Skocz do zawartości
losgorniacos

jak kogoś interesuje vcds lite 1.2 full version!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem już program VCDS-Lite i gry robie test wyskakuje komunikat:

Port status: ok

Interface: Not found

i teraz pytanie czy będzie działać? podłączyłem kabel ale tylko do laptopa i pod każdym portem USB jest taki sam komunikat. Czy aby zrobić poprawny test kabel tez musi być podłączony do auta czy nie? Bo sprawdzam póki co w domu więc nie podłączony do auta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2017 o 19:43, Kmicik napisał:

Zainstalowałem już program VCDS-Lite i gry robie test wyskakuje komunikat:

Port status: ok

Interface: Not found

i teraz pytanie czy będzie działać? podłączyłem kabel ale tylko do laptopa i pod każdym portem USB jest taki sam komunikat. Czy aby zrobić poprawny test kabel tez musi być podłączony do auta czy nie? Bo sprawdzam póki co w domu więc nie podłączony do auta....

jak bedzie podlaczony to sie wtedy dowiesz czy dziala.

Co do vcds do mozektos wstawic linka do full wersji ? chomikowe mi nie dzialaja bo po podlaczeniu wola o zarejestrowanie a tutaj cos znalesc to tragedia kilka stron przelecialem i ciagle prosby o przeslanie na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Panowie zlitujcie się i pomóżcie!
Potrzebuję pełnej wersji VCDS Lite 1.2  Przeczytałem temat i nie ma żadnego aktualnego miejsca z którego można by uzyskać...
Po wymianie rozrządu muszę sprawdzić kąt wtrysku w moim paszczaku. Posiadam wersję VCDS Lite 1.2 nie zarejestrowaną i nie mogę podejrzeć grupy 000...
   [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już nikt nie chce pomóc w kwestii programu to przynajmniej proszę o odpowiedź. Czy to normalne, że przy nie zarejestrowanym Lite 1.2 nie można zobaczyć grupy 000? Czy tylko ja robię coś nie tak?
Mam jeszcze pytanie dotyczące dawki paliwa w grupie 001. Jaka powinna być tam ustawiona wartość fabryczna? Pytam bo kiedyś mechanik obniżył mi dawkę na 4 mg (taką mam wartość w 001) co by mi auto mniej paliło. Co ciekawe po tej operacji pasek zamiast mniej, zaczął więcej palić o jakieś 0,3/0,4 l/100km.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2017 o 20:25, GURAL napisał:

htt ps://megawrzuta.pl/download/c4b8c0928c09f5437f5e7afee8caa908.html

 

Jak komus potrzebny.

 

Trzeba usunac spacje w https.

Link juz nie aktywny ma moze ktos fulla  do przeslania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, CoolJakub napisał:

Link juz nie aktywny ma moze ktos fulla  do przeslania

Już ktoś wrzucał link.

Jest tu: https://zachowajto.pl/!HGtoQj3uP/vcds-lite-1-2-installer-exe

Wybierasz _POBIERZ WOLNO nastepnie przepisujesz kod z obrazka w odpowiednie miejsce i POBIERZ i już masz. Wystarczy laptop z systemem Windows XP i kabel od Viaken.pl i śmiga

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dzali0 napisał:

Już ktoś wrzucał link.

Jest tu: https://zachowajto.pl/!HGtoQj3uP/vcds-lite-1-2-installer-exe

Wybierasz _POBIERZ WOLNO nastepnie przepisujesz kod z obrazka w odpowiednie miejsce i POBIERZ i już masz. Wystarczy laptop z systemem Windows XP i kabel od Viaken.pl i śmiga

tylko po zainstalowaniu i uruchomieniu pokazalo mi wersje nierejestrowana a nie pełna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, CoolJakub napisał:

tylko po zainstalowaniu i uruchomieniu pokazalo mi wersje nierejestrowana a nie pełna :(

podłącz do samochodu i zobacz czy się łączy. U mnie zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dzali0 napisał:

podłącz do samochodu i zobacz czy się łączy. U mnie zadziałało

w wolnej chwili sprawdze i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, CoolJakub napisał:

w wolnej chwili sprawdze i dam znac

 

Zobacz jeszcze to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do 311.2 

Lite sie laczy ale nie moge wejsc w basic seting bo wywala komunikat ze nie jest zarejestrowany i full

IMG_20180318_155704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lite 1.2 .txt

Edytowane przez Mario11
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post nad tobą. Sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś bardziej sprawdzona wersja ? Powyższą eset oraz google chrome blokują jako trojana.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odczytać i skasować kody błędów i kilka parametrów live data silnika poprzez zakładkę OBD II. Oczywiście nie w każdej marce. Jeżeli piszesz o vcds hex can , a nie vag kkl to przeczytaj tu. 

http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=12

Natomiast jeżeli piszesz o vag kkl to czasami można się połączyć ze starymi oplami do 2004r przy użyciu OPEL TECH II ,AB COM lub OP COM DEMO. Jednak tylko ze sterownikami ,które diagnozuje się na pinie nr 7. (silnik i jeszcze jakieś ale nie pamiętam). Jest to dość trudne bo ople mają prędkość łączenia 10400, a nie jak VAG 9600. Najlepiej użyć  Op com ,Auto opel scanner , VXdiag GM alboTECH II

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności