Skocz do zawartości
losgorniacos

jak kogoś interesuje vcds lite 1.2 full version!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie jak to jest?kable do diagnostyki vag kosztują po 1700zł!,czy Wszyscy z Was kupują taki orginały czy jest opcja zakupu innych które współpracują z programem vcds.Posiadam passata 2.0 cr cffb i chciałbym mieć możliwość np cofania cylinderków do wymiany tylnych klocków,wymuszenia wypalania dpf,i innych ciekawych rzeczy.Jaki i gdzie musiałbym zakupić kabel do takiej diagnostyki i skąd pobrać program.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,do kabla viakena usb kkl jaki soft najlepiej użyć? Wiem,że można ściagnać vcds lite ale tam są zablokowane pewne opcje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Witam,do kabla viakena usb kkl jaki soft najlepiej użyć? Wiem,że można ściagnać vcds lite ale tam są zablokowane pewne opcje.

Np. Post nr 146.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Napisano (edytowane)

Witam

Jestem początkującym użytkownikiem passat b5 fl 2.0 tdi. Pobrałem VCDS lite 1.2 full oraz prosiłbym o link z kablem jaki musze zakupić aby wykonywać ogólną diagnostykę mojego samochodu. Passat jest z 2005 roku i cięzko się jest z nim połączyć, z tego co obserwuje w warsztatach. https://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&prodid=103 Bedzie pasował ten kabelek? Jestem zielony w tych sprawach więc proszę o wyrozumiałość. Chcę zrobić logi statyczne i dynamiczne oraz zczytywać błędy i je kasować po naprawie. Dziękuje i Pozdrawiam.

Edytowane przez karol113

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ja mam pytanie

Czy ktoś z okolic Krakowa

Może mi pomóc zakodowac

Kierownicę do passata b6 multi

lotrus1@gmail.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Witam.Panowie jak to jest?kable do diagnostyki vag kosztują po 1700zł!,czy Wszyscy z Was kupują taki orginały czy jest opcja zakupu innych które współpracują z programem vcds.Posiadam passata 2.0 cr cffb i chciałbym mieć możliwość np cofania cylinderków do wymiany tylnych klocków,wymuszenia wypalania dpf,i innych ciekawych rzeczy.Jaki i gdzie musiałbym zakupić kabel do takiej diagnostyki i skąd pobrać program.

no widzisz tez szukam ale co post to każdy ma swoje teorie :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam można prosić o podesłanie vcds 1,2 na andrzej129@poczta.onet.pl z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainstalowałem już program VCDS-Lite i gry robie test wyskakuje komunikat:

Port status: ok

Interface: Not found

i teraz pytanie czy będzie działać? podłączyłem kabel ale tylko do laptopa i pod każdym portem USB jest taki sam komunikat. Czy aby zrobić poprawny test kabel tez musi być podłączony do auta czy nie? Bo sprawdzam póki co w domu więc nie podłączony do auta....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta