Skocz do zawartości
losgorniacos

jak kogoś interesuje vcds lite 1.2 full version!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz wysylalem prosbe i niestety cisza. A co z tym kabelkiem niebieskim? Bedzie dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy Wy nie potraficie sobie sciągnać tego programu, bo jeśli nie to darujcie sobie od razu używanie takich rzeczy bo potem będzie milion pytań jak obsłużyć ten program, link jest na poprzedniej stronie, nie liczcie tylko na gotowe trzeba samemu coś czasami zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem auto skan Passat b5 po chwili zapaliłam się kontrolka Awarii na desce wiec szybko odłączyłem kabel??

Czy to normalne czy coś nie tak z kablem/programem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zczytuje sterowniki i normalne że kontrolki będą migać lub ewentualnie będzie sygnał dźwiękowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie :P już się bałem że coś popsułem.

Poinstruuje mnie ktoś jeszcze jak zrobić logi dynamiczne tym programem.

Mam problem z dawka (tak mi się wydaje)

Edytowane przez kersowro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktyczniem, sam miałem problemy z vcds lite 1.2, nie działały podpowiedzi w kodowaniu a to wszystko dlatego, że:

 

"The Serial Number will initially be “Please test on car before registering” until you have connected to a car and checked fault codes in a controller. After you have done this, you will have a Serial Number composed of letters and numbers. "

 

Po wykonaniu wszystko działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Paszczaka B5 FL. Jeżeli można by było prosić vcds na maila [email protected] to będę bardzo wdzięczny. Zobaczyłbym, co i jak w moim 1,9 TDI. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podeślijcie ta pełną wersje 1.2 , na [email protected]

Dziękuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ktoś by był taki miły i mi również podesłał tę wersję Full Lite... [email protected]

Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja jest na "Zachowaj.to"

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam kabelek KKL + VCDS Lite z Rosstechu i czy przy pomocy tego zestawu uda mi się odpowietrzyć pompę ABS w moim Passacie? Niestety nie posiadam VAGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety pomocy się nie doczekałem.

 

Dla potomnych dodam, że niestety przy pomocy podstawowej wersji (nierejestrowanej) VCDS ze strony Rosstechu nie ma możliwości odpowietrzenia pompy ABS. Wejście w Basic Settings jest w ogóle zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety pomocy się nie doczekałem.

 

Dla potomnych dodam, że niestety przy pomocy podstawowej wersji (nierejestrowanej) VCDS ze strony Rosstechu nie ma możliwości odpowietrzenia pompy ABS. Wejście w Basic Settings jest w ogóle

 

 

 

A wystarczyło przeczytać jeden ,ostatni post nr 82 i wszystko było by jasne. Masz tam linka do pełnej wersji VCDS Lite 1.2

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oprócz Passata, w rodzinie posiadamy golfa plus i toledo III oba 1.9, byłby ktoś w tak miły i w stanie przesłać link albo na maila jakis program by dało się programować np światła dzienne i inne.. dodam ze mam kabel KKL. Albo jakiś link do kupna w fajnej cenie. MOże ktoś z Was ma coś na sprzedaż? [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności