Skocz do zawartości
Komandos

Formularz zgłoszeniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w formularzu wkradł się mały błąd - w cenach wyżywienia.

Zamiast po 18zł formularz obliczał ceny śniadań i kolacji po 15zł.

Zgłoszenia zostały przeliczone na poprawne stawki - osoby zainteresowany otrzymały ponownie maile potwierdzające rejestrację z poprawnymi kwotami. Przepraszam za zamieszanie i jeśli ktoś już uiścił wpłaty - prośba o dopłacenie różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

:czapa

 

Na chwilę obecną mamy komplet i zamykamy listę na pozycji #51 każde kolejne zgłoszenie wskakuje na listę rezerwową .

Czekamy na wpłaty do 15 maja. Po tym terminie , każde nieopłacone zgłoszenie z listy głównej zostanie skasowane automatycznie wskakują chętni z listy rezerwowej.

Przypominamy , że zgłoszenie na zlot jest zobowiązujące!!!. Bardzo prosimy osoby , które rezygnują ze zlotu z przyczyn losowych o powiadomienie organizatorów !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłata ode mnie poszła wuchte czasu temu,proszę zaktualizować listę bo mi będziecie wmawiać ,że nie zapłaciłem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak malo miejsc nie myslalem ze wieksza ilosc miejsc jest dostepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taki mały ośrodek zaklepaliście ze tylko tyloma miejscami dysponują. Nawet nie zdąrzyłem wsiego przeczytać a ty ZONK brak miejsc. LIPA PANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LIPA PANY

Mało czasu było :(. Dobrze , że się odbędzie ;). Na razie zapisy wstrzymane czekamy do 15 maja z wpłatami i się wsio okaże ;).

P.S. Lipa to jest z kalendarzami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem narzekań. większy ośrodek - problem z zapełnieniem. mniejszy - za mało miejsc... nigdy wszystkim się nie dogodzi.

szacun dla organizatorów - jak za każdym razem - za chęć, pokonywanie problemów i znoszenie ciągłych narzekań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kaplica ... zaplacone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zlot zapłaciłem w zeszłym tygodniu, dziś mamy 14.05 i nie ma mnie na liście. Żeby później nie było, że coś. Do organizatorów Komandosa i Zwierzaka pisałem na PW prośbę, ale też nie mają czasu odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie

Na chwilę obecną mamy komplet i zamykamy listę na pozycji #51 każde kolejne zgłoszenie wskakuje na listę rezerwową .

Czekamy na wpłaty do 15 maja. Po tym terminie , każde nieopłacone zgłoszenie z listy głównej zostanie skasowane automatycznie wskakują chętni z listy rezerwowej.

Przypominamy , że zgłoszenie na zlot jest zobowiązujące!!!. Bardzo prosimy osoby , które rezygnują ze zlotu z przyczyn losowych o powiadomienie organizatorów !!!!

 

Za zlot zapłaciłem w zeszłym tygodniu, dziś mamy 14.05 i nie ma mnie na liście. Żeby później nie było, że coś. Do organizatorów Komandosa i Zwierzaka pisałem na PW prośbę, ale też nie mają czasu odpowiedzieć

 

Arek :kumple spokojnie , był czas do wpłaty j/w , teraz Zwierzu musi wszystko zweryfikować aby coś nie umknęło ;) , poza tym były pewne roszady z przyczyn losowych :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa jakies wolne miejsca? Jak tak to ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpłacaj nie pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 plnów droga nie chodzi ;) sie okaze , ze miejsca nie ma to bede prosil ozwrot kasy?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
500 plnów droga nie chodzi sie okaze , ze miejsca nie ma to bede prosil ozwrot kasy?
Nie przesadzaj, nikt tutaj na nikim się nie będzie dorabiał i zwrot dostaniesz. Chłopaki pisali, że po 15.05.14r jeśli nie będzie wpłaty, rezerwacje do pozycji 51 nie zapłacone wypadają i Ci którzy pierwsi wpłaca zajmują miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista będzie ogarnięta max niedziela wieczór. Pieniążki można wpłacać , nawet jak się nie uda to będą na pewno zwrócone !!! Zrobimy wszystko by załapało się jak najwięcej osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ludziska dzisiejszy dzień za krótki , nie damy rady dzisiaj

(niby wsio ogarnięte , ale Kasia musi jeszcze na to zerknąć , żeby jakieś pomyłki nie było .)

Wstępnie dwa pokoje 3 osobowe wolne tak więc ;).

Konkrety jutro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności