Skocz do zawartości
losgorniacos

jak kogoś interesuje vcds lite 1.2 full version!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak zrobić logi tym vcds poprzez kabel galetto ?dopiero wdrażam się w to i potrzebuje kilku wskazówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze mam windows 7 oraz vag edc15p+suite ale on jest chyba do tuningu mapy?

Ostatnio zgrałem swoją mape z AVB oglądałem sobie ją w tym vagu.

Chciałbym zrobić logi statystyczne i dynamincze kto pomoze jak zrobić? Jest może jakaś polska wersja? ży zostaje mi słownik?

Bawił się ktoś samemu w chip tuning w AVB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego sluzy opcja MARKER w logach vcds lite? W czasie logowanie wciskalem przycisk, liczba markeorw rosla, ale po obejrzeniu plikow nie widze zadnych znacznikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyłącz program antywirusowy i pobierze się cały... mi blokował avast - wyłączyłem go i pobrało poprawnie.

 

PS. Ktoś ma pomysł czemu mi czyta tylko blok Engine i DSG tj 01 i 02? Przy reszcie wywala błąd komunikacji. Spróbuję jeszcze później odłączyć aku na minutę bo gdzieś wyczytałem, że może pomóc... chociaż na logikę jest to bez sensu.

 

Zrobiłem jak radziłeś. Wyłączyłem antywira i zaporę i ściągnałem, zainstalowałem. Jeszcze nie sprawdzałem czy działa, żeby tylko zobaczyć czy to pełna wersja to już trzeba podłączyć do auta a nie miałem czasu. Ale co najważniejsze: przeskonawałem później kompa ESETem - antywirem - i usunął zupełnie VCDSa bo "usunięto, gdyż plik zawierał wyłącznie kod konia trojańskiego" czy jakoś tak -.- Czy jesteście pewni, że ten plik jest w porządku i działa bez problemów? Bo nie chce sobie komputera zepsuć przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem jak radziłeś. Wyłączyłem antywira i zaporę i ściągnałem, zainstalowałem. Jeszcze nie sprawdzałem czy działa, żeby tylko zobaczyć czy to pełna wersja to już trzeba podłączyć do auta a nie miałem czasu. Ale co najważniejsze: przeskonawałem później kompa ESETem - antywirem - i usunął zupełnie VCDSa bo "usunięto, gdyż plik zawierał wyłącznie kod konia trojańskiego" czy jakoś tak -.- Czy jesteście pewni, że ten plik jest w porządku i działa bez problemów? Bo nie chce sobie komputera zepsuć przez to.

To uzyj kompa na ktorym nie masz istotnych danych, ja uzywam wiele aplikacji ktore avast rzuca mi jako cos podejrzanego i musze go przez to wylaczac. Jesli chodzi o sama ta akcje to mozliwe ze kiedys byl/jest jakis wir o takiej nazwie i cala apka zostala wrzucona do podejrzanych i tak zostalo - na zasadzie lepiej dmuchac na zimne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam kabel galetto oraz windows 7

zainstalowałem vcds lite i nie moge się połączyć tak jak by nie widzi kabla.

zmieniałem porty kabel mam zaistalowany poprawnie, ponieważ innym programem zczytałem mape bez problemu .

http://screenshooter.net/101970664/jkxfvbs

 

 

proszę o wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam kabel galetto oraz windows 7

zainstalowałem vcds lite i nie moge się połączyć tak jak by nie widzi kabla.

A kto ci powiedział,że Galetto współpracuje z VCDS lub VAG comem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto ci powiedział,że Galetto współpracuje z VCDS lub VAG comem?

 

 

hmm a nie współpracuje?

to co polecasz do tego kabelka i windowsa 7 jaki programik do diagnostyki i do zrobienia logów.

czy pozostaje mi tylko zmiana windowsa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy byłby ktoś w stanie podesłać mi tę instalkę VCDSa bo w tym linku już niestety nie ma możliwości pobrania;/;/

[email protected]

będzie ktoś tak miły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy byłby ktoś w stanie podesłać mi tę instalkę VCDSa bo w tym linku już niestety nie ma możliwości pobrania;/;/

[email protected]

będzie ktoś tak miły?

 

ja tez bym bardzo prosil, moj e-mail to: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest shareware czyli wersja z okrojonymi możlwościami. A chodzi o pełną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę ten program to również wersja shareware, nie pozwala na przykład na włączenie sygnału dźwiękowego przy zamykaniu drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z niego korzystam od paru miesiecy i nie narzekam.

Sciagalem z linku wskazanego na poczatku tematu.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam rowniez instalke 1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności