie poruszać tego tematu w tym wątku-dajmy już temu spokój :kumple Inna sprawa że nikt się sam nie wybiera a dzieje się to poparciem grupy-gdyby nawet tak się stało to oznaczałoby że ogół tak chciał.

 

 

Myślę, że do czwartku piszemy kto kogo ma na myśli i dlaczego, we czwartek pogadamy na żywca i coś ustalimy

Dokładnie. "Na żywca"-brzmi smacznie, ale trzeba by rowerem lub mpk :P :P :P :P

 

Generalnie rozumiem że jest grejt i się rozumiemy ;)

Jak głupio i nie na temat - skasuj ;)

Idę po browar :D paaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewnosci ze pojawie sie w Czwartek, wiec na wszelki wypadek chcialem zaproponowac mojego kandydata "Mario" a dlaczego? Jest znany wszystkim , budzi ogromne zaufanie, nie jest stronniczy a przede wszystkim zanim cos powie to sie zastanawia i nikogo dzieki temu nie zniecheca czy uraza. No i co najwazniejsze posiada w garazu części zamienne dla nas wszystkich:-D watroby, nerki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek nie dam rady pojawić sie na spocie, jeśli chodzi o kandydatów na prezesa grupy to : Mario , Carter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności